Lasi konkursa dalībnieku iesūtītās frāzes un balso!

Katru darba dienu, šajā publikācijā būs iespējams lasīt jaunākās www.espati.lv un NESCAFÉ® Dolce Gusto® rīkotā konkursa dalībnieku iesūtītās iedvesmojošās frāzes par to, kādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!”, vairāk par konkursa noteikumiem lasi rakstā: Piedalies konkursā un laimē kafijas automātu!  
 
Šeit pat raksta komentāros ir iespējams nobalsot par sev tīkamāko frāzi. Pieļaujamais balsojumu skaits no vienas IP adrese – 1 reize dienā, pārējie balsojumi no šīs IP adreses netiks ņemti vērā.Konkursa noslēgumā jūsu viedoklis tiks iekļauts kopīgā vērtējumā, izvēloties divas laimīgās NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo ieguvējas.
www.espati.lv patur tiesības koriģēt frāzes – labojot gramatiskās kļūdas vai tml.
20.12.2011. 
Līga, 28 gadi, māmiņa
Nescafe Dolce Gusto un tā gatavoto kafiju raksturo: Nevainojams, Elegance, Smarža, Cappuccino, Ašums, Fantastiska garša, Espresso, Dizains, Oriģinalitāte, Lieliska kvalitāte, Cafe Latte, Ekselence, Garšas baudas, Unikalitāte, Stils, Tīksme, Omulība, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Martiņš, 29 gadi, tirdzniecības menedžeris
Mana rīta kafija, mana brīvdiena… nav iedomājama bez kafijas krūzes un mīļotās sievietes, tas viss ir kā burvīgs brīvdienu rituāls, kad visa māja smaržo pēc kafijas, izbaudīt divatā šo mirkli… mhmm, tādēļ, NESCAFE Dolce Gusto lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Inga, 33 gadi, koordinatore
Kafija man ir daudz vairāk kā tikai dzēriens, tā dod spēku un enerģiju, un pats kafijas dzeršanas rituāls steigā ienes mieru. Laba kafija parastu ikdienas rītu pārvērš mazos svētkos, tieši tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Daiga,39 gadi, mājsaimniece
Ar kafiju mēs ciešos sakaros, jo baudām to rītos un vakaros.
Ļoooti garšo kafija, bet pērkam to-kad akcija,
Jo makā jāvieš sankcija, lai tiktu mēs pie ”štrumenta".
Tā krāsa, forma vilina, un mūsu acis kāri zibina…
Bet, lai dzīve jaukāka mums šķistu, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Solvita, 24 gadi, radio balss
Īsta mīlestība ir stipra un neatvairāma, izbaudāma un garšīga, gluži kā izcila un īsta kafija, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Daina, 28 gadi, projektu vadītāja
Esmu estēts, kas dievina gardu kafiju, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes! 


19.12.2011. 

Kate, 25 gadi, veikala vadītāja
Tā dizains ir perfekts, tas atspoguļo manu vēlamo "perfektcionisma" cilvēcisko daļu, kurai ļoti patīk pamosties brīvdienu rītos no perfektas, kūpošas un garšīgas Lattes krūzes, izbaudīt nesteidzīgo laiku kopā ar Nescafe Dolce Gusto kafiju, tādēļ NESCAFE Dolce Gusto lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Gita, 23 gadi, datu ievades operatore
Mūsmājās kafiju bauda visi – sev un mammai no rīta pagatavoju kafiju ar daudz, daudz uzkarsēta piena, mīļumam un tētim – melnu un stipru, omei pieleju nedaudz balzāmiņa, bet mazais brālis ne dienu neizlaiž, neiedzēris šokolādīgu kakao, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Aija, 26 gadi, kvalitātes vadītāja
Kafijas tase ir kā miera osta, glābšanas saliņa, ikdienas skrejošajā ritmā, kad priekšnieki, telefoni, e-pasti, kolēģi, bērni un darbi prasa katrs savu uzmanības devu, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes! 

Katrīna, 24 gadi, dizainere
Aukstā laikā miegs man nāk, Ziemassvētki tuvāk klāt! Vajag acu spožumam, mana gara možumam. Enerģiju nākam jūtu, ja tāds aparāts man būtu, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Sintija, 19 gadi, mācās un strādā
Lai nedzertu vienmēr tikai tēju, kas var būt labāks par labu kafijas automātu, kas mani iepazīstinātu ar to, cik garda var būt kafija, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

18.12.2011. 
Ginta, 47 gadi, grāmatvede
Šonakt sapņoju, ka dzeru visgaršīgāko kafiju, kādu vien var iedomāties. Vēlos, lai mani sapņi piepildās, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

17.12.2011. 
Liene, 29 gadi, juriste
Mazs espreso ir ir labākais palīgs rītos, kad gulta šķiet pārāk mīļa, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Elīna, biroja darbiniece, 26
Ikvienā no mums mīt bērns, kas Ziemassvētku rītā vēlētos piedzīvot brīnumu… Un Ziemassvētku rīts ar NESCAFÉ® Dolce Gusto® kafiju rokās jau skan vien brīnumaini, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Ināra, 52 gadi, krīzei spītētāja
Ar kafijas modro garšu,
Cauri krīzei būs vieglāk mums iet.
Tās saulaini dzidrā smarža,
Lai pulcē mūs vienuviet.
Ja visi mēs sanāktu kopā, lai baudītu kafiju, vai būtu maz vēlme strīdēties? Nav labākas komunikācijas par kafijas pauzi, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem mūsu ģimenes Ziemassvētku eglītes!

16.12.2011. 
Anita, 21 gads, klientu apkalpošanas speciāliste
Kafijas automāts jāpiešķir jaukam, devīgam un gādīgam rūķim. Visi tiks pacienāti ar Parīzes ikrīta melno kafiju (vai arī lielu, putainu kapučino), taču pat darba rūķiem nepieciešams palīgs, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Jānis, 55 gadi, direktors
Ziemas paradīzes noskaņu es novēlu ikvienam uzburt, rotājot telpas ar baltiem aksesuāriem un kā akcentu izvēloties kafijas automātu piesātinātā ķiršu krāsas tonī – svētki var sākties, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

15.12.2011. 

Artūrs, 25 gadi, projektu vadītājs
Ziemassvētku vakarā, nezin kādā sakarā, meklēju es kafiju, atradu es mafiju. Meklētā joprojām nav, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!
 
Eva, 24, administratore
Es Tevi lološu, rūpēšos par Tevi kā neviens! Es Tevi darbināšu katru dienu, Tu būsi manas virtuves karalis! Tieši tādēļ Tu – NESCAFÉ® Dolce Gusto® – lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!
 
14.12.2011. 
Līna, 21 gadi, studente
Siltiem svētkiem nepieciešams: cimdi, zeķes un NESCAFE kafija, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes! 

Kaspars, 30 gadi, strādā birojā
Manā virtuves skapītī dzīvo rūķīšu ģimene! Tēvs – Kofijs, māmiņa – Malta, un  dēliņš – Pupiņš! Dzīvo viņi vecās, sačākstējušās kafijas dzirnaviņās. Viņi jau sen sapņo par jaunām mājām, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Inese, 25 gadi, projektu vadītāja
Rītu es iesāktu ar Espresso Intenso. Pēc pāris stundu pastrādāšanas varētu sevi uzmundrināt ar Caffè Grande Intenso. Pēc pusdienām sevi varētu sapurināt ar Latte Macchiato vai Cappuccino. Savukārt, vakarā skatoties filmas sev un draugam varētu pagatavotu Nesquik kakao gardumu, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Oskars, 29 gadi, kurinātājs
Kafija man garšo ļoti, draugus radus pacienātu, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

13.12.2011.

Marija, 36 gadi, juriste
Smarža, siltums, mīlestība – es baudu dzīvi kopā ar kafiju, kuru dievinu, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!
 
Baiba, 27 gadi, studente
Čukstus brīvdienu rītā – varbūt pamodinām viņus ar kafijas smaržu?!? Ā! Jā!!! Laba ideja!! tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem mūsu Ziemassvētku eglītes!
 
Vineta, 30 gadi, mājsaimniece
Piedod Ziemassvētku vecīti, šogad es pati savu vecīti, vēlos redzēt sarkanās apenēs ar briedīšiem, kas gar egli tekalēs Ziemassvētku vakarā, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!
 
Ieva, 24 gadi, aktrise
Pagājušā gada svētkus nogulēju, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!
 
Zane, 28 gadi, mājsaimniece
Es spēju baudīt mirkli un aromātu, ko mājā ienes tikko gatavota kafija NESCAFÉ, un šis mirklis pieder tikai man, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!
 
12.12.2011.
Diāna, valsts pārvaldes darbiniece, 30 gadi
Trīs priekšnosacījumi, lai rīts veiksmīgi sāktos ir modinātājs, kas strādā, rīta buča un laba kafijas tase, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Agnese, 26 gadi, reklāmu video režisore
Rīti un vakari mūsu ģimenē sākas ar kafijas rituālu – piena putošanu, kanēļa pulveri… Bet Ziemassvētku vakars nav iedomājams bez aromātiskas kafijas, piparkūku kārtojuma un marcipāna konfektēm, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Vizma, 48 gadi, četru, jau lielu bērnu mamma
Kad ieraudzīju šo kafijas aparātu, zināju bez šaubīšanās, ka kafijai tajā ir jāiznāk ļoti gardai, jo tas man pēc skata atgādina smaržas Moschino Cheap And Chik , kas ir manas vismīļākās jau ļoti ilgu laiku. Tāpēc šim skaistumam NESCAFÉ® Dolce Gusto® ir jābūt zem manas Ziemassvētku eglītes!

Pēteris, 26 gadi, industriālas tehnikas speciālists
Mana sieva ik rītu gatavo svaigu, aromātisku kafiju. Būtu laiks arī man palutināt viņu, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Antra, 22 gadi, eko kosmētikas konsultante
Ļoti vēlētos sagādāt savam mīļotajam jaukus svētdienas rītus ar viņa mīļākā dzēriena ( Latte) aromāta un garšas baudījumu, lai arī viņš jūtas īpašs un palutināts, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Aija, 47 gadi, mājsaimniece
Ja es Gusto uzliktu rūķa cepuri un pieliktu bārdiņu, tas izskatītos kā mīļš, apvēlies ziemas pasaku vecītis, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Lidija, 55 gadi, skolotāja
Man ik dienu ir vajadzīgs kas ļoti vienkāršs un tomēr tik īpašs, ka bez tā nespētu dzīvot. Kafija… Un katram no mums ir vajadzīgs kaut kas ļoti vienkāršs un tomēr tāds, bez kā mēs nespētu dzīvot… kāds smaids, skūpsts vai vārds, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes! 

Linda, 25 gadi, projektu vadītāja
Vajag motivāciju  lai pamostos, lai sapostos, lai palutinātu sevi, jo ikdienā sanāk viss tāpat…priekš kam tas! Ak! Bet mēs dāmas taču to darām sev un sevis dēļ, vai ne? Un kādēļ gan neiepriecināt sevi ar lutinošām procedūrām mājas apstākļos un es labprāt sevi iepriecinātu katru vakaru ar burvīgu un smarzīgu kappucino, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes! 

Ilona, 37 gadi, strādā sabiedrisko attiecību jomā
Dolce Vita… Dolce Nescafe… Dolce Nescafe Gusto. Vērtības, kas zināmas katram. Un katrs gaida vērtīgu pārsteigumu zem eglītes…, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Solveiga, 38 gadi, pirmsskolas izglītības skolotāja
Mīļo Ziemassvētku vecīt, mans ņiprais sešgadnieks pat nomodā sapņo par īstu kosmosa kuģi, stilīgā meita vēlas superelegantu, bet praktisku gadžetu, gādīgais vīrs līdz rīta gaismai gudro par tehniskā progresa uzvaru visā pasaulē un katrā mājā.. bet es pati beidzot gribētu garšīgi izbaudīt svētku mieru :), tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes! 

Linda, 29 gadi, strādā apkalpojošā sfērā
Saltos, ziemas rītos, mūsu mīļai ģimenei visiem garšo garda, kūpoša kafija, kura taisīta ar mīlestību, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem mūsu košās  Ziemassvetku eglītes!

Santa, 27 gadi, mājsaimniece
Šo kafijas garšas buķeti un aromātu iemīlēju jau no pirmās reizes. Vēlētos, lai katra diena iesāktos tieši ar šo neaizmirstamo ik rīta pārsteigumu, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Mārīte, 41 gads, tieslietu darbiniece
Ja kādu nakti, pamosties no tā, ka kāds sarkanā mētelī rosās tavā virtuvē un bāž ko maisā – nesauc palīgā un neaizturi viņu, jo Ziemassvētkos vecītim lūdzu ĪSTU ATRADUMU – tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes! 

Ilze, 26 gadi, valsts pārvaldes darbiniece
Man ar draudzenēm patīk eleganti papļāpāt pie kafijas tases, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

11.12.2011.

Santa, 35 gadi, skolotāja
Esmu forša, brīnišķīga un tikpat īpaša kā NESCAFÉ® Dolce Gusto® , tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!
 
Zane, 21 gads, pārdošanas menedžere
Man ir apnicis doties uz darbu īgnai, jo nēesmu paguvusi mājās pagatavot ik rīta kafiju, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!
 
Zane, 22 gadi, kosmētiķe
Ļoti vēlētos sagādāt prieku saviem vismīļākajiem un vislabākajiem vecākiem Ziemassvētkos, jo viņam ārkārtīgi patīk izbaudīt kafiju un bez tās nav iedomājams neviens darbadienas rīts. Zinu, ka viņi paši sev neko tādu neiegādāsies un būtu patiesi jauki viņiem sagādāt jauku un siltu prieciņu šajos tumšajos ziemas vakaros, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas eglītes!
 
Elīna, 23 gadi, sabiedrisko attiecību speciāliste
Labi pagatavotas kafijas izsmalcinātā garšas un smaržas buķete liek dvēselei priekā gavilēt un paceļ spārnos pat visdrūmākajā dienā, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!
 
Dārta, 21 gads, strādājoša studente
Nekas nevar uzburt mājīgāku un ģimeniskāku sajūtu, kā svaigas kafijas aromāts, kas klusi un viegli kā sniegpārslas piepilda visu māju, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!
 
10.12.2011.
Eva, 28 gadi, piecu bērnu māmiņa
Ne visi, kas klejo, ir pazuduši – daži vienkārši vēl nav izdzēruši savu krūzi kafijas, tādēļ Nescafe Dolce Gusto lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!
 
Anna, 20 gadi un studēju grāmatvedību
Kafija – zemes brīnums, kas mani tuvina debesīm, tāpēc NESCAFE Dolce Gusto lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!
 
Ruta, 25 gadi, biroja skudra
Kopā ar rīta klusuma brīnumu vēlos peldēties kafijas ezeros, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!
 
Inta, 32 gadi, bezdarbniece
Lielisks dizains, forma tai, garda kafija no tās, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!
 
Laura, 27 gadi studē klasisko dziedāšanu un ērģeļspēli
Kafija – tie ir visi mani skaistie dzīves brīži vienā tasītē, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!
 
09.12.2011.
Iluta, 40 gadi, uzņēmēja
Debešķīgi pagatavotu kafiju mēs divatā varam dzert arī tur… tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!
 
Ieva, 21 gads, studente
Ticiet man, arī studenti prot novērtēt kvalitatīvi pagatavotu kafiju (jo īpaši janvāra sesijas laikā), tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!
 
 
170 komentārs
 1. Man patīk Evas, 28 gadi, teksts par “klejotājiem”, pieskaitiet manu balsi viņai!

 2. Atdodu savu balsi par Elīnu, kura saka, ka “Labi pagatavotas kafijas izsmalcinātā garšas un smaržas buķete liek dvēselei priekā gavilēt un paceļ spārnos pat visdrūmākajā dienā..”

 3. Es par šo — > “Laura, 27 gadi studē klasisko dziedāšanu un ērģeļspēli
  Kafija – tie ir visi mani skaistie dzīves brīži vienā tasītē, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!”

  Lai izdodas iegūt iecerēto!!

 4. Es par Ievu -> Ticiet man, arī studenti prot novērtēt kvalitatīvi pagatavotu kafiju (jo īpaši janvāra sesijas laikā), tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

 5. Es par Ievu,21.gads -> Ticiet man, arī studenti prot novērtēt kvalitatīvi pagatavotu kafiju (jo īpaši janvāra sesijas laikā), tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

 6. Ievas frāze labākā –> Ieva, 21 gads, studente
  Ticiet man, arī studenti prot novērtēt kvalitatīvi pagatavotu kafiju (jo īpaši janvāra sesijas laikā), tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

 7. Mēs balsojam par šo-> Ieva, 21 gads, studente
  Ticiet man, arī studenti prot novērtēt kvalitatīvi pagatavotu kafiju (jo īpaši janvāra sesijas laikā), tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

 8. – es PAR->Ieva, 21 gads, studente
  Ticiet man, arī studenti prot novērtēt kvalitatīvi pagatavotu kafiju (jo īpaši janvāra sesijas laikā), tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

 9. Konkurss jauks, bet šitā dīvainā balsošana komentāros taču nestrādā. ..jau tagad rodas šaubas par dažiem šeit aktīvistiem tekstu kopēšanā, t.i., balsojumu izteikšanā…
  NESCAFÉ® , Redakcija – šis ir v
  isnotaļ neobjektīvs balsošanas princips (kas mutīgāks un kārāks uz balvu, sadabūs tak tos komentārus kādus vien vajag…)

 10. Piekrītu izteiktajam komentāram – varbūt tiešām būtu labāk, ja iesūtītos variantus izvērtētamu cienījamā redakcija…

 11. Konkursa noteikumos taču bija rakstīts, ka balsojums komentāros būs tikai viens no rādītājiem, redakcijas un Nescafe viedoklis arī būs no svara. Gala beigās viņi taču arī nav muļķi un ir taču visādi rīki, lai noteiktu IP adresi no kuras rakstīti feikie “balsojumi”. Skatās ka neizmet vispār ārā tos “aktīvistus”.

 12. Lasīju un smējos Mārītes, 41 gads, tieslietu darbiniece, garadarbu. Es par viņu!!!

 13. Balsoju par Ilonu, 37 gadi, strādā sabiedrisko attiecību jomā,
  jo katram cilvēkam ir kāds sapnis un šis ir brīnumu laiks, Ziemassvētku gaidīšanas laiks un mūsu labajām un pozitīvajām domām ir liels spēks,
  “… ja Tu kaut ko ļoti vēlies, visa pasaule slepus sadodas rokās, lai Tev palīdzētu.” Lai sapņi piepildās!!!

 14. Es par Ieva, 21 gads, studente
  ->Ticiet man, arī studenti prot novērtēt kvalitatīvi pagatavotu kafiju (jo īpaši janvāra sesijas laikā), tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

 15. Es balsoju ar visām četrām, sirdi un prātu par – Ilonu (37 gadi, strādā sab. attiecību jomā)

 16. Izskatās, ka te balsot nav sevišķi lielas jēgas, bet patīk Lauras piedāvātais variants (10. decembris)

 17. Balsoju par… Santa, 27 gadi, mājsaimniece
  Šo kafijas garšas buķeti un aromātu iemīlēju jau no pirmās reizes. Vēlētos, lai katra diena iesāktos tieši ar šo neaizmirstamo ik rīta pārsteigumu, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

 18. Monroe

  Balsoju par… Santa, 27 gadi, mājsaimniece Šo kafijas garšas buķeti un aromātu iemīlēju jau no pirmās reizes. Vēlētos, lai katra diena iesāktos tieši ar šo neaizmirstamo ik rīta pārsteigumu, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglīte

 19. Sveiki! Balsoju par Santa 27 gadi mājsaimniece…
  Šo kafijas garšas buķeti un aromatu iemilēju jau no pirmas reizes…

 20. balsoju par
  Santa, 27 gadi, mājsaimniece
  Šo kafijas garšas buķeti un aromātu iemīlēju jau no pirmās reizes. Vēlētos, lai katra diena iesāktos tieši ar šo neaizmirstamo ik rīta pārsteigumu, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

 21. Par Zane, 21 gads, pārdošanas menedžere
  “Man ir apnicis doties uz darbu īgnai, jo nēesmu paguvusi mājās pagatavot ik rīta kafiju, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!”
  😀 īgnas meitenes nav skaistas 😀

 22. Balsoju par Ilonu, 37 gadi, jo kā kafijmīlis zinu, cik burvīgi ir baudīt kafiju, kas pagatavota NESCAFÉ® Dolce Gusto® aparātā

 23. es par – Baiba, 27 gadi, studente
  Čukstus brīvdienu rītā – varbūt pamodinām viņus ar kafijas smaržu?!? Ā! Jā!!! Laba ideja!! tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem mūsu Ziemassvētku eglītes!

 24. balsoju par : Baiba, 27 gadi, studente
  Čukstus brīvdienu rītā – varbūt pamodinām viņus ar kafijas smaržu?!? Ā! Jā!!! Laba ideja!! tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem mūsu Ziemassvētku eglītes!

 25. Es par Baiba, 27 gadi studente, lai viņiem liela egle, zem kuras palikt šo foršo dāvanu….

 26. Man patīk Studentes Baibas “Varbūt pamodināt viņus ar kafijas smaržu..” Ļoti interesants un kreatīvs! Nevis kaut kādi tipiskie bla bla bla..

 27. balsoju par —> Baiba, 27 gadi, studente
  Čukstus brīvdienu rītā – varbūt pamodinām viņus ar kafijas smaržu?!? Ā! Jā!!! Laba ideja!! tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem mūsu Ziemassvētku eglītes!

 28. Piecu bēŗnu mammas – arī jauks. Ar tik daudz mazajiem kafija ir ne tikai bauda, bet arī nepieciešamība 🙂

 29. Esmu par Baibu (27) studente, jo zem viņas Ziemassvētku eglītes lieliski iederētos Nescafe Dolce Gusto!

 30. Uzrunāja studentes Ievas teiktais—-Ticiet man, arī studenti prot novērtēt kvalitatīvi pagatavotu kafiju (jo īpaši janvāra sesijas laikā), tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

 31. Man visi lieka tik interesanti un jauki. Galu galā katram taču kafija dod un asociējas ar ko citu, tāpēc katra frāze ir oriģināla 🙂

 32. Arī Iwas balsojums ir izdzēsts. diez kas ju nu nav…….
  negodīgi.
  kāpēc jārīko konkurss, ja jau zināms ka ESPATI jau no pirmssākumiem dzēš ārā komentārus?
  kāpēc gan? Rupjības itkā taču neviens neraksta. pasarg dievs!!!

 33. balsoju par, Baiba, 27 gadi, studente
  Čukstus brīvdienu rītā – varbūt pamodinām viņus ar kafijas smaržu?!? Ā! Jā!!! Laba ideja!! tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem mūsu Ziemassvētku eglītes!

 34. Es balsoju par Ilonu, 37.gadi , kura strādā sabiedrisko attiecību jomā, viņa jau sen to ir pelnījusi:)!

 35. Balsoju par Baiba, 27 gadi, studente
  Čukstus brīvdienu rītā – varbūt pamodinām viņus ar kafijas smaržu?!? Ā! Jā!!! Laba ideja!! tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem mūsu Ziemassvētku eglītes!

 36. Protams, ka balsoju par Baiba, 27 gadi, studente
  Čukstus brīvdienu rītā – varbūt pamodinām viņus ar kafijas smaržu?!? Ā! Jā!!! Laba ideja!! tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem mūsu Ziemassvētku eglītes!

 37. šodien no manas ip adreses ir PAR BAIBU, 27 gadi.

  tikai nevajag lūdzu dzēst ārā komentārus

 38. Apsolu laimēto kafijas automātu uzdāvināt mūsu mammai laukos, kas bērnukus brīvdienu rītos modina ar kafijas smaržu.
  Laba ideja!!!
  Viņa ir tā , kas katru reizi, nemainīgi izsaka šo frāzi. Čukstus.

 39. Ainavu arhitekte no Skotijas

  Man loti patika Baiba, 27 gadi, studente, ko saka par so jauko izgudrojumu.

 40. No jaunākajiem 14.12.2011. iesūtītajiem garadarbiem, man patīk: Inese, 25 gadi, projektu vadītāja

 41. Ilona, 37 gadi <- es par Ilonu un dzīves baudīšanu, kas patiesībā ir jāprot! Un izskatās, ka Ilona to prot 😉 Dolce Vita... un nost ar gaudām par sūro dzīvi!!!

 42. Sveiki! Es balsoju par Santa 27 gadi, mājsaimniece…
  So kafijas garšas buķeti un aromtu iemīleju no pirmās reizes….

 43. Sveiki ,es balsoju par Santa 27 gadi, majsaimniece. Shis kafijas garsas buketi un aromatu iemileju no pirmas reizes,,,,,,,,,,,,,

 44. man arī kafija asociējas ar mājīgumu un omulību, tāpēc, lai iet Dārtas (21) un Agneses (26) komentāri.

 45. balsi dodu Lidijai., jo vienkāršas lietas mums ikdienā pietrūkst. Otrkārt- ļoti sāpina tas, ka viesu komentāri -tie ir komentētāji paši par sevi ..piemēram IEVA….lūgums tomēr balvas izvēlēties pēc savas patikas žūrijai!!!! redziet taču paši, ka ir smieklīgi, ja no vienas IP balso ntie svešie viesi par Ievu….skatoties moderatori!

 46. Es balsoju par Čukstus brīvdienu rītā – varbūt pamodinām viņus ar kafijas smaržu?!? Ā! Jā!!! Laba ideja!! tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem mūsu Ziemassvētku eglītes!

 47. Par foršo teicienu – Baiba, 27 gadi, studente
  Čukstus brīvdienu rītā – varbūt pamodinām viņus ar kafijas smaržu?!? Ā! Jā!!! Laba ideja!! tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem mūsu Ziemassvētku eglītes!

 48. Nemot veeraa, ka vien ne tikai medzu organozeet pasakumus un konkursus, tad pat ja veletos piedaliities, esmu nesaprasanaa par balsosanu kaa ideju.
  Noteikti iesaku zuurijai izlemt pasai, jo saadaa veidaa ne vien Jus trakus padarat viesus, bet arii iedomajaties kaa tiem cilveekiem visu laiku jasez pie datora, lai nobalsotu, piemeeram , par IEVU….vinas pasas laiks tiek terets pasai sezot un domajot sev nikus….

 49. Balsoju par Santa 27 gadi, mājsaimniece… kajija, garšas buķete, aromats, pirmā reize, mīlestība…

 50. Balsoju par Ilonu, 37 gadi, kura strādā sabiedrisko attiecību jomā, lai varētu ar viņu kopā baudīt burvīgu kafiju:))!

 51. Piekrītu tiem, kas raksta cik šī balsošana neefektīva – cerams, ka redakcija to ņems vērā. Es jau arī varu balsot par sevi gan no mājām, gan no darba katru dienu 😀

 52. Balsoju par Santa 27 gadi majsaimniece…kafijas aromatu un garšas buketi iemīleju no pirmas reizes…

 53. Balsoju par Baiba, 27 gadi, studente
  Čukstus brīvdienu rītā – varbūt pamodinām viņus ar kafijas smaržu?!? Ā! Jā!!! Laba ideja!! tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem mūsu Ziemassvētku eglītes!

 54. Balsoju par Baibu 27.gadi.Nav ko no rītiem skaļi runāt,baudiet rīta klusumu ar kafiju.

 55. Balsoju par Santu,27 gadi,mājsaimniece. Viņa būtu ļoti,ļoti priecīga,ja zem eglītes atrastu tādu dāvanu!

 56. Kaspars, 30 gadi, strādā birojā
  Manā virtuves skapītī dzīvo rūķīšu ģimene! Tēvs – Kofijs, māmiņa – Malta, un dēliņš – Pupiņš! Dzīvo viņi vecās, sačākstējušās kafijas dzirnaviņās. Viņi jau sen sapņo par jaunām mājām, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

  Ieva, 24 gadi, aktrise
  Pagājušā gada svētkus nogulēju, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

 57. Man iepatikās, ko teikusi Baiba 27.gadi,studente. Kafija jābauda vislabākā un es zinu, ka ar šo ierīci ta ari tada ir un būs.

 58. Es balsoju par Elīnu (vienkārši un sirsnīgi)
  “Ikvienā no mums mīt bērns, kas Ziemassvētku rītā vēlētos piedzīvot brīnumu… Un Ziemassvētku rīts ar NESCAFÉ® Dolce Gusto® kafiju rokās jau skan vien brīnumaini, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!”

 59. Man patīk veseli divi – abi ir 10. decembrī iesūtītie: Lauras (27 gadi) un Evas (28 gadi).

 60. man patīk Kates, tāds ideāls vārdu salikums, cilvēks, kurš tiecas pēc pilnības.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.