Ziemassvētku konkursa rezultāti

Ir noslēdzies pirms divām nedēļam www.espati.lv un NESCAFÉ® Dolce Gusto® izsludinātais konkurss. Pateicamies visām dalībniecēm un dalībniekiem par piedalīšanos!

Uzvarētājus izvēlēties nebija viegli. Tomēr par labākajiem pelnīti tika atzīti:

Solveiga, 38 gadi, pirmsskolas izglītības skolotāja
un 
Kaspars, 30 gadi, strādā birojā.

Solveiga atsūtīja frāzi:
Mīļo Ziemassvētku vecīt, mans ņiprais sešgadnieks pat nomodā sapņo par īstu kosmosa kuģi, stilīgā meita vēlas superelegantu, bet praktisku gadžetu, gādīgais vīrs līdz rīta gaismai gudro par tehniskā progresa uzvaru visā pasaulē un katrā mājā.. bet es pati beidzot gribētu garšīgi izbaudīt svētku mieru :), tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Kaspars iesūtīja frāzi:
Manā virtuves skapītī dzīvo rūķīšu ģimene! Tēvs – Kofijs, māmiņa – Malta, un dēliņš – Pupiņš! Dzīvo viņi vecās, sačākstējušās kafijas dzirnaviņās. Viņi jau sen sapņo par jaunām mājām, tādēļ NESCAFÉ® Dolce Gusto® lieliski iederētos zem manas Ziemassvētku eglītes!

Tā kā četru, Frāžu publikācijas raksta komentāros visbiežāk pieminēto pretendentu atbalstītāji, būtiski pārkāpa balsošanas nosacījumus, diemžēl šīs balsis tika anulētas un netika ņemtas vērā izvēloties konkursa uzvarētājus. 

Katrs konkursa uzvarētājs balvā saņem kafijas automātu NESCAFÉ® Dolce Gusto® Piccolo* 

Ekskluzīva dizaina kafijas aparāti NESCAFÉ® Dolce Gusto® – lieliska dāvana ģimenei, kas īstu kafiju vēlas baudīt savās mājās. Izvēlieties Espresso, kapučīno, Latte vai citas savas iecienītākās garšas kafijas kapsulu, ievietojiet to NESCAFÉ® Dolce Gusto® kafijas aparātā un jau pēc mirkļa izbaudiet kvalitatīvu dzērienu. Profesionāli pagatavota kafija – pie Jums mājās!
Plašāka informācija www.dolce-gusto.lv

4 komentāru
  1. Pati piedalījos ar savu versiju, jāteic,- uzvarētāji man pašai arī ļoti patīk, lai labi garšo kafija!:)))

  2. Piekrītu! Arī es sūtīju savu versiju, bet kad izlasiju Kaspara frāzi, biju sajūsmā! Arī Solveigas variants ir ļoti interesants un jauks! Malači!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.