Pasākumi tavam skaistumam, zināšanām un izklaidei APRĪLĪ

Sievišķīgs seminārs. Mostas pavasaris, un līdz ar to mostas arī sievišķība un vēlme būt patiesai un saskaņā ar sevi. Radošā apvienība "3 āboli" piedāvā sievišķīgu un sirsnīgu tikšanos, brīvā atmosfērā, kurā tiks runāts gan par iekšējo brīvību, tiks izzināta laimes formula, gan tiks apzināts sievietes spēks un būtība (vadīs personības izaugsmes trenere Anna Lieckalniņa), gan arī runājot par sievišķīgām lietām, tiks skarta arī sievietes vizuālā izskata tēma, ieskatoties make up trikos un akcentos (vadīs make up speciāliste Laura Everte).Semināri notiks22. aprīlī plkst. 18:00-21:30 Rīgā, Turaidas ielā 3.un25. aprīlī plkst. 11:00-14:30 Valmierā, Beātes ielā 23 „Ideju māja”. Lai pieteiktos, raksti uz: [email protected], cena 25,00, vietu skaits ierobežots.

Seminārs par bērnu pārtikas alerģijām. 11. aprīlī „Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā” notiks seminārs par bērnu pārtikas alerģijām „Vinnija Pūka skolas” ietvaros. Seminārā būs iespējams uzzināt noderīgu informāciju par bērnu pārtikas alerģijām un uzdot speciālistiem sev interesējošus jautājumus. Dalība seminārā bez maksas. Iepriekš nepieciešams pieteikties, rakstot uz e-pastu [email protected] vai telefoniski 27597546.

Lieldienas Brīvdabas muzejā. 5. un 6. aprīlī Brīvdabas muzejs piedāvā sagaidīt Lieldienas īsteni latviskā garā ar šūpošanos, olu kaujām, dziesmām un dejām. Pasākumā būs aktivitātes visa vecuma interesentiem, tā kā droši vari uz Brīvdabas muzeju doties gan ar ģimeni un bērniem, gan draugu lokā. Būs arī dzīvā mūzika.
www.liveriga.com

Kolektīvie skriešanas treniņi Mežaparkā. Jau sen vēlies uzsākt skriešanas sezonu, bet trūkst apņemšanās? Varbūt īstais risinājums ir kolektīvie skriešanas treniņi Mežaparkā, kas notiek ik svētdienu plkst. 10.00. Šeit ne tikai varēsi atrast skriešanas kompanjonus, bet arī uzzināt vērtīgu informāciju par pareizu iesildīšanos un skriešanu no speciālistiem. Dalība treniņos bez maksas.
www.afisha.eu

Atpakaļ uz – Mēneša NOTIKUMU afiša. APRĪLIS 2015

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.