Pasākumi OKTOBRĪ, kur doties ar MĪĻOTO

Vienalga, vai baudāt randiņu periodu vai esat jau ilgstošā kopdzīvē, laiks diviem ir ārkārtīgi svarīgs. Ne vienmēr kvalitatīvs kopā pavadīts laiks ir tikai izklaides, dažreiz daudz vairāk attiecībām spēj sniegt kopīgi plānots un veikts remonts.

Remontam vai idejām. Viena no ilgstošu attiecību labākajām blakusparādībām ir kopīgas mājas. Un to iekārtošanas ir viens no retajiem brīžiem, kad sievietes, negarlaikojoties, pastaigājas pa būvniecības veikaliem. Izbrīvējiet nedēļas nogali no 16. līdz 19. oktobrim, lai ienirtu remonta pasaulē hallē Ķīpsala izstādes Māja. Dzīvoklis 2014 ietvaros.
www.bt1.lv

Pirmizrāde. 1. oktobrī Jaunajā Rīgas teātrī pirmizrādi piedzīvos režisora Borisa Frumina iestudējums Aleksandra Vampilova lugai Provinces anekdotes, kas ir par gļēvulību, kas noved pie agresijas, par to, kā tiek zaudēta cilvēcība. Lielisks iesākums randiņam, vai vienkārši laba iziešanas ārpus mājas un ikdienas.
www.jrt.lv 

Mūzikas festivāls. Nepieradinātās mūzikas un saistītās mākslas festivāls Skaņu Mežs 2014 šogad noritēs jau 12. reizi. Tā ir citāda mūzika, kuru vērts izbaudīt – dodies kopā ar mīļoto! 10. līdz 11. oktobrī, mūzikas namā Daile.
www.skanumezs.lv

Atpakaļ uz – Mēneša NOTIKUMU afiša. OKTOBRIS 2014

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.