5 izplatītākās seksuālās FANTĀZIJAS – ko tās stāsta par TEVI un VIŅU?

Par seksu fantazējam mēs visas. To, protams, dara arī vīrieši. Nē, šoreiz mēs nestrīdēsimies par to, kurš par seksu domā vairāk, kurš mazāk. Piedāvājam tev 5 izplatītākās seksuālās fantāzijas, kas sastopamas kā sieviešu, tā vīriešu vidū. Psihologi un seksologi apgalvo, ka tas, par ko tu (un arī viņš) fantazē, var šo un to par tevi pastāstīt – uzzini, ko!

SEKSS, KAD CITI REDZ. Sekss publiskā vietā, bieži vien – gaišā dienas laikā. Sievietes un vīrieši par šādu seksu fantazē vienlīdz bieži. Un galvenais faktors visā ir spēcīgais uzbudinājums, kas tiek gūts no domas, ka citi redzēs, pieķers, uzzinās. Kādēļ šādas fantāzijas? Bieži vien fantazēšana par seksu publiskā vietā citu acu priekšā ir tiem cilvēkiem, kam seksuālajā dzīvē kaut kā nedaudz trūkst. Piemēram, ir vēlmes, kas negūst piepildījumu no partnera, vai vēl vairāk – partneris tās nosoda. Gribas izrauties, piepildīt to, ko vēlamies, un tā, lai visi redz un zina – es dabūju, ko gribēju. Tu gribi tikt pieķerta savos nedarbos.

PAKĻAUŠANĀS. Pakļaušanās ir mūžsena seksuālā fantāzija, kas vienlīdz spēcīga kā vīriešiem, tā sievietēm. Vīrieši gan to atzīst retāk, jo biežāk baidās no reakcijas. Tātad tā ir fantazēšana par seksu, kurā esi bezpalīdzīga un pakļauta – kāds cits kontrolē notiekošo, tu tikai pakļaujies un izbaudi. Un tas automātiski nenozīmē pēršanu un tamlīdzīgas aktivitātes, bet, protams, var iekļaut arī to. Šādas seksuālās fantāzijas visbiežāk raksturīgas cilvēkiem, kas ikdienā ieņem vadošus amatus, kuriem ir liela atbildība. Vai tādiem, kas pēc rakstura ir tendēti visu un visus kontrolēt. Šīs fantāzijas ir veids, kā nogrūst visu atbildību uz kādu citu, kā pašai palikt otrā plānā un tikai pakļauties. Tu gribi izmukt no savas ikdienas un pati no sevis.

SEKSS AR SVEŠINIEKU. Sekss ar kādu, kuru nepazīsti, kuru esi tikko satikusi, vislabāk – ārzemēs. Sekss ar cilvēku, kuru nekad vairs neredzēsi. Sekss, kura laikā vari būt, kāda vien vēlies būt, un izmēģināt to, ko nekad neesi izmēģinājusi, par ko esi kautrējusies, no kā kaunējusies. Šādas seksuālās fantāzijas kā vīriešiem, tā sievietēm norāda uz nedrošību un nepārliecinātību par sevi. Uz kādām, bailēm, kautrēšanos, kaunēšanos. Uz vēlmēm, kas tevī ir, bet negūst atsaucību – ar esošo partneri tu nevari seksā būt tāda, kāda vēlētos, jo tev ir bail. Bail, ka tevi nesapratīs, nosodīs, nokauninās. Bieži vien šīs bailes ir nepamatotas, un visa vaina tajā, ka neizstāsti partnerim, ko vēlies.

GRUPVEIDA SEKSS. Orģijas. Sekss ar daudz citiem cilvēkiem – sievietēm tas bieži ir sekss ar vairākiem vīriešiem, vīriešiem – ar vairākām sievietēm. Ļoti izplatīta seksuālā fantāzija abu dzimumu vidū. Bieži vien tas liecina par to, ka esi izslāpusi pēc seksa. Pēc kārtīga, elpu aizraujoša seksa. Tavā seksuālajā dzīvē kaut kas trūkst. Vai otrs – tu esi izslāpusi nevis pēc tīra seksa, bet vairāk – pēc uzmanības. Tas ir tas, kas tev trūkst attiecībās. Tu gribi, lai tevi iekāro, lai tevi grib. Ar vīriešiem ir tāpat – viņi grib būt iekāroti, jo vairāk sieviešu viņus iekāro, jo labāk. Un doma, ka viņi spētu apmierināt vairāk, kā vienu sievieti, viņus uzbudina vēl vairāk. Ja šī fantāzija ir un paliek tikai fantāzija – lai ir. Ļauj tai būt. Taču, ja ļoti gribas to apmierināt arī reālajā dzīvē, ir vērts padomāt – kas tev trūkst pašreizējās attiecībās, un kā to risināt?

DOMINĒŠANA. Pretējs variants pakļaušanās fantāzijām. Te tu esi tā, kas pakļauj, kas dominē, kas izrīko un iegūst. Izplatīta fantāzija kā sieviešu, tā vīriešu vidū. Bieži vien raksturīga tiem, kas ikdienā ne vienmēr var panākt, ko vēlas. Kas baidās pateikt, ko domā. Nereti šādas fantāzijas raksturīgas tiem, kas ir uz kādu apbizojušies – kas grib atriebties, izteikt, ko jūt un domā, bet nevar. Un šis ir tas veids, kā gūt virsroku – vismaz savās fantāzijās. Arī te apakšā var būt kāds aizvainojums vai neizrunāta lieta ar partneri. Iespējams, viņš ir nodarījis pāri, ne vienmēr fiziski, biežāk – emocionāli.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.