Pasākumi JŪLIJĀ, kur doties ar MĪĻOTO

Karstie vasaras vakari ar pusnakts peldēm dienas noslēgumā un agrie atvaļinājuma rīti ar zemenēm un dažreiz par šampanieša glāzi brokastīs tur pat ezera krastā – vai ir iespējams kaut kas vēl romantiskāks? Jā, kopīgi apmeklēti koncerti, filmas un baudītas pastaigas tieši pirms došanās naksnīgajos piedzīvojumos pie dabas!

Džezs. Ne velti tieši džezs jau izsenis atzīts par romantiskāko un seksīgāko mūzikas žanru. Sapucējies, ietērp mīļoto uzvalkā un 6. jūlija vakarā (sākums pulksten 19.30) dodieties uz Dzintaru koncertzāli. Tur norisināsies 1. latviešu Jūrmalas Džeza festivāls. Varbūt vēlaties šoreiz braukt ar vilcienu, nevis auto?
www.dzk.lv

Sports. Lai nebūtu pārāk saldi un rožaini, ļauj kādu pasākumu izvēlēties arī savam vīrietim. Vēl labāk – iesaki pati viņam kopā apmeklēt kādu nu ļoti vīrišķīgu pasākumu, piemēram, „Čempionu nakti”. Mīļotais varēs just līdzi sportistu cīņai un sapņot, kā pats cīnītos ringā, bet tu sākumā varēsi pamielot acis ap muskoļotajiem augumiem, bet beigās sajusties sargājama, kad slēpsies vīrieša azotē, lai neredzētu briesmīgākos brīžus. „Čempionu cīņas” norisināsies Ķīpsalas hallē 26. jūlija pēcpusdienā.
www.rigaexpo.lv

Komēdija. Ja kopā ar mīļoto izbaudāt vien pirmos randiņus, tad romantiskā komēdijā būs tieši tas, kas nepieciešams kādā no jūsu tikšanās reizēm. Filmas „Kopā pret pašu gribu” (skatāma kopš 11. jūlija) sižets gan ir ļoti paredzams, toties aktieri – Drū Berimora un Adams Sandlers – lieliski kā vienmēr. Ja sižets būs par garlaicīgu, varēsiet droši nodoties kaislīgām bučām!
www.cinamonkino.lv

Atpakaļ uz – Mēneša NOTIKUMU afiša. JŪLIJS 2014

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.