Intensīvi mitrinošu matu MASKU testa rezultāti

Pirms nedaudz vairāk kā divām nedēļām mēs jūs aicinājām pieteikties Intensīvi mitrinošu matu masku testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā: PIESAKIES intensīvi mitrinošu matu MASKU testam. Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

KEUNE So Pure Moisturizing Treatment mitrinoša matu maska 

Liene, 28 gadi, mārketinga speciāliste
Šobrīd mani mati ir veselīgi, spīdīgi, gludi, nav krāsoti, vienīgi nedaudz šķeļas un lūzt matu gali. Lietojot šo produktu vēlos, lai paliktu veselīgāki matu gali, tie būtu viegli ķemmējami, spīdīgi. KEUNE So Pure matu maska ir apaļā bundžā ar skrūvējamu vāciņu. Iepakojums ir kompakts, ērti paņemams līdzi, vienīgi atvēršana ir nedaudz apgrūtinoša, jo vāciņš ir liels un apaļš, ar mitrām rokām grūtāk atverams, bet šādā veidā tiek nodrošināts, ka līdzeklis neizlīs un tam nepiekļūs skābeklis, kas varētu sabojāt līdzekļa īpašības, tā kā tas sastāv no dažādām ēteriskām eļļām, tad nevar pieļaut to izgarošanu. Matu maska ir bieza, mani mati ir vidēji gari, un līdzeklis ir nepieciešams pavisam nedaudz. Pirmajā lietošanas reizē aromāts likās diezgan specifisks, var sajust ēteriskās eļļas, otrajā lietošanas reizē jau biju apradusi. Ieklājot produktu matos bija uzreiz sajūtams, ka līdzeklis ir ļoti labs un profesionāls, mati palika gludi, pēc izskalošanas tie bija viegli izķemmējami, viegli ieveidojami un spīdīgi. Turpmāk noteikti savā ikdienas lietošanā izvēlēšos šo produktu, pamēģināšu arī citus šīs sērijas produktus! Noteikti iesaku to visām lasītājām, kas novērtē labus un profesionālus produktus un rūpējas par savu matu skaistumu!
 

Ilze, 39 gadi, trenere
Man ir pusgari, pelēkblondi mati. Vasarā tiem ir tendence izteikti balot un izžūt. Kaut arī pavisam karstais un saulainais laiks vēl bijis tikai nedaudz, pāris, pie jūras pavadītās dienas, jau ir likušas par sevi manīt. Matu gali kļuvuši sausi un ķemmējot ķeras. Keune matu maska, kas ir pildīta apaļas formas trauciņā ar skrūvējamu vāciņu ir bieza ar grūti definējamu aromātu, kas man šķiet specifisks un pie tā ir jāpierod. Masku pēc matu izmazgāšanas ar šampūnu matos ieklāt ir viegli, tā ir ekonomiska, jo to nepieciešams pavisam nedaudz, kas man šķiet plus. Pēc matu izskalošanas un izķemmēšanas pavisam noteikti ir jūtams matu maskas pozitīvais efekts, mati ir gludi, ļoti labi ķemmējas un neķeras. Ja vien maskai nebūtu šis interesantais aromāts es to sauktu par izcilu. Iesaku šo masku iegādāties un lietot tām sievietēm, kam nav pretenzijas pret savdabīgām matu kopšanas produktu smaržām, jo sasniegtais rezultāts šai maskai ir ļoti labs!
 

Nioxin dziļi atjaunojoša un mitrinoša matu maska piemērota sausiem, bojātiem un krāsotiem matiem 

Guna, 25 gadi, inženiere
Man ir gari, vidēji biezi un krāsoti tumši brūni mati. Periodiski ir problēmas ar pastiprinātu matu izkrišanu. Matu maskas parasti lietoju reizi nedēļā. Nioxin matu maskai ir ērti lietojams iepakojums, neitrāla un neuzkrītoša smarža. Pēc Nioxin matu maskas lietošanas mani mati bija kupli, mīksti, spīdīgi un viegli veidojami. Izmēģināju pēc maskas lietošanas matus žāvēt gan ar fēnu, gan dabīgi ļaut tiem izžūt – patīkamais rezultāts bija abos gadījumos. Pēc matu maskas lietošanas bija ilgstoši patīkama svaiguma un viegluma sajūta galvas ādai. Lai novērtētu matu lūšanas un izkrišanas samazināšanos produktu, iespējams, jālieto ilgstoši un regulāri jo pēc 2 lietošanas reizēm būtiskas vizuālas izmaiņas nekonstatēju. Turpmāk lietošu gan šo matu masku, gan plānoju izmēģināt arī citus Nioxin produktus. Iesaku šo matu masku izmēģināt arī citiem.

Luīze, 29 gadi, zobārste
Man ir gari, gaiši krāsoti mati, kas galos ir par sausu, drusku šķeļas un lūzt. Nioxin matu maskas iepakojums ir ērts lietojot, jo nav skrūvējama bundža, bet izspiežama pudelīte. Taču tilpums gan varēja būt lielāks, jo pēc pieredzes varu teikt, ka gariem matiem ar šo ilgam laikam nepietiks, turklāt cena ir diezgan augsta. Taču no otras puses – šādu tilpumu vieglāk paņemt līdzi, piemēram, ceļojumā. Protams, pozitīvi nostrādāja tas, ka uz pudelītes ir uzlīme, ka šo produktu iesaka Latvijas matu ārstu asociācija. Man tas ir svarīgi, ka produkts ir kvalitatīvs. Patika maskas konsistence, to bija viegli izlīdzināt pa matiem, smarža bija patīkama, viegla. Pārsteidza tas, ka maska burtiski iesūcās matos, likās, ka tās nemaz nav. Pēc norādītā laika atlikumu izskaloju, bet tiešām likās, ka maska ir pazudusi matos. Rezultāts man patika – mati bija ļoti mīksti, tika noņemts pūkainums un spurošanās. Arī gali likās vairs nav tik sausi, pēc vairākām lietošanas reizēm arī likās, ka nelūzt vairs tik ļoti. Kopumā man maska patika, iesaku to citām lasītājām.
 

KITOKO NUTRI – RESTORE ACTIVE MASQUE – barojoši mitrinoša aktīvas iedarbības maska

 
Aina, 44 gadi, privāta uzņēmuma vadītāja
Kitoko Nutri matu maskas iepakojums ir ļoti elegants, skaistās krāsās, patīkami tādu novietot savā vannas istabā. Matu maskai piemita ļoti spēcīgs aromāts, kas saglabājās arī matus izžāvējot, taču tas bija patīkams. Maskas konsistence bija diezgan bieza, gandrīz kā vaskveidīga, bet, kad to paņem plaukstās, tad maska izkūst un paliek šķidrāka, līdz ar to ieklāt to matos nebija nekādu problēmu, ieklājot, man bija sajūta, ka mati jau uzreiz paliek mīkstāki un maska iesūcas tajos. Man ir pusgari, balināti mati, kuriem intensīva kopšana ir neatņemama sastāvdaļa. Esmu izmēģinājusi ļoti daudz produktu, tādēļ varu teikt, ka šī ir laba maska, jo tā sniedz gaidīto efektu – mati kļūst vijīgi un pakļāvīgi. Efekts ir noturīgs. Maniem matiem patika šī maska. Es to noteikti lietošu un iesaku izmēģināt citām portāla lasītājām.

Beata, 47 gadi, menedžments
Man ir vidēji gari balināti mati. Smalki un samērā nepaklausīgi. Regulārā balināšana atstāj pēdas – sausi un viegli lūstoši matu gali. Bet gribas izaudzēt vēl garākus. Līdz ar to manas gaidas no maskas A.S.P Kitoko Nutri-restore active masque –dzīvīgi un paklausīgi, gludi mati, ar vieglu un veselīgu spīdumu. Es neesmu vīlusies. Simpātiska kvadrātaina bundžiņa, kas liek saprast – nopietna un profesionāla matu kosmētika. Maskas stuktūra ir ļoti viegla ar patīkamu un neuzmācīgu smaržu. Īpāši iepriecina, ka maksas iedarbības laiks tikai 3 minūtes – praktiski un ērti. Pāris reizes masku liku matos sēžot vannā un iedarbības laiks bija būtiski garāks, līdz pat 15 minutē. Tā kā mazgāju matus ik pēc dienas, tad šā testa laikā viss iepakojums tika izlietots. Un efekts – brīnišķīgs. Mati kļuva zīdaini jau pēc pirmā pielietojuma. Testa beigās – mati paklausīgi un nespurojas. Izbraucot ar pirkstiem cauri matiem var sajust cik tie ir veselīgi zīdaini un vitāli. Iesaku visām sievietēm, it īpaši ar smalkas struktūras matiem.

RICH Pure Luxury Argan Colour Protect Mask – intensīva mitrināšana krāsotiem un ķīmiski apstrādātiem matiem 
Jolanta, 48 gadi, kosmetoloģe
Man ir gari mati, kas ir ķīmiski krāsoti gaišākos toņos. Mana problēma – sausums un tas, ka mati pastiprināti lūzt. Esmu jau iepriekš lietojusi produktus no Rich Pure sērijas – šampūnu un balzamu, tādēļ ar interesi testēju šo masku. Iepakojums ir skaists, kā jau visiem šīs sērijas produktiem. Lietošanā arī tīri ērts. Produkta konsistence – ļoti bieza. Man pat mazliet par biezu, jo, tā kā man ir pagari mati, bija grūti to vienmērīgi ieklāt matos. Taču patika tas, ka maska tā kā sasūcās matos, likās, ka tiešām strādā. Smarža arī ir izsmalcināta, patīkama, arī krāsa smuka – tāda zeltaina. Mīnuss ir tas, ka maska ļoti ilgi jātur matos – 10-25 minūtes. Ikdienā man tam īsti nav laika, tādēļ šī procedūra jāatstāj brīvām dienām. Citādi – rezultāts bija labs, mati kļuva mīksti, viegli veidojami, arī smarža nepagaisa. Par lūšanu grūti teikt – iespējams, ka nedaudz samazinājās. 

Laura, 34 gadi, strādā farmācijas jomā
RICH maska krāsotiem matiem man ir atradums. Kaut arī to ir nepieciešams paturēt matos ilgāku laiku, kā ierasts līdzīgu produktu lietošanā, tomēr tas ir tā vērts. Maskai, kas ir pildīta apaļā traukā ar skrūvējamu vāciņu un papildus starpvāciņu ir salds ļoti tīkams aromāts, maskai ir pabieza konsistence, tomēr manos matos to var ieklāt labi. Pēc noteiktā laika izskalojot matus konstatēju, ka tie ir ļoti maigi, gludi un paklausīgi. Man ir ļoti liels prieks, ka ar šī testa palīdzību esmu sev atklājusi jaunu matu kopšanas produktu. Domāju, ka nākotnē arī uzmelēšu arī citus šī zīmola matu kopšanas līdzekļus. Iesaku šo masku visām krāsotu matu īpašniecēm!

ALTERNA Bamboo Kendi Intense Moisture matu maska 

Dace, 28 gadi, datu ievades operatore
Līdz šim biju lietojusi tikai parastās matu maskas. Tās sāku lietot, jo pēc tam vieglāk izķemmēt biezos un garos matus. Saņemot ALTERNA Bamboo Kendi Intense Moisture matu masku, biju patīkami pārsteigta. Tekstūra ir nedaudz blīvāka nekā iepriekš lietotām matu maskām, kas ļāva tai nepilēt no rokām un tai pat laikā bija viegli ieklāt matos. Aromāts – patīkams un neuzbāzīgs. Lietošana – jāieklāj matos un jāļauj ievilkties 3 minūtes. Ieklāšana šķita pavisam viegla un matu masku ir ļoti viegli izskalot, tā neatstāj sajūtu, ka uz rokām un matos vēl ir palikusi matu maska arī pēc izskalošanas. Mati gan pēc fēnošanas, gan dabīgas izžūšanas škiet maigi un zīdaini, tie nepūkojas un ir viegli izķemmējami. Tā kā šo matu masku izlietošu līdz pēdējai piciņai. Pēc šīs matu maskas lietošanas noteikti iesaku visām pamēģināt kādu specializētajos veikalos nopērkamu matu masku, ja ir iespēja – tieši šo.
 

Madara, 30 gadi, kultūras pasākumu organizatore
Tā, kā ikdienā vienmēr lietoju matu masku, tikai reti iegādājos kondicionieri, biju priecīga par iespēju izmēģināt mitrinošu masku matiem. Mani mati ir smalki, turklāt balināti, tāpēc sausi un matu gali ir bojāti. Matus mazgāju katru dienu un matu masku lietoju pēc katras mazgāšanas reizes. Man svarīgi, lai mati pēc matu kopšanas līdzekļa lietošanas būtu viegli ieveidojami, nepūkotos un matu gali nebūtu sausi. Šīs matu maskas iepakojums ir ērts un praktisks, iepakojuma izmērs ļauj nepieciešamības gadījumā to arī ērti paņemt līdzi, kas tieši vasaras sezonā nav mazsvarīgi, jo biežāk sanāk būt ārpus mājām. Produktam ir ļoti jauka, neuzkrītoša smarža, kas matos saglabājas arī pēc izžāvēšanas un jaukais aromāts pavada visas dienas garumā. Konsistence arī likās laba, jo diezgan pabieza, ir sajūta, ka tāpēc labi noturas matos un veic savu mitrinošo funkciju. Pēc produkta lietošanas efekts ir patiešām acīm redzams un sajūtams – mati kļuvuši gludāki, spodrāki un sķiet pat biezāki. Kārtējo reizi pārliecinājos, ka tomēr ir liela atšķirība starp profesionālajiem matu kopšanas līdzekļiem un parastajiem. Patika arī tas, ka pēc maskas lietošanas, pirms matu žāvēšanas nebija vajadzības pēc kāda matu eļļas vai cita „leave in” līdzekļa. Noteikti varu ieteik šo matu masku visām sausu un bojātu matu īpašniecēm, iespējams, ka arī citām tā varētu patikt, jo mitrināšana ir svarīga visiem matu tipiem.

JOICO K-PAK Intense Hydrator – intensīvi mitrinoša matu maska sausiem, bojātiem matiem

 
Diāna, 27 gadi, biroja vadītāja
Man ir pusgari, krāsoti mati, kas uz galiem ir sausāki, kā es vēlētos, bet pie saknēm taukojas. Joico K-pak matu maskai ir grezns iepakojums zeltītos toņos. Lietošana ir ērta. Vajadzēja diezgan nedaudz šīs maskas, jo tā ir ļoti bagātīgas konsistences, tāda pabieza, bet labi izsmērējas pa matiem. Tai ir diezgan izteikta, bet tāda patīkama smarža, kas saglabājas matos visu dienu. Maska ir bagātīga, barojoša, tādēļ pirmajā brīdī, to skalojot ārā no matiem, man likās, ka grūti to izskalot, ka mati paliks taukaini. Skaloju ilgāk, kā citas matu maskas, ko esmu lietojusi. Un vienalga ķemmējot likās, ka tie ir tādi kā smagi, ka maska vēl palikusi matos. Taču, kad mati izžuva, biju pārsteigta par rezultātu – mati nebija ne smagi, ne taukaini, tie bija viegli, gaisīgi, mīksti un labi smaržoja. Šīs sajūtas saglabājās visu dienu un arī nākamajā dienā. Jā, man liekas, ka šī maska tiešām labi pabaro matus un atjauno tos. Nebija sauso galu, bet priecēja, ka arī ātrāk netaukojas saknes. Man ļoti patika šī maska, es to lietošu arī turpmāk un iesaku izmēģināt citām sievietēm.

Aija, 32 gadi, strādā muzejā
Joico K-PAK maskai ir elegants iepakojums, to būtu prieks saņemt kā dāvanu. Matu maskai ir jauks aromāts un patīkama tekstūra. Pēc matu izskalošanas rezultāts uzreiz ir sajūtams, jo mati ir gludi, nespurojas un smaržo. Varu šo matu masku ieteikt arī citām portāla lasītājām.

Kerastase Nutrivite Masquintense Thick 

Alīna, 30 gadi, tulce
Man ir gari, krāsoti mati, kas prasa papildus kopšanu, jo uz galiem tie ir sausi un, rīvējoties gar apģērbu, mēdz arī lūzt. Kerastase matu maskas iepakojums ir ērts gan lietojot, gan uzglabājot un arī ņemot līdzi izbraukumos. Pati maska ir pabieza, pat nedaudz eļļaina. Smarža nav sevišķi izteikta, smaržo pēc krēma. Ieklāt matos šo masku bija viegli, to varēju labi vienmērīgi izlīdzināt. Maska labi izskalojas, taču man gribētos, lai matus būtu vēl vieglāk izķemmēt pēc šīs maskas lietošanas. Taču pēc matu izžāvēšanas rezultāts bija patīkams – mati mīksti un spīdīgi. Tomēr matu gali uz dienas otro pusi vienalga palika atkal sausi. Taču lūšana pēc vairākām maskas lietošanas reizēm likās, ka samazinās. Es lietošu šo masku turpmāk un iesaku to izmēģināt citām espati.lv lasītājām.
 

Janīna, 37 gadi, finanšu speciāliste
Esmu vidēji garu, balinatu un krāsotu matu nēsātāja. Laiku pa laikam iegādājos un lietoju Kerastase matu kosmētikas produktus, tamdēļ priecājos par iespēju pamēģināt arī šo matu masku. Maska ir pildīta trauciņā ar skrūvējamu vāciņu, kā arī tai ir papildus aizsargvāciņš, kas pasargā produktu no apkārtējās vides ietekmes. Maskai ir specifisks aromāts, šķiet, tas atgādina kreimenīšu smaržu. Maska ir bieza, tomēr tā labi ieklājas manos matos. To ir viegli izskalot un kā jau biju gaidījusi arī šis Kerastase produkts nelika vilties – mati ir kļuvuši gludi un mīksti. Varu šo Kerastase produktu ieteikt citām portāla lasītājām!
 

TIGI Catwalk Oatmeal & Honey Nourishing Masque – matu maska sausiem, bojātiem matiem

 
Katrīna, 26 gadi strādā biroja darbu
Maska iepriecināja gan ar smaržu gan ar efektu. Ļoti nogludina matus un piešķir spīdumu, matus viegli ķemmēt un veidot, iedarbojas ātri pat ja rīta steigā nav laika to paturēt ilgāk. Tiešām iesaku sausiem un spurainiem matiem!

Maija, 29 gadi, strādā loģistikas kompānijā
Jau labu laiku esmu gribējusi kaut ko pamēģināt no Tigi zīmola produktiem. Esmu ļoti preicīga, ka pirmā iepazīšanās ir sanākusi tik pozitīva un veiksmīga. Tigo maska sausiem un bojātiem matiem ir patīkamas tekstūras un ar jauku aromātu. Produktu ir viegli ieklāt matos, pēc izskalošanas un matu izžāvēšanas mati ir kļuvuši gludi, paklausīgi un spīdīgi. Esmu ļoti apmierināta ar šo produktu, tamdēļ labprāt iegādāšos arī kādu no citiem šī zīmola matu kopšanas līdzekļiem.
 

Schwarzkopf Gliss Kur Million Gloss mitrinoša mirdzuma matu maska

 
Arta, 24 gadi, studē, strādā
Mani mati ir veselīgi, jo nav krāsoti vai balināti, vidēji gari un vidēji biezi. Problēma ir tā, ka tiem ir sausi gali, kas šķeļas. Šī Gliss Kur maska uzrunāja, jo solīja matus mitrināt un piedot spīdumu. Esmu lietojusi šo to no Gliss Kur arī iepriekš, produkti ir labi. Matu maskas iepakojums ir skaistās, vasarīgās krāsās, lietošana tāda pati kā jau visām matu maskām – bundžiņa ar noskrūvējamu vāciņu. Maskai ir patīkama konsistence – ne par šķidru, ne par biezu. Ir arī jūtama smarža. Ieliku masku matos, paturēju kā norādīts uz iepakojuma. Skalojot matus, šķita, ka tie ir mīkstāki un patīkami pēc taustes. Izžāvējot matus konstatēju, ka tie ir mīkstāki un nespurojas, taču bija sajūta, ka kļuvuši smagnējāki. Un ātri sataukojās – jau uz dienas beigām bija sajūta, ka mati būtu atkal jāmazgā. Taču no otras puses – sausie gali gan vairs nešķita tik sausi. Varu teikt, ka produkts ir labs, jo baro matus un padara tos mīkstākus. Iesaku izmēģināt arī citām lasītājām.

Marta, 49 gadi, nodarbojas ar mūziku
Man ir paīsi, krāsoti mati, likti ilgviļņi. Šīs matu maskas iepakojums ir košs, pamanāms, lietot to ir ērti. Matu maskai ir ļoti patīkama, svaiga smarža, maska arī labi klājas matos, maniem matiem pietiek ar mazu daudzumu. Patika tas, ka maska jātur matos tikai vienu minūti, tas ļoti atvieglo lietošanu, ko var apvienot ar rīta dušu. Rezultāts ir labs – mani mati šķita mīksti, sausums bija zudis, lokas palika vijīgas un tādas izteiktākas. Jā, likās, ka mati ir arī spīdīgāki, tādi veselīgāki. Arī nākamajā dienā rezultāts bija tāds pats. Vai spīdums turas 10 dienas, kā norādīts uz maskas paciņas, grūti teikt, jo matus mazgāju ik pārdienas. Šis produkts man ir labs atklājums, un arī cena ir pievilcīga. Es to noteikti lietošu turpmāk un iesaku arī citām sievietēm.

LAKME DEEP CARE TREATMENT – atjaunojoša matu maska sausiem un bojātiem matiem 

Iveta, 30 gadi, juriste
Mani mati ir pusgari, tiek regulāri krāsoti, ir sausi un par daudz spurojas. Lakme matu maska mani iepriecināja ar savu ērto lietošanu arī, piemēram, rīta dušā, jo tā nav iepildīta kārbā, bet pudelītē. Maskas tekstūra ir laba, vidēji bieza, matos iesmērēt bija viegli, smarža saldena un aromātiska. Lietoju šo masku vairākas reizes, un rezultāts mani ļoti apmierināja – mati pēc izžāvēšanas kļuva pavisam mīksti, spīdīgi un pats galvenais – nespurojās. Vispatīkamāk bija tas, ka spurošanās tika kontrolēta arī nākamajā dienā. Mati bija arī mitrināti. Labi ir tas, ka šī maska nepadara matus ātrāk taukainus, tie viegli ķemmējas un bija daudz vieglāk tos ieveidot. Pozitīvi, protams, ir arī tas, ka maska nesatur parabēnus un citas sliktās vielas. Labs produkts, ko lietošu turpmāk un iesaku pamēģināt citām espati.lv lasītājām.
 

Rita, 39 gadi, sniedz juridiskās konsultācijas
Lakme matu maskai ir klasiskas tūbiņas formas iepakojums, ērti atverams vāciņš. Maskas aromāts ir ļoti patīkams un tas man ir būtiski! Maska labi klājas matos, pēc izskalošanas, mani pagarie, blondie mati ir kļuvuši ievērojami gludāki un paklausīgāki. Pēc izžāvēšanas ir labi redzams, ka mati ir daudz spīdīgāki. Esmu ļoti apmierināta ar šī produkta iedarbību un iesaku šo produktu pamēģināt visām to matu īpašniecēm, kas ir saskārušās ar spurainu un nespodru matu problēmu.
 

Saistītie raksti
6 tipiskākās KĻŪDAS, ko pieļaujam MATU kopšanā

2 komentāru
  1. Paldies par matu masku apskatu, bet papētot šo matu masku sastāvu, viena no pirmajām sastāvdaļām ir silikons. Pavisam sliktie silikoni ir tie silikoni, kuri ļoti ātri uzkrājas un ļoti grūti ir no tiem matus attīrīt. Šie ir tie no kuriem īpaši jāuzmanās.
    Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Cetearyl Methicone, Dimethiconol, Stearyl Dimethicone.
    Diemžēl šīm maskām ir īslaicīgs efekts.

  2. O feini – nu būs vieglāk izvēlēties, jo kad atdot lielu naudas summu, gribas jau zināt, ka rezultāts tiešām būs!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.