Mēneša horoskops. JŪLIJS 2014

AUNS
Brīvdienu, saules un miera periods lielajos biznesa darījumos. Ja saņemsi jauna darba un sadarbības piedāvājumus – izvērtē tos un dod tiem brīdi pārdomām. Uzmanību pievērs tikai saviem tiešajiem pienākumiem un iecerēm, pretējā gadījumā skriesi pa pagalmu, kā sētnieks ar piecām slotām – ņemšanās liela, bet jēgas nekādas. Daļa uzmanības būs jāvelta nekustamā īpašuma jautājumu sakārtošanai, tāpat par sevi manāmi atgādinās bērni un ģimenes locekļi. Neaizsvilsties pie pirmās iespējas aptaustīt pretējā dzimuma pārstāvi.

VĒRSIS
Saulainie un gaišie vasaras rīti pievērsīs Tavu uzmanību ģimenes siltumam un gādībai. Viens par otru rūpējās, viens otru aiz rokas tur, lai neaizmūk uz darbu. Atvērts mīlestībai un romantikai, taču pie labiem nosacījumiem ļausi pārklāties pāri labai darījumu segai. Lai nenoraktos pienākumu kaudzē, strādā stingri pēc plānotāja. Jūlija mēnesis var pārsteigt ar gan ar lieliem ienākumiem, gan tēriņiem. Daudz pārvietošanās un komandējumi.

DVĪŅI
Atliek vien pārliecinoši nostāties uz kājām un būt drošam, ka iesāktais ceļš ir pareizais, tad arī drīz no atmiņas izmuks gada sākuma nejēdzības un depresija. Nav vērts gremdēties atmiņās un žēloties – jāiet tālāk. Jūlija mēnesis nesīs labas iespējas. Mēneša sākumā vairāk uzmanības būs jāvelta seniem parādiem. Ar kādu parādu piedzinēju var sanākt garāka saruna. Līgumu slēgšanai labvēlīgāks laiks tikai pēc 20 datuma. Līdz tam – viss jāizrunā un jāpārbauda. Neatstāj novārtā ne garīgo, ne fizisko veselību.

VĒZIS
Viss atkarīgs no tā, ko vēlies sasniegt, un ar kādiem ieguldījumiem esi gatavs uz to iet. Jābūt gatavam, ka teju viss būs atkarīgs no Tavām idejām, ierosinājumiem un nostājas. Darbs pie iepriekš pieļautām kļūdām un jaunām vīzijām par dzīvi, kādu to vēlies. Būtiski notikumi sadarbības jautājumos. Tie var nest būtiskas pārmaiņas līdzšinējā sadarbības modelī.

Pienācis laiks sākt pieņemt pašam savus lēmumus. Citiem nav iemesla pat iedziļināties.

LAUVA
Klusums pirms vētras. Savā azotē jāpaņem rūpes par sevi, savu labsajūtu un tuviniekiem. Tikai tad, ja būsi kvalitatīvi atpūties, nākamajos periodos spēsi darboties ar sev raksturīgu jaudu. Nopietniem darījumiem laiks uzbriest mierā un pustumsā. Ja bezrūpīgi attieksies pret savu veselību, pārsteigts vari atmosties stacionārā.

Mēneša beigās tukšajā maciņā ielūkosies tāla radiniece – naudaszīme.

JAUNAVA
Draugu un dažādu interešu biedru pulciņā kā zivs ūdenī. Vai nu aizplūdīsiet nevērtīgo runu jūrā, vai plānosiet kopīgu projektu, kurā realizēt savas intereses. Arī enerģiska komunikācija var būt par labas idejas virzītāju. Ielāgo, ka panākumi seko centīgai darbībai.

Par saviem vārdiem un idejām būs jāatbild. Radi tās krāšņas jau saknē.

SVARI
Garīgs līdzsvars paver ceļu jaunām iespējām profesionālajā izaugsmē. Iedod spēku un lāpstu. Otrais pusgads Svaru zīmei iesāksies aktīvi un raibi, taču no attiecību sfēras prioritātes kausā gulsies darījumi un bizness. Meklēsi iespējas, kā pierādīt un likt lietā savas zināšanas. Uzrāviens biznesā var nest sev līdzi lielas pārmaiņas. Dūšas kā vienmēr maz, taču, ja redzēsi gaismu tuneļa galā – spert soli būs vieglāk. Jauni izaicinājumi, darba piedāvājums un paaugstinājums. Ja emocionālu satraukumu vadīts nepieņemsi lēmumu rīkoties, atceries, ka tā bija vēl viena iespēja paveikt to „pa labam”. Ieguldījums stabilās vērtībās neizkūpēs gaisā.

SKORPIONS
Atvaļinājumu laiks dos iespēju bez stresa apdomāt un pārdomāt gada pirmajā pusē pieņemtos lēmumus un izvirzīt mērķus nākamajam posmam, jo mēneša pēdējā dekādē būs jāslien izteiksmīgāka stāja un jārīkojas drosmīgi. No iestīvinātām sajūtām palīdzēs atbrīvoties mīļotā cilvēka aktīva klātbūtne. Jo vairāk kopā darīsiet, jo drošāki viens par otru kļūsiet. Šķetinot finanšu rēbusus, pārcilā visus zemūdens akmeņus. Būs lietas, ko vērts atstāt tā Kunga ziņā.

STRĒLNIEKS
Vārtoties siltos saules staros, iedziļināsies līdz šim paveiktajā un sasniegtajā. Pamatīgu uzmanības devu veltīsi tieši finansiālajai situācijai, jo Tu būsi par to atbildīgs savas ģimenes priekšā. Dosies ceļojumā uz eksotiskām zemēm pēc ne mazāk eksotiskiem piedzīvojumiem. Spīdēsi ar savām zināšanām un prasmēm. Mēneša beigās pievērsīsies filozofisku jautājumu risināšanai.

MEŽĀZIS
Ko būsi sējis gada sākumā, to tagad sāksi pļaut. Kalsi lielus plānus, raudzīsies pēc jauna portfeļa un maka. Ja partneri iesaistīsi savā profesionālajā dzīvē – uz brīdi tas var būt pat aizraujoši – vismaz redzēsieties biežāk. Iekustēsies sadarbība ar ārzemju partneriem, finanšu institūcijām. Kā mazam bērnam staigāt, jāmācās strādāt komandā.

ŪDENSVĪRS
Ja Visums nedod citas iespējas, tad jābauda tas, kas ir – miers un vasaras burvība. Vecāki un draugi novērtēs Tavu ņemšanos pa dobēm. Lai vai kā Tu censtos, nekādi lielie darījumi no plaukta nenokritīs. Uzņemsies lielu atbildību, smelsies augstas zināšanas, lai stiprinātu savas pozīcijas.

Viegla muļļāšanās un pārdomas par savu rīcību. Arī personīgās attiecībās.

ZIVIS
Vienmēr Zivs prātā peldēs doma par to, ka varētu būt savādāk, tikai kā vienmēr vēl par to jāpadomā. Spilgtiem saules stariem apspīdētas iespējas izcelties, sajusties un arī būt īpašam. Jaunas virsotnes sasniegti tikai tad, ja rīkosies. Drosmīgi un atbildīgi. Jaunu iesākumu ceļš ne vienmēr ir rozēm kaisīts jau pašā sākumā. Nostiprināsi attiecības ar bērniem. Iesaistīties ģimenisko vērtību stiprināšanā. Jāatgriežas pie sarunām ar darījuma partneriem. Sastapsies ar pārpratumiem finansiālā sfērā. Spriedze un pārdzīvojumi atsauksies uz veselību.

Mēneša horoskops tapis sadarbībā ar astroloģi Ritu Riekstiņu!

[email protected]
www.ritariekstina.lv

 
Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.