Pasākumi JŪLIJĀ, kur doties ar ĢIMENI

Doties uz pasākumu ar bērniem ne vienmēr nozīmē uztraukumus par to, vai bērni pratīs uzvesties un vai viņiem tur būs, ko darīt – atliek vien izvēlēties pasākumus, kas patiks arī bērniem. Piemēram, bērnu riteņbraukšanas sacensības vai filmu, kas piemērota arī mazākajiem. Atceries, ka tava ģimene ir arī tavi vecāki! Kur šomēnes dosies kopā ar viņiem?

Divriteņi. 12. jūlijā pulksten 12.00 pa dienu Ziepniekkalnā Ēbeļmuižas parkā norisināsies pasākums „Drošais ātrritenis 2014”. Tas nekas, ka nedzīvojat Pārdaugavā! Varēsiet apvienot divus pasākumus vienā – ekskursiju pa netālu esošā Āgenskalna senajām ieliņām un bērna aktivitātes svaigā gaisā. Arī vecāki aicināti piedalīties velostafetē!
www.divritenis.lv

Grandiozi. Noteikti jau esi dzirdējusi, ka šovasar Latvijā norisināsies Pasaules koru olimpiāde. 13. jūlijā Mežaparka Lielajā estrādē norisināsies lielkoncerts kas interesants būs gan jums abiem ar vīru, gan jūsu vecākiem, gan neaizmirstas atmiņas sagādās bērniem. Aizej un novērtē, vai tiešām būs tik pat grandiozi kā Dziesmu svētkos?
http://singriga.lv/

Kino. Vai atceries kā pirms dažiem gadiem kopā ar savu atvasi juti līdzi vikingu puisēnam, kas sadraudzējās ar pūķi Tumšo Fūriju? Jau no 4. jūlija kinoteātri piedāvā sekot līdzi šī stāsta turpinājumam „Kā pieradināt pūķi 2”. Šī ir viena no multfilmām, kas patiks arī vecākiem!
www.cinamonkino.lv

Atpakaļ uz – Mēneša NOTIKUMU afiša. JŪLIJS 2014

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.