Pasākumi JŪLIJĀ, kur doties ar DRAUGIEM

Ja ziemā lieliski der rīkot galda spēļu vakarus un apskatīt bildes no pērnā atvaļinājuma ceļojumiem, tad jūlijs ir tieši tas brīdis, kad šīs bildes tapināt un piedzīvot atmiņu vērtus brīžus. Festivāli, dienas pludmalē, koncerti, vīna vakari, kas iestiepjas agros rītos pie dabas un vēlie kino, ko pieļauj vienīgi atvaļinājums. Ko izvēlies tu? 

Pozitīvi. Festivāls „Positivus” Salacgrīvā ir tas pasākums, kuru apmeklē teju katra sevi cienoša draugu kompānija – ja ne uz visu festivāla laiku, tad uz vienu, īpaši tuvu koncertu, noteikti. Vai esi jau apzinājusi, kas būs tava kompānija? Šogad festivāls norisināsies no 18. līdz 20. jūlijam un tajā, kā vienmēr, uzstāsies lielāka un mazāka mēroga zvaigžņu plejāde, ar kuru vari iepazīties pasākuma rīkotāju mājas lapā.
www.positivusfestival.com

Kino. Ar draugiem kopā jādodas uz filmām, kas arī stāsta par draudzību. Viena no tādām ir „Solis augšup: Uz visu banku”, kas ir deju filmu piektā daļa. Sportiski augumi, viegls un aizraujošs sižets, fantastiska dejošana un jautrs vakar draugu lokā garantēts no 25. jūlija. Iekārtojies tā, lai pēc filma arī pati varētu kārtīgi izdejoties!
www.cinamonkino.lv

Izstāde. Mēdz teikt, ka tieši fotogrāfija ir tā mūsdienu mākslas nozare, kas vislabāk parāda cilvēka būtību. No 4. līdz 27. jūlijam Tabakas fabrikā būs skatāma izstāde „Rīgas paš/portreti”. Izstādes autori ir paši rīdzinieki, tādi paši kā tu un tavi kaimiņi daudzstāvu mājas dzīvokļos, kas izveidojuši savus pašportretus, kā arī pazīstami fotomākslinieki, kas arī veidojuši rīdzinieku portretus. Kādi tad mēs, rīdzinieki, esam? Vai ir kādas kopīgas iezīmes, kas atšķir mūs no citiem?
http://tabfab.lv/

Atpakaļ uz – Mēneša NOTIKUMU afiša. JŪLIJS 2014

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.