par mums meitenēm!

Svētdienas pēcpusdienas ar meitenēm…
Pļāpājot, mūsu sarunas aizveda līdz tematam KRĀPŠANA!Cik daudz un vai vispār kāda no mums ir krāpusi?!Un vai vispār tas ir vajadzīgs!Un cik korekti tas ir pret otru pusīti!Un vai vispār ir kāda garantija tam,ka arī otra puse ir līdz galam uzticīga!
Hm…rezultāts interesants.Vismaz vienreiz krāpusi ir katra no mums.

Tikai tā stundām ilgi malkojot tēju mēs sapratām,ka…it kā dzīve taču ir jāizdzīvo, jābauda…jātver ik mirklis ko sniedz dzīve…Ja tas netraucē turpmāk attiecībām, bet gan piedod kaut ko jaunu?!Kāpēc gan nē?Jā vai nē!?

Es pati vairs nezinu kā ir pareizāk.Nē, zinu..pareizi ir būt uzticīgai.
Bet vai tas ir tik interesanti?Vai tas vienmēr ienes dzīvē ko krāsainu?
Vai tomēr ir kādreiz vērts pamēģināt atpūsties no sirds.Un būt laimīgai par mirkli,kas sniedz kaut ko pa visam savādāku kā attiecības, rutīna un pieradums!

36 komentāru
 1. eh…cik patīkami dzirdēt, ka kādam ir līdzīgas domas, citādi, kompleksi ēd nost par savu “slikto”domu uzplūdiem:)

 2. Ir ir pareizi būt uzticīgai un var jau arī teikt kā gudrās gramatās raksta, ka asums dzīvei jāoiešķir pašiem, tad neiestāšoties rutīna un asums nebūs jāmklē ārpus mājas, bet mēs visas labi zinam,ka dzīvē tā ne vienmēr notiek… un ir tik patīkami atcerēties kā asinis sāka rinķot piecas reizes ātrāk, tajā mirklī, kad neskatoties ne uz ko sirds teica: “Jā…šovakar es gribu būt neuzticīga!!!”, kā sirds sāka neprātīgi dauzīties, kad VIŅŠ…tas svešais noglāstīja muguru, noskūpstija ausi un izdarīja vēl simts visādus sīkumus, ko mans vīrietis jau trīs gadi nedara…pat tad, kad atgādinu, cik ļoti man tas patīk….
  Tādās reizēs šķiet, cik skaisti ir būt neuzticīgai 🙂 kaut vai tikai tapēc, la lai atkal un atkal SEV pierādītu, ka esi gana seksīga, gana gribēta un gana varoša kādu iekārdināt… 😉

 3. nu tad var jau tā visu laiku arī kaut kur lidināties – katru reizi ar savu. Katru reizi unikālas un ne-rutīnas izjūtas. Nafig to otru čakarēt, kuram, nav teikts, ka vajag šāda veida izklaides. Tātad tu vēl neesi gatav tām ilgajām un stabilajām attiecībām. Man diezgan dīvaini paliek, kad iedomājos, ka manējais norautu jumtu ik pārmēnešus fīlinga uzturēšanai.

 4. Absolūts atbalsts Inesei! Visu cieņu tām, kas nekad savus vīrus, draugus, puišus nav krāpušas, jo ir laimīgas ar viņiem kopā esot. Bet visdziļākā nožēla tām, kas nekad nav ļāvušās kaislībai, tikai tāpēc, ka mamma tā mācīja un baznīcas grāmatās tā rakstīts! Man patiešām žēl, ka nekad neesat sajutušas to, ka skūpsta ekstāze var novest gandrīz līdz ģībonim, un dejojot Tev ir vienalga, kas notiek apkārt, jo tu esi gatava viņam atdoties turpat uz deju grīdas. Uhhh, žēl man jūs, ja bez šīm emocijām esat savu dzīvi nodzīvojušas!

 5. Hmmm, rashela, es tās sajūtas izdīvoju, kad pirmoreiz dejoju ar savu tagadējo puisi, tās sajūtas bija tieši tādas un arī kādu laiku turpinajās. Jā, kad cilvēki sāk dzīvot kopā, tad ir rutīna un pieraduma lietas, bet to var atsvaidzināt, kaut kur aizbraucot vai jaņos turpat viesu klātbūtnē kaut vai aiz krūmiņa nokniebjoties. Tad jau sanāk, ka tu arī domā, ka vairs nevari savam vīrietim sagādāt tādu īstu kaisles mirkli ar sevi un arī viņam dod akceptu – ej, mīļais, uzpildies! Bet tie mirkļi ir forši, tikai tos var piedzīvot arī nevienam pāri nedarot…manuprāt…

 6. Atzīšos, ka ir bijis tāds posms manā dzīvē, kad rokas nolaidās. Man sāka šķist, ka esmu tikai mājkalpotāja. Bet tad uzradās kāds, kas atkal manī saskatīja sievieti. Un kā gan tam neļauties…. Protams, ka pagale viena nedeg un daudz darba jāiegulda. Un ir labi, ja kopā ir tāds cilvēks kā mans vīrs, kas nevis pasita gaisā asti, nosauca mani par m%^&*, bet gan ar kuru varēja visu izrunāt, lai rastu risinājumu. Bet cik ir tādu, kam liekas, ka viņi ir pati pilnība, tikai tā sieviete te nes ko grib!!! Un ko tad?

 7. Nu tad ir bēdīgi…un man liekas, ka tādu ir vairākums. Viņam liekas, ka nekas jau nav jādara, tāpat labi – vai arī gaida, kad kaut ko mainīs sieviete. Žetons tavam vīrietim, ka jus tam varējāt tikt pāri, manējais par mani nekad necīnītos, es to zinu, pašlepnums pārāk liels. Zinu, ja izlemšu noraut jumtu (nu nav gan bijusi vajadzība, bet tomēr), tad es varēšu pamāt ar baltu lakatiņu, jo tur neviens neko neies skaidrot.

 8. Bet nav jau tik viegli aiziet pie nākamā, kas Tevi novērtē, ja gadu gadi ir kopdzīvē pavadīti. Ja ir bērni, kam tētis būs tikai tas viens. Ja ir kopīgas mājas un kredīti. Un, kam tad te tiek vairāk nodarīts pāri – tam bikšainajam, kas mājās spaida TV pults pogas, vai tai sievietei, kas pārvērsta par vešerieni, bērnu aukli, virēju? Tai kurā tas vīriešveidīgais vairs nesaskata sievieti, bet gan pašapzinīgi sauc par veceni, vicojot pakaļ katram saulē iedegušajam stilbiņam, kaukdams pēc grandiozā sex?

 9. Mīļās sievietes, visu cieņu Jums visām! Tas ir muļķīgi teikt, ka cieņa un atbalsts pienākas tikai tām, kuras ir bijušas uzticīgas saviem vīriešiem…par to man tiešām smiekli nāk!!!

  Ja jau runa iet par krāpšanu, tad šis jautājums ir jāskatās krietni plašāk…
  Es domāju, ka jaunībā ir jāļaujas spontānai un trakai rīcībai sevišķi attiecībā uz pretējo dzimumu…mums vispirms ir jāpamēģina, lai pēc tam teiktu, garšo vai negaršo…tas ir mūsu vai nav mūsu. Ja kāda no sievietēm šeit būtu uzrakstījusi komentāru, ka viņa nenosoda sievietes, kas krāpj vīriešus un padalītos savā pieredzē, kas varētu būt aptuveni tāda…ka viņa ir kādreiz krietni patrakojusi un pabaudījusi dažādu vīriešu sabiedrību un tad ir sapratusi, ko viņa patiešām vēlas un, ka tagad viņai ir vīrietis, kuru viņa nekrāpj un nemaz nevēlas to darīt, jo viņa pamatojoties uz savu pieredzi precīzi apzinās, kas priekš viņas ir pats labākais gan seksuālā, gan emocionālā ziņā! Un ja viņa vēl to pašu saņem pretī no sava vīrieša, kurš arī ir pietiekami nobriedis, lai apzinātos savas sievietes vērtību sev blakus, tad es rakstītu, ka jā, viņa tiešām ir laimīga un ka krāpšana noteikti nav domāta viņai!
  Un tagad man rodas pārdomas par tām sievietēm, kas uzreiz kategriski saka NĒ, ka tas ir slikti un ka vispār kā tā var darīt utt… tad lūk šīs sievietes savā dzīvē tiešām nav visu izdzīvojušas…es pat pieļauju domu, ka tās sievietes īsti pat sevi nepazīst. Vīņām sex ir bijis ar dažiem vīriešiem, kuri gultā ir diezgan lielas viduvējības, bet tā kā ir mīlestība, tad, protams, viss liekas tik ideāli…un kur nu savādāk, ja nekas cits nav piedzīvots! Un tad arī raksta, ka krāpt ir slikti un ka vispār erotiskajās fantāzijās jābūt tikai vīram vai draugam utt… Nu ko mēs mānam??? Pēc 3 gadu attiecībām, jūs varat izstiepties, bet ja Jums blakus nav ĪSTAIS cilvēks, jūs negūsiet šīs reibiņošās sajūtas…viss ir pārāk pazīstams!
  Es vienkārši uzskatu, ka ja sieviete ir gudra un pieredzējusi, tad viņa pieņem dažādus viedokļus un nav kategoriska pret vienu vai otru viedokli!
  Es esmu par to, lai katra no mums atrastu savu īsto vīrieti, to kuru tiešām nav vērts krāpt! Bet lai viņu atrastu ir jāpamēģina dažādība dzīvē! Tikai tad ja esam iepazinušas dažādus vīriešus, precīzi varam saprast, ko tieši mēs vēlamies!!!

 10. Dzīve ir tāda kā viņa ir. Lēmumi, ko pieņemam gulstas tikai uz mūsu pleciem. Un man vienmēr aktuāls ir licies jautājums: vai esot kopā ar it kā īsto cilvēku tomēr kas netiek palaists garām…?

 11. Papaduci, tur jau tā lieta, ka laikam nekonkrēti izteicos. Paskaidrošu sīkāk. man ir bijuši piemēram, spontānie sakari, kad nav tā viena konkrētā cilvēka ar ko pabūt kopā. Rutīna jau ir arī tad, kad seksa nav vispār. Es nevaru teikt, ka man ir bijis maz vīriešu. Kādai pat varētu likties ļoti daudz, kādai, nezinu, varbūt, ka ne pietiekami. Bet – tur tā lieta, es paliku kopā tāpēc, ka neviens no tiem gadījuma kaisles sakariem man nedeva tādu gandarījumu kā šis, ar ko tagad esmu kopa. Mēs esam bijusi arī uz kādu laiku pašķīrušies. Protams, varēju baudīt ko un kā gribās, bet tik dziļi vīlos! Neviens no tiem vīriešiem, ar kuriem spontāni iedegos, mani neaplaimoja, drīzāk vīlos tā, ka likās – un ko tagad? Tik kaislīgi mēs sākam, tik kasilīgi viss sākās, bet es pēc mūsu “grandiozā seksa palieku kā ar ūdeni aplieta…tad laikam jārunā par sievietes seksualitāti un jāņem vērā, ka viena var gūt orgamsu jau paskatoties uz to foršo veci, bet citai varbūt vajadzīga, lai viņš viņu arī cita starpā aptausta vai es nezinu, vismas pozas pamaina! Varbūt par daudz no vīrie;sa gaidu, nezinu, bet es pašlaik esmu kopā ar vislabako no viņiem visiem, un man tiešām liekas, ka tā kaut kāda aizlidināšanās un jumta noraušana ir kaut kāds atrisinājums. Nu jā, ne man, bet droši vien veselai čupai tas tā ir:)

 12. Sofija, es esmu par to, lai sievietes meklētu, saprastu un atklātu pašas priekš sevis, ko viņas vēlas!!! Jebkurš sakars liek tev kaut ko saprast…. un, protams, ļoti bieži liek novērtēt kādu, kurš to tiešām to ir pelnījis!

 13. Pafantazēt ir forši, un ar to man pietiek. Ja iztēle ir pietiekami attīstīta, tad asumiņus var atrast, paliekot uzticīgam(ai).

 14. Tas tiešām labi tev sanāca!!! Visu mūžu tā var fantazēt…. un jebkurā gadījumā tu tikai nosacīti būsi uzticīga…. es pat šajā gadījumā šo vārdu nelietotu!

 15. Es vārdu krāpšana vispār nelietoju. Ja divi grib, kāpēc ne?! Pat tad, ja šī sānsoļa laikā, pat abiem ir cits pastāvīgs partneris, tik un tā sanāk tikai 50 pret 50, kas gribētu, ka kas tāds notiek un kas būtu pret (ja vien, protams, vispār zinātu). Pietam man visbiežāk tāds “gadījums” sanāk ar draudzeņu puišiem, pirmkārt – viņām parasti ir laba gaume, otrkārt – man nevar (vai gandrīz nevar) gadīties kāds nepatīkams pārsteigums veselības ziņā un treškārt – es jau visu zinu, kas viņam patīk un kas nē un ko no viņa varu gaidīt es. Pieļauju, ka kāda no viņām varbūt arī nepriecātos, to uzzinot, bet tāda ir dzīve 🙂 Pēc viena tāda gadījuma man izveidojās nopietnas atiiecības, par ko jau rakstīju šeit komentāros “karjera un nauda – papilddarbs”. Un tur mani nosauca par nenormālu! Tā normālā droši vien mazgā grīdas Maksimā!

 16. jabut milzigai drosmei to izdarit, bet ja tomer vienu reizi izmegini, tad tiesham saproti, kapec D radija virieshus un sievietes, kaisli un veleshanos……. izmeginiet!

 17. Mm, ja uz tās adatas uzsēžas, tikt nost ir neiespējami, bet neko nenožēloju un iesaku citām! Un piekrītu iepriekšrakstītajam, ka ja arī kvēles izraisītājs ir draudzenes puisis, tas nav šķērslis. Un ja arī sanāk kas nopietnāks, tad tā tam bij jānotiek un galu galā tātad viņš ar Tevi ir laimīgāks.

 18. Ja neesmu savējo krāpusi, kļūstu nervoza un neiecietīga. Ko lai dara, baigi gribas un nespēju atteikt! Jocīgi, ka nekad tādi džeki nav jāmeklē, paši nāk virsū; ar visiem draudzeņu puišiem man ir gadījies, viņas tikai nezina. Par to man dubults kaifs;

 19. nu baac…nesaprotu,ja ir vēlme izbaudīt dzīvi,tad labāk nepārtraukt attiecības pavisam un ”baudīt” dzīvi ar visiem tās labumiem? kāpēc būtu jāsāpina otrā pusīte tikai egoistiskas vēlmes pēc?
  iespejams,ka esmu jauna un naiva,bet ja cilvēku mīl,tad nevajadzētu būt taadai vēlmei.

 20. Leikas, ka web lapas autoriem vajadzētu padomāt kā komentāru rakstītājiem iegūt pārliecību, ka rakstītais komentārs ir “pievienojies”. Es katru reizi nokopēju uzrakstīto, tad tikai to pievienoju, jo nekad nevar saprast – izdevās vai nē.

 21. tieshi taa, pasakiet vinjiem to kaada! Mani arii tas besii. Un veel vinjiem ir taada fiicha, ka ja gribaas ko rakstiitajaa palabot, uzrakstiitais vispaar var pazust un vispaar, ja shis logs buutu apakshaa, zem komentaariem, buutu gan logjiskaak, gan mums eertaak!!!!!!!!!! Jau vairaakas reizes gribot pievienot komentaaru, esam tam atmetusi ar roku ieprieksh nosaukto iemeslu deelj…

 22. klau, dāmas – par komentēšanu. jūs ļoti palīdzētu, ja pateiktu, kādu operētājsistēmu (windows xp/vista, mac os) jūs lietojat un kādu pārlūkprogrammu (internet explorer, mozilla firefox, opera u.tml.) – lai varam ātrāk un precīzāk novērst problēmu!

 23. nu luuk, tagad es atkal jau rakstu otreiz, jo ieprieksheejaais pazuda, kad pirms pievienot, gribeeju izlabot gramatisku kljuudu rakstiitajaa – bail pakusteeties!
  Man ir windows, internet explorer. Vista laikam nav, vismaz neesmu taadu uzrakstu nekur pamaniijusi. Uz veseliibu, lai jums izdodas un kur man atnaakt peec preemijas? 🙂

 24. esmu bijusi sittuacijaa, ka tik loti gribas nolaist pa kreisi, bet ierunajas sirdsapzina…. bail par to, ka pec tam buus jadzivo ar to vainas apzinu. Bet veelme ir bijusi nepratigaa… tieis ar vienu konkretu cilveku…

 25. Mm, un kad Tu uzzināsi, ka visu šo laiku Tavējais mierīgi to ir darījis bez īpašiem sirdsapziņas pārmetumiem, vai nu arī, ja viņš to nez kāpēc nedara pašlaik, tad kad viņš to paveiks un Tavs iekāres objekts vairs nebūs sasniedzams – Tev tikai atliks kost pirkstos…

 26. Man liekas, ka cilvēkam kārojas līdzsvaru: ja dzīvē daudzas lietas ir stabilas (darbs, hobiji, ģimene, ikdiena…), tad gribas arī ko mainīgu (piem., attiecībās). Toties man, piemēram, šobrīd viss ir tik ļoti neparedzams un mainīgs, ka, ja nebūtu stabilitātes un nemainīguma arī attiecībās, šķiet, nojūgtos. Laikam bija tāds teiciens, ka sievietei obligāti regulāri kaut kas jāmaina: vai nu cimdi, vai tērpi, vai vīrieši. Būšu naiva un apņemšos mainīt kleitas. 🙂

 27. p.s. Par komentāru pievienošanu: drošības labad rakstīto nokopējiet, pievienojiet un tad spiediet “refresh”, un koment. redzēsit jau pievienotu.

 28. Ehh labi, pierunājāt, iešu ka nu nokrāpties! nebiju tā darījusi neatminos, kopš kuriem laikiem, bet ja jau visas tā korī bļauj, ka pēc tam esi kā no jauna piedzimis, tad jāiet…Jāsaķ tikai atcerēties, kas te ar mani pēdējā laikā ir vismaz flirtēt gribējis…Jāsāk mācīties iekārot kādu citu, nu paskatīsimies, kā izdosies…

 29. Ja es domātu tikai par sevi, tad noteikti dzīvotu vispār bez attiecībām, jo dzīve taču ir viena- nedrīkst sevi ierobežot un ieslēgt attiecību važās, bet.. es neesmu viena un tagad sāk šķist, ka ir jāatbrīvojas no otras pusītes.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.