Ko par tevi liecina tavi zīmējumi

Sarunājoties pa telefonu vai pavadot laiku garās sanāksmēs, mēs bieži neapzināti uz papīra mēdzam zīmēt dažādus rakstus, ģeometriskas figūras vai vienkārši aizkrāsot rūtiņas. Nesteidzies izmest savus mākslas darbus! Kā apgalvo psihologi, telefona sarunas laikā sazīmētā lapiņa var daudz pastāstīt par tavu raksturu vai garastāvokli.

Spirāles, apļi, viļņotas līnijas
Svešas problēmas tevi interesē visai maz vai arī vispār neuztrauc. Šobrīd visa tava uzmanība ir sakoncentrēta uz savu es. Ja darbā pēkšņi pamani, ka esi sākusi zīmēt apļus vai spirāles, seko sev līdzi, jo pastāv liela iespēja aizsvilties un aizvainot kādu kolēģi.

Puķītes, saule, virtenes
Sirdī tu nebūt nejūties tik dzīvespriecīga, kā varētu spriest pēc taviem zīmējumiem. Drīzāk jau pretēji. Šobrīd tu visvairāk ilgojies pēc draudzības un maiguma. Domas, kas visu laiku maļas pa galvu, nepazināti tiek pārnestas uz papīra lapas: “Pievērsiet man uzmanību!”, “Es jūtos vientuļi.” Ja darba dienas beigās tavs plānotājs izskatās pēc ziedoša dārza, vakarā ieplāno labu draugu apzciemojumu vai pavadi romantiskus brīžus ar mīļoto cilvēku.

Režģi, sietiņi

Visticamāk tu esi nokļuvusi neveiklā situācijā. Katra enerģiska līnija ir uzbrukums, kuram tu nevari saņemties. Ja beigās savu zīmējumu nolemsi apvilkt, tātad problēma ir atrisināta … vismaz ārēji. Tev raksturīgi norīt aizvainojumu. Tā ir bīstama tendence, jo sirdī uzkrājas rūgtums un ilgtermiņā tas var traucēt gan karjerā, gan sadzīvē.

Tapešu raksti

Asi leņķi un plūdeni ovāli savienojas kopējā rakstā un atkārtojas līdz bezgalībai. Šāds musturs liecina par to, ka tev ir garlaicīgi. Tev ir apnikušas bezjēdzīgās sapulces, ieilgusī tālruņa saruna, iespējams – pat viss tavs dzīves vieds. Pārtrauc savas dzīves vienveidību – maini darbu (lai arī cik tas šobrīd nejēdzīgi izklausītos), apgūsti jaunas zināšanas vai arī izdomā sev interesantu vaļas prieku. Varbūt vienkārši nomācošo sarunu pārcel uz rītdienu.

Krusti
Samērā izplatīts raksts. Sievietes tos veido kā rotājumus, vīriešiem raksturīgas asākas, konkrētākas līnijas. Abos gadījumos tie pauž vainas apziņu, visticamāk, radušos telefonsarunas laikā. Kaut kas tevi nomāc. Iespējams, tie ir pašpārmetumi, bet varbūt iebildumi no neapmierināta klienta puses. Risinājums – noskaidrot patiesību.

Cilvēciņi
Cilvēciņu bezbēdīgais izskats var maldināt. Šis zīmējums ir bezpalīdzības signāls vai arī pazīme, ka vēlies izvairīties no kāda pienākuma pildīšanas. Tos cilvēki parasti zīmē brīžos, kad viņiem būtu jāsaka kategorisks nē, bet viņi to nespēj saņemties izdarīt. Tāpēc uztver cilvēciņus kā brīdinājumu, sakot sev: “Nepadodies! Atsakies, citādāk sava vājuma dēļ tev pašai to visu nāksies izstrēbt!”

Kvadrāti, trijstūri un citas ģeometriskas figūras
Viens ir skaidrs, tevi nav tik viegli apvest ap stūri. Tev ir konkrēta pārliecība un skaidri mērķi. Tu gandrīz nekad neslēp savu viedokli un reti kad baidies no pretiniekiem vai konkurentiem. Jo asākas un robustākas ir figūras, jo lielāka ir tava agresija, kaut arī ārējais izskats par to neliecina. Tu esi spēcīga spēlētāja, tomēr karjera nav tikai boksa rings. Durvis var atvērt arī pieklauvējot.

Bišu šūnas, sešstūri
Tie liecina par centieniem pēc miera, harmonijas un sakārtotas dzīves. Var liecināt arī par vēlmi novīt ģimenes ligzdiņu. Vienīgā tava problēma ir skaidri apzināties šīs vēlmes.

Šaha lauciņš
Acīmredzami, tu esi nokļuvusi visai nepatīkamā vai vismaz apgrūtinātā situācijā. Tu sapņo par skaidru, drošu ceļu, kas tevi no tās izvedīs. Ja šādi zīmējumi parādās bieži, visticamāk tevi nomāc kādi slēpti kompleksi.

5 komentāru
  1. Oi, jā, visu laiku skribelēju, kad runāju pa telefonu, bet tas gan izteikti notiek tieši tad, kad ir lietišķās sarunas, nevis tad, kad runāju ar draudzenēm vai radiniekiem.

  2. Bet zin, kā ir ar tiem zīmējumiem – parasti tie paliek uz kaut kādām avīžu maliņām, veciem žurnāliem, ko pēc tam izmet ārā. Ha, un vēl, paskatoties vēlāk uz tiem zīmējumiem, ja tie kaut kur pagādās acu priekšā, momentā atceries visas sarunas detaļas, ko runājām 😀

  3. jau no skolas laikiem man visas burtnicas ir bijusas apzimetas ar mazam pukitem,vel tagad,ja rokas ir pildspalva un tuvuma avize taa tiks apgleznota ar pukem:) bet nu isti tam zimejuma raksturojumam piekrist nevaru;)
    bet raksts patiesham interesants,bus jaizdruka prieksdienam varbut noderes

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.