Mūzikas un kino notikumi APRĪLĪ

Carnival Youth koncerti. 10. aprīlī Siguldā klubā „Kaķis” un 11. aprīlī Saulkrastos „Katrīnbādē” uzstāsies grupa „Carnival Youth” debijas albuma „No Clouds Allowed” koncerttūres ietvaros. „Carnival Youth” iemanto aizvien lielāku skatītāju mīlestību un jāatzīst – ne velti, tādēļ ņem pie rokas draugus un dodieties izbaudīt lielisku mūziku! 
www.ekase.lv

Aijas Andrejevas lielkoncerts. 24. aprīlī koncertzālē "Palladium" norisināsies Aijas Andrejevas koncerttūres "Soļi" noslēguma lielkoncerts. Būs dzirdamas gan vecākas, gan pavisam jaunas dziesmas, jo Aija uz mūzikas skatuves aktīvi darbojas jau 10 gadus. Pati Aija saka, ka katra no dziesmām, ko viņa izpilda ir veltījums kādam viņai nozīmīgam dzīves posmam vai cilvēkam. Uz skatuves kopā ar dziedātāju būs redzami arī daudzi viņas draugi un kolēģi.
www.palladium.lv

Romantiskā drāma „Samba”. No 3. aprīļa kinoteātros sāks demonstrēt romantisko drāmu „Samba”. Filma ir neaizmirstamās „Neaizskaramie” („Intouchables”) režisoru jaunākais veikums, kas apskata mūsdienās aktuālās imigrācijas problēmas. Stāsts par senegālieti, trauku mazgātāju Parīzē, kurš izjūt savstarpēju pievilkšanos ar imigrācijas dienesta darbinieci Alisi, kura var izrādīties Sambas pēdējā iespēja palikt Francijā.
www.splendidpalace.lv

Ģimenes filma "Jo dziļāk mežā…". Lai gan pašiem mazākajiem šī filma-mūzikls nav ieteicama, tomēr jau nedaudz lielākiem bērniem tā noteikti patiks. Un patiks arī vecākiem. Šajā filmā būs redzami teju visi tik labi zināmo brāļu Grimmu pasaku varoņi – Sarkangalvīte un Vilks, Pelnrušķīte, Rapuncele, Ragana un vēl un vēl… Tie visi apvienojušies vienā krāšņā un muzikālā stāstā, kas liks gan atcerēties pašas pasakas, gan pasmieties un arī pabrīnīties. Kinoteātros no 3. aprīļa!
www.cinamonkino.lv

Atpakaļ uz – Mēneša NOTIKUMU afiša. APRĪLIS 2015

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.