Mēneša horoskops. MAIJS 2015

AUNS
Dzirksteles Auna acīs turpinās sprakšķēt. Maijā šķiet, ka visos luksoforos degs zaļās gaismas un risku temps tikai paātrināsies. Jutīsi asinsvados riņķojam ļoti daudz enerģijas, un kā vienmēr, rausies to likt lietā projektos, kas griežas pa Tavu galvu. Tas nozīmē, ka iespēju daudz. Debesu jums Maijā Aunam būs labvēlīgs itin visam, kas saistīts ar personisko izaugsmi. Tas nozīmē kursi, semināri, mācības, dažādas prakses, kas dod iespēju pacelt savas vērtības koeficientu. Otrs virziens, kur jebkuras pārdomātas aktivitātes būs vērtīgas – profesionālā dzīve. Veiksmīgi aizies projekti. pie kuriem no jauna saksi strādāt tieši šajā mēnesī, vērtīgi būs pievērsties un pabeigt tos, kuriem laika gaita izaugusi pagara aste.

Privātā dzīve, ja Auns tādu pamanīs, var prasīt patērēt vairāk nervu šūnas nekā gribētos. Sarunas un diskusijas ar mīļoto var pāraugt asāka vārdu apmaiņā. Laikam jāsaka ka vienīgais un būtiskākais iemesls tam būs tas, ka Auns visu redz tikai no savas prizmas. iespējams, ka Tavs partneris ir tas, kura dēļ ir vērts uz mirkli apstāties un pavērst skatu jūsu attiecību virzienā.  

VĒRSIS
Maijs būs ļoti vērtīgs priekš Vērša paša, veselības, pašsajūtas. Caur sevis, savu emociju izzināšanu Vērsis Maijā panāks iekšēju mieru un uz vasaras sākumu apjautīs virzienu, kurā doties tālāk. Patreiz – jāiepauzē. Nebūs nekādas zibenīgas aktivitātes ne biznesa dzīvē, ne mājās. Tas nozīmē, ka nekā jauna, kritiska un negaidīta. Priekšnosacījums mierīgam un saskanīgam mēnesim būs – nelīst āra no savas komforta zonas, nemēģināt kādam kaut ko pierādīt. Paliec kur esi, strādā pie tā, kas Tev jau ir, ņurci tos, kuri to no Tevis visvairāk gaida. Par ņurcīšanu runājot – Vēršiem šomēnes pašiem diezgan lielas iespējas to saņemt. Smaidi, esi klāt un kā atbalss atskanēs mīlestības pierādījums.

Mēneša beigās nepārspīlē savu vērtību un iespējas. Saglabā azartu un aizrautību tajā, ko dari, taču nemēģini tvert pēc visas pasaules gaisa.

DVĪŅI
Dvīņi šo mēnesi sāks mazliet melanholiski, sapņojoši un cerīgi. Priekšā vīd lieli plāni un jaunas iespējas savu līdzšinējo dzīves gājumu pacelt jauna kvalitātē, taču ierastais skrējiens un acu šaudīšanās uz visām pusēm būs rimušās. Dvīņi maija meklēs labus un uzticamus partnerus. Partneru būšana šajā mēnesī vispār būs jūtīgs jautājums, jo pašiem diez ko daudz spara nebūs kaut ko virzīt uz priekšu, bet prasības pret citiem tikai augs augumā. Dvīņi ne tikai prasīs daudz, bet arī gaidīs un paļausies daudz, ka rezultātā iespējami konflikti, nesaprašanās, pārpratumi un nepiepildītas cerības. Pašiem jāpavēro cik lielā mērā vārdi saskan ar realitāti gan attiecībā uz sevi, gan citiem. Jāpievēršas veselības profilaksei un uzlabošanai, emocionālam un fiziskam mieram, ko ļoti lielā mērā var izdoties īstenot dodoties atvaļinājumā. Paļaujies vairāk uz sevi, nedīcot līdzās dzīvotāju ausīs.
VĒZIS
Vēzim šajā mēnesī jāiemācas priecāties par mazumiņu. Nelieliem, taču būtiskiem soļiem veiksmīgi kārtosies darba jautājumi un ja vien mācēsi novērtēt savu ieguldījumu katrā mazā panākumā, uz vasaras vidu varēsi baudīt lielos panākumus. Pa galvu maisīsies vēlmes ķerties pie kaut kā neprātīga un vēl nebijuša. Dažiem to izdosies īstenot atklājot sezonu dullās sporta aktivitātēs, citiem tuvāks un vienkāršāks šķitīs emociju izlādes ceļš privātajā dzīvē. Šī vispār nebūs Vēža tēma numur viens šomēnes. Kaut kā nevarēsi atrast savu īsto sajūtu ne vienatnē, ne kopā ar to cilvēku, ar kuru esi. Attiecībās, kuras jau kādu mirkli priecē Tavu dzīvi, var piedzīvot pa kādam šerpam vārdam, kas vedīs uz konfliktiem, kam īsti nebūs skaidras izejas. Tur var notikt visādi, tādēļ, jau savlaicīgi nobruņojies ar sportiskām aktivitātēm un cītīgu rušināšanos profesionālajā dārziņā.

LAUVA
Siltas pavasara vēsmas Lauvas dzīvē ienesīs Maija vēji. Nedaudz norimies lielajā pienākumu un atbildības skrējienā, Lauva ar skaidrāku un prātīgāku skatu ieraudzīs savu panākumu augļus. Iepriecinoši rezultāti dos Lauvam jaunu pārliecību un gatavību iet tālāk – veidot jaunas darba grupas, apvienot cilvēkus, koncentrēties saviem mērķiem un jaunām virsotnēm. Vēljoprojām jāielāgo pēdējā laika rāmais temps, tas Tev piedāvā izzināt savas spējas un izvērtēt pieredzi. Gruntīgi un tālredzīgi soli iedvesmos Lauvu un viņa līdzgaitniekus. ņem vēra, ka ar gudriem soļiem Tu šobrīd vari ielikt stabilus pamatus labai finanšu situācijai nākotnē.

Privātā dzīve Lauvam bez pārsteigumiem. Tos nesagaidīs ne Lauva ne viņa iemīļotie. Tas gan nenozīmē, ka negaidīs. Bērni, kaķi, mammas – tie gaidīs. Ja ļausies – baudīsi mieru viņu skavās.

JAUNAVA
Maijs nāk, lai daudz ko saliktu pa vietām Jaunavas dzīvē. Iespējams, ka pašām Jaunavām šķiet, ka viss jau it kā veiksmīgi notiek, taču te notiks kas tāds, kas var dzīvi pamainīt par 360 grādiem. Jāsaka, ka uz galvas, visticamāk, ka nekas neuzgāzīsies! Pārmaiņas notiks tajā jomā, kurā tās sen jau gaidāmas un nepieciešamas. Ja šādas pārliecības nav, ir laiks sākt šķirot notikumus un cilvēkus. Viens ir skaidrs – maija notikumiem būs diezgan tālas atskaņas Jaunavu dzīvē. Te var atvērt savas dzīves kreklu drosmīgiem lēmumiem un darbiem.

Paralēli pārmaiņu soļiem, Jaunavas Maijā būs diezgan saspringtas un kašķīgas. Iespējams saiet ragos ar pavisam tuviem cilvēkiem. Svarīgi – ja Tev ir vēlme un vajadzība – izsaki to konkrēti un nepārprotami, turklāt tam cilvēkam, kurš to tiešam var īstenot.

SVARI
Mēle un tuvinieki Maijā Svaru glābēji. Daudz dažādus – vieglus un ne tik vieglus jautājumus šomēnes izdosies sakārtot pateicoties veiklām mēles kustībām. Pareizi izvēlēti vārdi būs lielākais trumpis. Labvēlīgs laiks, lai ķertos klāt līgumiem, vienošanās, pārrunām un sarunām. Kāds ievilcies tiesas process Maija sākumā var itin veiksmīgi atrisināties, tādēļ šaubas un bailes droši vari mest pie malas un doties pretim risinājumam. Maija saulīte mudinās Svarus uzturēt labas attiecības ar pašiem tuvākajiem ģimenes locekļiem. Ja kāds no tiem atrodas tālās zemēs, iespējams, ka maijā tuvosies mājām, varbūt Svaru ceļi vedīs tuvāk tiem. Katrā ziņā kustība, tikšanās, atkal satikšanās ar ļoti lielu iespējamības koeficientu. Maija otrajā pusē Svariem jaunas vēsmas izskatā – var sagaidīt pat ļoti drosmīgas pārmaiņas. Svari paši – nešaubieties, Jums tas visticamāk ir vairāk vajadzīgs, nekā dzīvojamā istabā nomainīt galda atrašanos.

SKORPIONS
Maijā no Skorpioniem varam ne tikai prasīt, bet arī sagaidīt daudz jaunas, spožas un drosmīgas idejas. Pienācis laiks, kad sveci zem pūra vari vairs neturēt, un parādīt to plašajai pasaulei. Ar māksliniecisku iedvesmu apveltīts, Skorpions ieviesīs jaunas garšas gan privātajā, gan profesionālajā dzīvē.

Sirdsdarbības ritms būs divkāršojies un mudinās uz kaislības pilniem notikumiem mīlas jomā. Jau esošās attiecībās iespējami jauni emociju izvirdumi, iespējams, ka ir laiks vēl vienam medus mēnesim, vai cītīgiem pūliņiem mantinieka radīšanā. Mīlas ceļos plūdīs pamatīga emociju straume. Sirdī brīvajiem Skorpioniem jaunas iespējas būs nedaudz mazāk, kā vēlēšanās satikt un izgaršot, taču neatlaidība nesīs augļus.

Labs fons materiālā stāvokļa uzlabošanai. Uzmanīgi jāklausās cilvēkos un jāseko līdzi notikumiem. Tavā virzienā pavērsies tas, uz ko cītīgi esi gājis.

STRĒLNIEKS
Tās kāpnes, kas uzņēmīgākos Strēlniekus šajā gadā ved uz sasniegumiem un stabilāku krēslu, Maijā dos iespēju sevi pierādīt. Atkal jau! Jārēķinās ar to, ka mazas un lielas ņemšanās kļūs tikai vairāk, liels uzsvars ikdienas jautājumu risināšanā jāliek uz cilvēkiem – darbiniekiem, kolēģiem, partneriem. Savā ikdienas steigā vari nepamanīt kam kādus pienākumus uzliec, no kā ko prasi. Šomēnes Strēlnieka tempam un iespējām sekot soli solī spēs retais, taču, lai nu kas, bet Strēlnieks savas prasības nemazinās. Ar to jārēķinās visiem tiem, kas mēģina iet vienu ceļu ar Strēlnieku. Var sanākt, ka ceļš būs jāpārtrauc. Viss būs atkarīgs no pievienotās vērtības.

Ko ievērot pašam bultu šāvējam? Jāmēģina sataustīt zeme zem kājām! idejas šausies augstu pāri egļu galotnēm, taču paturi sev blakus kādu, kas tās spēj notvert un dot tām iespēju realizēties. Privātajā dzīvē daudz raibu notikumu. Ja savā ikdienas ritmā atradīsi kādu mirkli brīvu – ļaujies baudīt uzmanību, komplimentus, mīlestību.

MEŽĀZIS
Mierīgu skatienu Mežāzis šo mēnesi gan sagaidīs, gan pavadīs. Lielāko daļu notikumus pozitīvi ietekmēs Mežāža prasme nogaidīt un nepieņemt straujus lēmumus. Tas ļoti noderēs profesionālajā jomā, kurā iespējamas veiksmīgas sarunas ar vadību vai biznesa partneri. Šī saruna Mežāzim ļaus sajust ceļamies pašapziņu, kura jau tā, nav maza. Tava pārliecība un līdzšinēja darba rezultāti var kļūt par veiksmīgu pamatu jauniem izaicinājumiem karjerā. Tomēr – necel degunu gaisā strauji – izsver visus par un pret. Strauji pieņemtiem lēmumiem sekas jutīsi jau pavisam drīz.

Privātajā dzīvē Mežāži neizkustināmi atturīgi, lai gan sirdī maza uguntiņa kuras un vēlme pēc silta vaiga nekur nebūs zudusi. Mežāzis tajās lūkosies pēc mīlestības pilna laika, romantiskiem piedzīvojumiem un emociju atkal-uzjundīšanu. Pārsteigums partnerim var būt vien tas, ka vēlēsies pavadīt dažas dienas ārpus ierastajām sienām. Jāļaujas baudīt.

ŪDENSVĪRS
Ūdensvīrs maijā būs ļoti izlepis attiecība uz cilvēkiem, ar kuriem kopā pavada laiku darbā, ārpus darba. Ar kuriem pavada savu dzīvi. Kādam var šķist, ka Ūdensvīrs kļuvis auksts un neinteresants, taču zini, viņš tikai izvēlas savu laiku tērēt piepildīti un ar dzīvības dzirksteli. To viņš sajutīs tikai no atsevišķiem cilvēkiem. Privātajā dzīvē tam pavisam veiksmīgs sākums un tāds arī turpinājums. Romantika, mīlināšanās un mīlestības apliecinājumi plūdīs kā pa piena upes straumi. Partneris to novērtēs un atbildes reakcija dos Ūdensvīram enerģijas lādiņu vēl uz ilgu laiku. Jaunas attiecības maijā īpaši netiks meklētas. Profesionālajā sfēra diezgan liela ņemšanās – līgumi, vienošanās, darījumi. Viss atkal griezīsies ar cilvēkiem un spēju rast ar viņiem kopīgu valodu. Diezgan diplomātisks resurss šomēnes Tavā kabatā. Ja raudzīsies uz lietām reāli, iezīmēsi nopietnas norādes nākotnes ceļiem.
 
ZIVIS
Apstākļi Zivis nedaudz mētās no vienas nesaprotamas situācijas uz otru. Maija sākumā nebūs viegli atrast kopīgu valodu ne ar kolēģiem, ne mājiniekiem. Tā, kā rezultātā tāpat būs diezgan grūti nonākt pie veselīga kopsaucēja, tad labāk ir nelīst iekšā vispār. Vairāk jāpievēršas savai personībai, savām vēlmēm un vajadzībām šodien, šajā mirklī. Daudz vērtīgāk būs lasīt grāmatas, skatīties romantisko kino un rūpēties par kārtību un ērtībām mājās. Maija sākumā jāpataupa enerģija, lai vēlāk varētu stabili staties uz kājām un gatavoties lielam un veiksmīgam skrējienam. Jā, nenoliedzami, vērtīgi būs skriet ari maratonos, taču Zivis būs nopelnījušas jaunus pienākumus ari profesionālajā dzīves ceļā. iespējams, ka kāds kolēģis būs aizgājis atvaļinājumā un Tev būs jājoņo par diviem. Izmanto iespējas, nodemonstrē savas zināšanas. Ieturi distanci no darbiem un cilvēkiem, kuri Tevī izraisa vieglu trīci.

Mēneša horoskops tapis sadarbībā ar astroloģi Ritu Riekstiņu!

 
Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.