10 pazīmes, kas parāda – tu TIEŠĀM esi apprecējusi savu ĪSTO

Nav svarīgi vai esat kopā nesen vai jau vairākus gadus un pat gadu desmitus. Ja ir tad ir, ja nav tad nav, vai ne? Un, kā zināt, ka tiešām ir? Lūk 10 ikdienišķas, bet ļoti būtiskas lietas, kas norāda, ka tu esi savam vīrietim svarīga, ka tu viņu vari saukt par savu īsto!

Viņš lepojas ar taviem panākumiem. Vienalga vai ar tavu amata paaugstinājumu vai to, ka esi iestājusies dekupāžas kursos. Viņš lepojas ar tevi un tavu attīstību. Viņš par to stāsta līdzcilvēkiem un dara to no sirds. Viņam ir svarīga tava attīstība un viņš tevi uz to arī mudina.

Arī pēc daudzu gadu kopā būšanas viņs ir džentlmenis. Arī pēc 10 un 20 kopdzīves gadiem viņa neaizmirst tev pieturēt durvis, palīdzēt uzvilkt mēteli, paturēt lietussargu virs galvas, ja ir tāda nepieciešamība. Viņš bija un ir džentlmenis, kuram rūp savas dāmas pašsajūta.

Viņš necenšas tevi izmainīt. Protams, jūs esat pieslīpējušies viens otram, jo bez tā nav iedomājamas nevienas veiksmīgas attiecības. Tomēr viņš tevi necenšas izmainīt un padarīt par citu cilvēku. Viņš respektē tevi, tavu personību un viedokli, jo tieši tāda taču tu viņu ieinteresēji!

„Es ilgojos pēc tevis” skan patiesi ne banāli no viņa. Arī „es mīlu tevi” ir frāze ko viņš tev saka. Ne tā, ka visu laiku, bet, kad saka, tad tu jūti – tas ir patiesi un no sirds. Tas nav banāli, tas nav pienākuma pēc. Viņš to saka tādēļ, ka tā tiešām jūtās!

Tu vari raudāt vai būt jebkāda viņa priekšā un nejusties apkaunojoši. Tu viņam vari uzticētie par visiem 100%, tu vari būt tāda, kāda esi, arī tad, kad viss neiet tā, kā gribētos. Tu nejūties apkaunojoši, viņš liek tev justies labāk. Tu zini, ka viņam uzticoties un daloties savās lietās, tu iegūsi gan mierinājumu, gan padomu, gan plecu uz kura paraudāt.

Viņš ir tuvs arī tavai ģimenei un viņam tā ir svarīga. Un tas nav pienākuma pēc. Tas ir tādēļ, ka tava ģimene ir arī viņa ģimene. Viņs uztraucas par tavu mammu un vecmammu, viņam ir foršas sarunas ar tavu tēti. Viņš palīdz tev attiecībā uz tavu ģimeni, ja tas nepieciešams.

Viņam rūp arī tavi draugi. Jā, arī tavi draugi, pat, ja nav viņa labākie draugi, ir viņam būtiski. Viņs neatteiks, ja vajadzēs palīdzību. Viņš zina, ka tev tie ir svarīgi un arī viņam tādēļ tas ir svarīgi.

Viņš ļauj tev pabūt vienai, ja to vajag. Nu ir taču dienas, kad visi un viss ir nokaitinājis un vienīgais, ko vēlies, ir palīst zem segas un nedarīt neko. Un viņš tev to atļauj. Viņš neuzmācas ar liekiem jautājumiem un padomiem. Viņš ļauj tev tikt galā pašai ar sevi un savām sajūtām.

Viņš redz tevī sievieti un saka to. Viņš saka, ka esi skaista un jā, arī iekārojama. Un saka to ne jau tikai tad, kad gatavojaties kaut kur iziet, un tu esi skaisti saposusies. Visvairāk tu viņam patīc tieši tad, kad esi tu pati, piemēram, brīvdienu rītā, tikko pamodusies.

Jūs varat pavadīt laiku cieši kopā, piemēram, ceļojot, nestrīdoties visu laiku. Saka, ka tieši ceļojumi ir ideāli, lai noskaidrotu – saskan vai nesaskan. Ja spējat doties lielākos vai mazākos izbraucienos bez nemitīgiem kašķiem un domstarpībām, tad zini – jūs tiešām esiet saderīgi!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.