Marionete- trešā stāva noslēpums

Lietotas mēbeles no Holandes un M.art.A pieskandinās Rīgas Leļļu muzeju!

Rīgas Leļļu mākslas muzejs rīto jau ceturto koncertu ciklā „Marionete- trešā stāva noslēpums”. Ar katru koncerta apmeklējumu marionetes noslēpuma plīvurs atšķetinās aizvien vairāk, un, iespējams jau uz Ziemassvētkiem noslēpums tiks atklāts pavisam.

Šo trešdien, plkst. 20:00 Rīgas Leļļu mākslas muzejā, Maskavas ielā 12, koncertu cikla „Marionete-trešā stāva noslēpums” ietvaros ar speciālu programmu uzstāsies divas mūziķu apvienības- Lietotas mēbeles no Holandes un M.art.A.

Papildus koncertam tiek piedāvāta arī iespēja aplūkot autores Sašas Petrovas porcelāna skulptūrleļļu izstādi no Maskavas ar nosaukumu „Raža” kā arī foto darbu kolekciju ar Sašas lellēm. Protams, būs pieejama arī pastāvīgā muzeja ekspozīcija, kurā apskatāmas lelles, kas raksturo aizgājušos gadsimtus un mūsdienas. Vecākajam muzeja eksponātam ir jau 250 gadu.

Padomāts ir arī par aktīvākas atpūtas cienītājiem, tādēļ pasākuma ietvaros būs iespēja uzspēlēt galda spēles, piedalīties konkursos un nobaudīt kādu karstu bezalkoholisku dzērienu. Šīs nedēļas īpašais konkurss- zīmēšanas kari!

Tiem, kam pirms vai pēc koncerta kārojas iemalkot kādu stiprāku dzērienu, būs iespēja to izdarīt pie lieliskajiem Leļļu muzeja kaimiņiem – „META KAFE”

Ieeja muzejā no plkst. 19:00
Ieejas maksa: 2.50 Ls

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.