MAISIŅI zem ACĪM – tiec no tiem vaļā!

Par acīm saka – tās esot mūsu dvēseles spogulis. Un ne tikai. Skaistas, izteiksmīgas acis ir arī katras sievietes rota un arī trumpis, jo dzīvē ir situācijas, kad šo to varam panākt ar nevainīgu un daiļu skatienu vien – ne vienmēr vārdos var iztiekt to, ko pasaka skatiens. Bet arī acīm, tāpat kā citām ķermeņa daļām, mēdz būt savas "skaistuma" problēmas, un laimīgās ir tās, kurām ar šīs nedienas gājušas secen. Šoreiz runāsim par to, kā mazināt maisiņus zem acīm.

Šāda problēma ir ne tikai parastajiem mirstīgajiem, bet arī slaveniem, pasaulē zināmiem aktieriem un mūziķiem, vienīgi tie izmanto savas iespējas, dodoties vizītē pie plastiskā ķirurga. Saprotot, ka ne visas no mums vēlas gulties zem plastiskā ķirurga naža vai vienkārši vēlas būt ekonomiskākas, sniegsim dažus padomus, kā mazināt maisiņus zem acīm ar vienkāršākām metodēm.

Maisiņi zem acīm  vai acu pietūkums ir diezgan izplatīta problēma sievietēm, kas sasniegušas trīsdesmit gadu vecumu, bet, protams, maisiņi var veidoties arī agrāk, kā arī parādīties kādā noteiktā brīdī (piemērma, ja iepriekšējā dienā raudāts vai dzerts daudz šķidruma).

Ārstējamies mājās
– Paturi zāļu vai zaļās tējas maisiņus ūdenī un tad uzliec tos uz acīm, paguli tā 10-15 minūtes.

–  Vakarā pirms gulētiešanas ieliec ledusskapī divas karotes. No rīta šīs karotes turi uz acīm un arī zem tām.

– Vienas no labākajām zālēm ir svaigs gurķis. Tu vari turēt uz acīm gurķa šķēlītes vai arī samalt gurķi biezenī un turēt to uz acīm 10-15 minūtes. To pašu var darīt arī ar zaļu kartupeli.

– Iemērc kokvilnas auduma gabaliņu ledainā ūdenī, uzliec to uz acīm un guli tā 10 minūtes. 

– Uztūkumu mazinās arī auksts krējums.

– Vari kokvilnas auduma gabaliņu iemērkt arī pienā un tad to uzklāt uz acīm.

Ko darīt ikdienā, lai nerastos maisiņi zem acīm
– Mēģini mazināt stresu darbā un mājās, atrodi kādu brīdi, lai atpūstos un veltītu laiku tikai sev, it īpaši menstruāciju laikā.

– Dzer kļavu sīrupu, ēd medu, un, ja iespējams, lieto uzturā arī agaves nektāru, kas gan mūsu platuma grādos nav viegli iegādājams.

– Uzturā lieto pietiekoši daudz taukskābju, ar kurām ir bagātas zivis.

– ēd vairāk veselīgu un "zaļu" pārtiku.

– Lieto uzturā linsēklu eļļu.

– Seko, lai tavā ēdienartē būtu graudi, rieksti un sēklas.

– Dzer ūdeni, bet siltu. Izvairies no ledusaukstu un gāzētu dzērienu lietošanas.

– Ja tevi maisņu problēma nomoka visai bieži, atsakies no kafijas un alkohola.

– Savai ēdienkartei pievieno kokosriekstu, rozīnes, papaiju un citus augļus.

– Nelieto pārāk daudz cukuru vai samazini tā daudzumu uzturā.

– Mēģini izvairīties no sarkanās gaļas un ceptiem ēdieniem.

Citi izvairīšanās veidi
Ja tavs maciņš tev ļauj veikt arī nopietnākas manipulācijas, protams, vari izmantot arī  kosmētiskās injekcijas, kuru laikā sejā tiek ievadīts  kolagēns, botulīns vai hialuronskābe. Sīkāku informācijus sniegs jebkurš kosmetologs, pie kura izvēlēsies šo procedūru veikt.

Protams, ja vēlies no "maisiņu" problēmas atbrīvoties uz ilgu laiku, nav labāka līdzekļa par plastisko ķirurģiju. Tik nopietnu soli gan biežāk izvēlas spert dāmas gados, lai padarītu seju jaunāku.

Galu galā, ikdienā kop acis ar efektīvu un tavai ādai piemērotu acu krēmu. Pirms izvēlies jaunu krēmu, uzzini par to visu iespējamo, kā arī iepazīsties ar tā priekšrocībām. Liela daļa acu krēmu novērš gan acu pietūkumu, gan mazina tumšos lokus zem acīm.

22 komentāru
 1. Man ir koments par acu krēmiem un kosmētikas veikaliem acu pietūkuma sakarā. Gribēju atrast krēmu, kas mazina pietūkumu, jo no rīta bieži mostos kā tāds kāmis. Gribēju veikalā dabūt paraudziņus dažādiem krēmiem, lai varu saprast, ko tad izvēlēties. Iegāju Kristiana un saņēmu atbildi, ka viņi nekādsu paraudziņus neizsniedz. Es atvainojos!!!!!????? Kā tad, lai cilvēks izvēlas sev piemērotu krēmu un nopērk pie viņiem par bargu naudu viņu veikalā????

 2. Vienmēr nosmaidu, kad kāds pie vērtīgiem padomiem, lai no kaut kā izvairītos, iesaka mazāk stresot:))) Šādi ieteikumi tikai vairo stresu, jo nav ne jausmas, kā no tā atbrīvoties, bet tu cilvēks saproti, ka stresojot sev kaitē. Rezultātā – streso vēl vairāk:)))

 3. Saskāros ar pilnīgi tieši tādu pat situāciju šajā veikalā dominā. Meklēju krēmu jūtīgai ādai. Tas bija visai pazemojoši, jo bija tāda sajūta, ka mani nopēta, nolepmj, ka es te nāku krēmu paraudziņus diņģēdama un veikala interešu vārdā pasūta. Man ļoti gribējās aiziet pie menedžmenta parunāties, jo visu dienu staigāju ar šo nepatīkamo sajūtu. Itkā sīkums, bet ļooti nepatīkami. Bet par ieteikumiem – paldies!

 4. Mēs taču dzīvojam bananu republikā, un varu derēt, ka pašas pārdevējas no šādiem paraudziņiem iztiek, jo arī pašas nevar tos krēmus atļauties. Parasti kaut kādus paraudziņus dod līdzi tikai tad, kad tu esi jau kaut ko nopirkusi, bet arī tad nav garantija, ka iedos tev vajadzīgā krēma paraugu. Diemžēl, mēs esam nabadzīga un neizglītota valsts pat šajā ziņā. Labāk ir no draudzenēm aizņemties piciņu krēma, lai pamēģinātu.

 5. Bieži vien pamostos aizpampusi. Turklāt ne tikai acis, bet visa seja. Tad uz acīm lieku austas stipras elnās tējas kompreses un uz sejas – biezpiena, krējuma un rupjā sāls masku. Pēc 20 min viss izksatās jau pieņemamāk.

 6. 🙁 man diemžēl ir tādi “sīpoliņi” zem acīm., kurus var ņemt ārā tikai ķirurģiski. Nekādas kompreses un maksas diez ko nelīdz. Bet nevaru saņemties. Bail tomēr, ka griezīs zem un virs acīm.

 7. Kas tas agave tāds ir??? Var kāda pastāstīt? Garšīgs? Un pie mums nektrārs ir nopērkams?

 8. Nezin,nezin, vai var nopirkt. Bet vispār agave ir tāds puskaktusīgs augs, kas daudz sastopams Meksikā un droši vien arī citās karstās zemēs. Ja nemaldos kaut kāddas šķirnes agaves sīrpu izmanto ruma taisīšanai.

 9. Mani mammai arī bija sīploņi. Viņai izoperēja un tagad vairs nav nekādu problēmu. Lasu te arī par visādām injekcijas iespējām, bet nez vai tas attiecas uz tavu problēmu.

 10. starp citu, ja vasarā ilgi sauļojas, arī nākamajā rītā ir aizpampuši plakstiņi.

 11. Šis portāls ir riktīga bilžu galerija. es katrreiz par bildēm sajūsminos. Šī taču arī – skaistule ne acs.

 12. Mēs te ar kolēģēm paķiķinājām par karotēm pie acīm:) Skats laikam ekselents. Zinu, ka tādas liek, ja ir gaidāms zilums, bet pre’t rīta pampumu:))) Gan jau, ka arī, bet mums bija jautri:)

 13. Nekad nebiju dzirdējusi, ka uz acīm var likt krējumu. bet, ja saka, ka var, būs kādā nelāgā rītā jāizmēģina.

 14. Tām lasītājām, kuras interesējas par paraudziņiem, varu paskaidrot, ka lielākajā skaitā gadījumu ražotājs paraudziņus acu krēmiem diemžēl nemaz neražo:( augsto izmaksu dēļ. Acu krēms daudzreiz ir 10 – 15 ml apjomā, savukārt, paraudziņi ir ap 3 ml, līdz ar to sanāk, ka 5 paraudziņi tuvojas originalam…. Tādos gadījumos izlīdzas ar testeriem (oriģināliepakojums), kurus dziemžēl jāizmēģina uz vietas.Protams, visi ražotāji nav vienādi un arī pārdevēji ir dažādi, tādēļ situācija ar parugiem un testeriem tāda ir….Atliek vien piebilst, ka gan tumšie loki, gan maisiņi, tomēr liecina par nepieciešamību paskatīties sevī iekšpusē:)

 15. To paraudzinsh…
  Arī paskatīšanās sevī iekšpusē neatrisina problēmu! Tas ir daudzu ieteukums, un kaitinoš. Pašai noteikti nav tāda problēma, jo tad zinātu, ka ne vienmēr maisi zem acīm liecina par kādu iekšējo orgānu slimībām…
  Bet vispār, pietiek ar pietiekoši daudz svaiga gaisa, kārtīgu izgulēšanos, atpūtu, tiešām ne stresu… 🙂 utt utt utt utt…
  Pašai man no tā nekā nav… strādāju četrās sienās, ir stress, nogurums… šajā gadījumā arī neviens krēms dārgs vai nedārgs un tās metodes ar tējām uc vnk.nelīdz!

 16. Palika skumji lasot tavu komentu. Un rodas tāds jautājums – kāpēc mēs dzīvojam? Vai tiešām stresam, nogrumam un darbam, darbam, darbam…:( Jeb mums kaut kāda tautiski valstiskā karma…

 17. Man maisi pārsvarā rodas no tā, ka gulēts karstumā. Ja pa nakti karsts, tad no rīta acis tiešām kā kāmim. Pasmaidīt nevar – ar vaigiem spiež apakšējos plakstiņus uz augšu 😀 Nu labi – ne vienmēr tik traki…

 18. Es no rīta seju vispirms notīru ar ledus gabaliņu. Tas netikai noņem pampumu, bet arī sašaurina poras un vispār ādu smuki pamodina. Tad notīru ar micelāro ūdeni, un tad klāju dienas krēmu. Vēl nopirku dermo rullīti, un kad mēdz saburzīties āda zem acīm, no spilvena, pēc ledus, klājot acu krēmu, vēl pārrullēju ar rulli, iemasējot krēmu ādā. Un kad liekas, ka āda zem acīm ir pasausa, uzklāju avokado masu, kas paliek pāri no brokastu sausiņa. Un pīlingu taisu ar sodu:). Tā ka ne vienmēr vajag dārgus kosmētiskos līdzekļus ādas kopšanā. Krēmiem gan naudu netaupu.

 19. Turu ledusskapja saldētava sagrieztas svaiga gurķa ripiņas..un no rīta lieku uz acīm un zem tām …tas arī palīdz pret piepampumu un maisiņiem.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.