Lieldienu veģetārie ēdieni – piedalies recepšu konkursā!

Jau otro mēnesi pēc kārtas, tev ir iespēja piedalīties recepšu konkursā, kurā vari dalīties ar sev mīļām un gardām veģetāro ēdienu receptēm. Šī projekta draugs un atbalstītājs ir lielākais ekoveikalu tīkls Latvijā – Biotēka. Aprīļa recepšu konkursa tēma ir veģetāri ēdieni Lieldienu svētku galdam (gan sāļie, gan saldie). Aicinām tevi piedalīties RECEPŠU KONKURSĀ, un laimēt vērtīgas balvas no Biotēkas pārstāvētā organiskās pārtikas ražotāja – BauckHof!

Organiskās pārtikas ražošanas pionieris Vācijā BauckHof, Dēmetrai (auglības un zemkopības dieviete sengrieķu mitoloģijā) kalpo jau ilgus gadus, ar biodinamiskās saimniekošanas paņēmieniem panākot, ka novāktajā ražā saglabājas visa augsnes un augu dzīvinošā enerģija un spēks.

Ar BauckHof gatavajiem maisījumiem dārzeņu, bezglutēna vai kviešu plēkšņu burgeriem (burgers – kotlete, plācenītis) varat būt teju vai simtprocentīgi pārliecināti, ka tie pagatavoti izskatīsies tieši tik kārdinoši kā attēlā uz iepakojuma, ja vien precīzi sekosiet BauckHof tehnologu receptei. Pagatavošanas instrukcija soli pa solim pat nepieredzējušu pavāru vada pretim šefpavāra cienīgam rezultātam. Vienkārši un saprotami! Ar BauckHof esi šefpavārs savā virtuvē!

Piedalies konkursā un iegūsti īpašas balvas no BauckHof! Dāvanā saņem: 
Bauck Hof Tomaten Burger tomātu burgeri bez glutēna 

Bauck Hof Grunkern Burger kviešu burgeri 

Bauck Hof Gemuse Burger dārzeņu burgeri


Balvas saņems trīs labāko ēdienu recepšu autores!

KAS TEV JĀDARA, LAI PIEDALĪTOS?
Konkursa nosacījumi ir pavisam vienkārši – tev ir jāiesūta mums sava vislabākā, visgaršīgākā veģetārā Lieldienu ēdienu recepte (viena vai vairākas), rūpīgi izklāstot gan nepieciešamās sastāvdaļas, gan pašu
gatavošanas procesu. Ja ir iespējams, pievieno arī kvalitatīvas fotogrāfijas, kas ilustrē garšīgo rezultātu!

Receptes sūti uz e-pastu [email protected] līdz nākamās nedēļas trešdienas (16.04.2014.) plkst. 15.00! Jau nākamās nedēļas ceturtdienā (17.04.2014.) mēs publicēsim konkursa uzvarētājas, kā arī viņu garšīgās un veģetārās Lieldienu ēdienu receptes!

6 komentāru
  1. cik es saprotu, jā, tās ir tādas dārzeņu-graudaugu kotletes, kad uzklikšķina uz nosaukumiem, var palasīt sastāvu un pagatavošanas veidu

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.