Kuplinošu matu pūderu testa rezultāti

Pirms nedēļas mēs jūs aicinājām pieteikties Kuplinošu matu pūderu testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā: Piesakies kuplinošu matu pūderu testam. Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

TRINITY Stardust mattifying powder – veidojošu pūderi matiem testēja:

Kristīne, 28 gadi, grāmatvede
Man ir biezi, bet smalki mati. Ikdienā esmu "nogludinātās frizūras" nēsātāja, tāpēc ar interesi pieteicos minētajam testam. Kad saņēmu produktu, biju patīkami pārsteigta, jo tas atgādināja piparu trauciņu. Iepakojums mazs un ērts, viegli paņemams līdzi. Pats pūderiz vizuāli atgādina pirmo uzsnigušo sniegu, kas ir smalks un pūkains. Uzberot uz plauktas un paberzējot ar pirkstu pūderis saveļās. Smarža nav izteikta. Pēc lietošanas uz tausti matu saknēs liekas, ka būtu iepūsta laka. Kuplinošais matu pūderis savu uzdevumu pilda labi, efekts saglabājas līdz nākošai galvas mazgāšanas reizei. Mati nesaķep, ir viegli izķemmējami. Man patika, noteikti lietošu, kad būs vēlēšanās un vajadzīga.

Agnese, 27 gadi, strādā birojā
Trinity matu pūderis ir iesaiņots smukā kastītē un arī pati pudelīte ir simpātiska, baltā krāsā. Līdzīgus produktus esmu izmantojusi arī iepriekš. Šis pūderis man patika pēc tekstūras – smalks un gaisīgs. Krāsa – balta, taču iestrādāta matos izzūd, nav izteiktas smaržas. Pūderis veiksmīgi tiek galā ar savu uzdevumu – padarīt matus kuplākus. Efekts ir labs, taču varēja būt noturīgāks, mani vidēji garie mati dienas otrajā pusē tomēr pieplaka atpakaļ pie galvas. To, protams, var labot ar jaunu pūdera dozu. Iepakojums ir ļoti viegls un maziņš, tādēļ veiksmīgi ietilpinās manā rokas somā un to var paņemt līdzi visur. Visā visumā šis ir jauks produkts matu veidošanas līdzekļu klāstā, un atšķirībā no visiem apjoma šampūniem un balzāmiem, šis tiešām dod efektu. Iesaku to izmēģināt visām sievietēm, kas kāro pēc kupliem matiem!

ESTRO Megavolume – apjomu veidojošu pūderi testēja:

Solvita, 25 gadi, strādā apkalpojošajā sfērā. Man ir tumši, gari mati, kuriem parasti prasās pēc kupluma. Šāda veida produktus es esmu lietojusi arī iepriekš, bet ar ne pārāk labiem rezultātiem, jo vienmēr ir palikuši matos balti nosēdumi, kā milti. Estro pūdera iepakojumu vērtēju kā elegantu, patika, ka tajā pūderis ir veseli 10 grami, kas ir daudz, jo cik zinu, citos ir kādi 4 vai 5 grami. Izmēģinot šo pūderi biju patīkami pārsteigta – tas neatstāj matos pēdas, kas man ir galvenais. Rezultāts ir labs – mati tiek pacelti pie saknēm, rezultāts samērā noturīgs. Uz dienas beigām gan prasījās matus atkal sabužināt. Kopumā esmu apmierināta ar šo produktu un ļoti iespējams, ka to lietošu arī turpmāk. Iesaku izmēģināt visām, sevišķi tumšmatēm.

Maija, 38 gadi, valsts pārvaldes darbiniece
Estro pūderis matiem ir iepakots nelielā trauciņā ar skrūvējamu vāciņu. Produkta tekstūra ļauj to samērā viegli iestrādāt matos. Tā kā man ir gari un diez gan pasmagi mati, tad efekts saglabājās apmēram 4 stundas. Produktu ir vērts pamēģināt!

LAKMĒ CHALK – pūderi ar matētu efektu tekstūrai un sausam nobeigumam testēja:

Madara, 28 gadi, angļu valodas speciāliste
Lakme Chalk matu pūderim ir foršs iepakojums – metāla bundžiņa ar skrūvējamu vāciņu, kas atšķiras no citiem šāda veida produktu iepakojumiem, kas parasti ir plastmasas pudelītēs. Pūderim ir patīkama tekstūra – tas ir ļoti smalks un iestrādājot matos, pilnībā pazūd, taču nepadara matus sausus. Man patika, ka uz iepakojuma ir diezgan izsmeļoša informācija par šo produktu un tā lietošanu. Tādu pūderi matiem esmu lietojusi arī iepriekš, taču šis šķita atšķirīgs – tas kuplināja matus, bet nesavēla un nepadarīja smagus. Šis pūderis piešķīra matiem iespaidīgu apjomu un tas bija noturīgs. Tikai lietojot jāuzmanās, lai nepaņemtu par daudz šī pūdera, citādi rezultāts būs pretējs. Kopumā man šīs produkts ļoti patika un es to labprāt lietošu arī turpmāk. Iesaku to citām espati.lv lasītājām.

Daiga, 32 gadi, strādā biznesa vadībā
Jāsaka uzreiz, esmu patīkami pārsteigta par šī līdzekļa efektīvitāti. Tā kā līdz šim man ir bijusi iespēja lietot dažus citus līdzīga veida produktus, tad spēju novērtēt to, ka Lakme pūderis viegli klājās matos, veidoja noturīgu fiksāciju un matos nebija pamanāmas pūdera nogulsnes. Noteiktu iesaku pamēģināt šo matu sakārtojuma veidošanas līdzekli!

L’oreal Professionnel Tecni Art Fresh Dust izsmidzināmu pūderi-sauso šampūnu matu apjomam testēja:

Ieva, 27 gadi, strādā medicīnas nozarē
Sausos šampūnus esmu lietojusi arī iepriekš, bet tādu pūderi matiem gan nekad. Šis produkts skaitās tā kā divi vienā, tādēļ mani ieinteresēja. Ļoti skaists iepakojums, vienkāršs, klasisks. Ērta lietošana, jo ir iepūšams. Diezgan izteikta smarža, taču tā drīz vien izgaist, kas man patika. Man ir patumši mati un šis pūderis pirmajā brīdī atstāja izteiktas baltas pēdas, tomēr, matus kārtīgi sabužinot un izķemmējot, to var likvidēt. Efekts labs – mati paliek gan kupli, gan svaigāki. Es šo produktu izmantoju otrajā dienā pēc matu mazgāšanas. Kopumā varu teikt, ka man ļoti patika, es izmantošu šo produktu arī turpmāk, jo tas lieliski ieekonomē laiku. Iesaku to arī citām espati.lv lasītājām.

Liāna, 31 gads, vada dažādus projektus
Manu uzmanību piesaistīja tas, ka šajā produktā ir apvienotas sausā šampūna un matu pūdera īpašības. Ļoti uzteicama ir produkta lietošana, jo tas ir iepūšams matos, nav jābārstās, kā tas ir ar citiem matu pūderiem. Iepakojums skaists, neitrāls. Man ir pusgari, blondi mati, kuri pēc dabas nav sevišķi biezi. Matu kuplinošie līdzekļi man ir aktuāli. Šis ir jauks atklājums, jo tiešām piedod matiem kuplumu un arī padara tos it kā tīrākus – novērš taukainumu. Es izmēģināju šo pūderi gan pirmajā dienā svaigos matos, gan otrajā – kad mati it kā būtu jau jāmazgā. Abos variantos rezultāts mani apmierināja. Mati kļuva kupli, rezultāts bija noturīgs un mati izskatījās tīri. Vispār – labs produkts. Iesaku to izmēģināt arī citām sievietēm!

Matrix Design Pulse Mega Dust – pūderi apjoma piešķiršanai testēja:

Signe, 33 gadi, skaistumkopšanas speciāliste
Esmu iepriekš lietojusi matu veidošanas līdzekļus no Matrix, bet šādu nebiju mēģinājusi. Man ir plāni mati un man parasti gribas, lai tie ir kuplāki un izskatās labāk. Pūderīša iepakojums ir gaumīgs un neuzkrītošs, ļoti maziņš, viegls un ērts, lai paņemtu visur līdzi, arī uz kādu vakara pasākumu. Pati lietošana bija tīri ērta, tikai prasījās pēc tam rokas mazgāt. Pirmajā lietošanas reizē man sanāca ielikt pārāk daudz produkta un mati palika smagi, pēc tam iemanījos, ka jāņem tikai drusku šī pūdera un labam rezultātam ar to pilnīgi pietiek! Ņemot to vērā varu teikt, ka šis iepakojums kalpos ilgam laikam. Ja visu izdara pareizi, tad rezultāts ir labs un noturīgs – izskatās, ka matu uz galvas ir vairāk, jo tie ir kuplāki. Esmu priecīga par šo atklājumu un iesaku to izmēģināt arī citām espati.lv lasītājām!

Līna, 27, mārketinga speciāliste
Produkta iepakojums ir ērts – neliels un parocīgs. Ērti ņemt līdzi ikdienā, izcili, lai ņemtu ceļojumā vai komandējumā, neaizņem daudz vietas. Produkts ir pūdera veida, birstošs, praktiski bez aromāta, kas priekš manis ir liels pluss. Sākumā bija grūti saprast, cik daudz produkta ir jālieto, iespējams, būtu ērtāk, ja tas būtu izsmidzināms, jo ieberot plaukstās, tas sabirst starp pirkstiem un pēc saberzēšanas šķiet, ka iesūcas rokās. Kopumā produkts ir noturīgs, nepadara matus "saķepušus" un neatstāj nogulsnes. Biju patīkami pārsteigta, ka pēc pastaigas mitrā laikā mati bija saglabājuši savus struktūru – viegli, kupli, matēti. Domāju, ka šis būtu lielisks līdzeklis, ja matus nepieciešams "atsvaidzināt" vakarā pēc darba, pirms kāda pasākuma. Kopumā ar produktu esmu apmierināta. Noteikti iesaku šo produktu izmēģināt citām sievietēm!

KÉRASTASE Powder bluff – sauso šampūnu matu apjomam aerosola iepakojumā testēja:

Linda, 30 gadi, finanšu speciāliste
Līdz šim domāju, ka sausais šampūns ir domāts, lai novērstu matu taukainumu, kad nav laika vai negribas tos mazgāt. Nezināju, ka tas var dot arī kuplumu. Kerastase sausais šampūns ir iepakots ļoti skaistā pudelītē, kas ir sulīgi violetā krāsā. Lietot to ir ērti, jo tas ir iepūšams matos. Izmēģināju to tieši, lai piešķirtu matiem kuplumu. Man patika rezultāts – mati pie saknēm kļuva kuplāku un, kas ir galvenais – tie ilgāk arī turējās tīri, piedevām tik ātri nesaplaka. Man šis ir patīkams jaunums. Šampūnam ir viegla smarža, taču tā nav uzmācīga. Man ir gaiši mati, tādēļ nejutu, ka tas atstātu kādus nosēdumus matos. Man ļoti patīk šis produkts un es to lietošu arī turpmāk. Iesaku visām espati.lv lasītājām.

Gita, 42 gadi, strādā starptautiskā uzņēmumā
Šim produktam ir glīts un ļoti ērti lietojams iepakojums. Patika, tas, ka pēc līdzekļa iepūšanas matos, tam nav nekādu nosēdumu un, vismaz manos matos, tas ir absolūti neredzams. Produkts neatstāj nekādu smaguma efektu, mati kļūst viegli un gaisīgi. Produktam ir diez gan izteikts aromāts. Varu šo līdzekli ieteik visām šāda veida produktu cienītājām!

SYOSS VOLUME Lift Powder testēja:

Luīze, 25 gadi, pasākumu organizatore
Manās aktīvajās dienas gaitās ir svarīgs matu veidošanas produkts, kas ir iedarbīgs un arī paņemams viegli līdzi. Šis matu pūderis tāds ir. Syoss pūdera bundžiņa ir maza, to viegli paņemt līdzi. To lietot ir ātri un ērti, tikai nepieciešams, lai būtu kur nomazgāt rokas. Tas ir labs līdzeklis, lai atsvaidzinātu frizūru pirms kāda pasākuma vai dienas laikā. Pats pūderis ir gaisīgs, nepadara matus smagus. Neatstāj arī baltus pleķus un nesaķepina matus. Rezultāts ir pārliecinošs, jo mati kļūst savāktāki un kuplāki. Manā gadījumā – man ir sajūta, ka to paliek it kā vairāk. Vienīgais, man likās, ka tas rezultāts varēja būt ilgāks, noturīgāks, bet iespējams, tas tādēļ, ka man ir gari mati un tiem ir tieksme saplakt. Lietošu šo produktu arī turpmāk, jo tas atbilst manām vajadzībām, iesaku arī citām portāla lasītājām.

Dace, 29 gadi, biroja darbiniece
Lai gan matu pūderi nekad iepriekš neesmu lietojusi, tomēr gribējās pašai pārliecināties, vai un kā tas darbojas.Praktisks un parocīgs iepakojums – mierīgi var ielikt rokassomiņā un lietot, kad nepieciešams. Nav nekāda aromāta, kas jebkādā veidā liecinātu, ka ir lietots kāds līdzeklis, tāpēc šķiet, ka izskatīsies dabīgi kupli mati. Pirmo reizi liekot matos tas nešķiet nemaz tik viegli. Lai gan pūderis ir balts, tas matos pazūd un atstāj nedaudz līdzīgu sajūtu, kā lietojot matu laku. Man kā diezgan smagu matu īpašniecei šķiet, ka pūderis īpaši kuplākus matus nav padarījis, toties pūderi nemaz nejūtu. Nākamreiz mēģinot, daru to pēc pilnas programmas – uzreiz mazgātos un izfēnotos matos. Nu jau nedaudz kuplums ir redzams un noturība arī. Noteikti ieteiktu to lietot plānu matu īpašniecēm, kas ieveido nedaudz vijīgus un kuplus matus. Lai arī uz produkta rakstīts, ka tas ir stipras fiksācijas, tomēr šķiet, ka maniem matiem tas nav nemaz tik spēcīgs.

TIGI Bed Head Candy Fixation Sugar Dust – pūderi matu apjomam pie saknēm testēja:

Zita, 29 gadi, SA speciāliste
Ļoti interesants produkts – iepakojums košs un stilīgs. Forša un ērta lietošana, jo viegli bundžiņu attaisīt un aiztaisīt. Bundžiņa pati maza un viegla, ko visur var paņemt līdzi. Patīkami pārsteidza produkta tekstūra, kad to iebēru plaukstās – tas ir kā ļoti, ļoti smalks pūderis, es pat teiktu – gandrīz neredzams un nejūtams. Esmu lietojusi šādus produktus arī iepriekš un šis ar savu tekstūru ļoti atšķīrās. Kad šo pūderi ieklāj matos, tad mati paliek kuplāki, tiek pacelti. Jutu nedaudz saldenu aromātu, bet tas ir neuzkrītošs. Rezultāts ir visai noturīgs, tomēr maniem garajiem matiem uz dienas beigām prasījās vēl nedaudz šī produkta. Kopumā visvairāk pārsteidza tā tekstūra, un patika, ka matos pūderis nebija redzams. Es lietošu šo produktu turpmāk un iesaku to izmēģināt citām portāla lasītājām.

Sanita 44gadi, menedžere
Šis produkts man patika, ņemot vērā ka šādu produktu lietoju pirmo reizi. Pārsteidza
mazais produkta iepakojums. Ideāli piemērots ceļojumiem.
Sākumā nesapratu vai tā saturs ir vienai reizei. Lietošana gan ir ērta (kā mazs sāls
trauciņš) atver, izber un aizver.
Produkta tekstūra viegla, aromātiska. Tūlītējais efekts acīm redzams (man ir smalki
mati), noturīgums – divas dienas. Dāmām ar smalkiem matiem patiktu. Šo produktu labprāt
lietošu arī turpmāk.

STRUCTURE DUST Matte Hair Powder – pulveri apjomam un tekstūrai testēja:

Sandra, 36 gadi, burāšanas speciāliste
Salīdzinoši ar citiem matu pūderiem, kurus esmu lietojusi pirms tam – šis ir pats labākais, manuprāt! Pirmajā pūdera testēšanas dienā mati bija samirkuši un pieplakuši pie galvas kā jau šajās miglaini lietainajās dienās ir tipiski, bet vakarā bija jāapmeklē saviesīgs pasākums un daudz frizēties nebija laika! Mazā ērtā bundžiņa ar ērti pagrozāmu korķiti vaļā/ciet, ļoti mēreni birstotošais pūderis un pašsavīti mati bija lielisks risinājums! Pārsteidzoši patīkama sapūderēto matu veidošana, mati nebija saķepuši!  Vasarā burājot, tas būs lielisks palīgs man jūrā!

Kristiāna, 26 gadi, sekretāre
Structure dust matu pūdera iepakojums man patika, tas ir raibs un priecīgs. Lietot bija visai ērti un parocīgi. Uzteicami ir tas, ka pudelīte ir maza, neaizņem daudz vietas un ir ļoti viegla. Produkts pats ir interesants, jo tas ir tik viegls, ka to nemaz plaukstās nejūt. Vienīgi nepatika, ka saberzējot plaukstas, tas it kā savēlās mazās bumbiņās. Jutu neuzkrītošu smaržu. Mati it kā palika nedaudz kuplāki, tomēr izmaiņas bija minimālas. Es laikam biju gaidījusi ko vairāk, jo esmu iepriekš lietojusi matus kuplinošu pūderi un zinu, ko šāds produkts var izdarīt. Pamēģināju arī uzbērt pūderi pa tiešo uz matu saknēm, taču šādi ir grūti nodozēt daudzumu. Tomēr bija arī pluss – man šķita, ka mati pēc šī produkta lietošanas it kā paliek ilgāk tīri, tik ātri nesataukojas. Iesaku izmēģināt šo produktu arī citām sievietēm.

ALTERNA Bamboo Style Texturizing Body Boost Volumizing Liquid Powder testēja:

Ineta, 28 gadi, mārketinga projektu vadītāja
Šāda veida matu veidošanas līdzekli nebiju lietojusi nekad iepriekš, līdz ar to, man nav ar ko šo pieredzi salīdzināt. Kopumā es esmu ļoti pozitīvi pārsteigta par šo matu veidošanas produktu. Produkta iepakojumu vērtēju kā skaistu, diezgan neitrālu. Tas neaizņem daudz vietas un ir ideāls, lai dotos līdzi manās ikdienas gaitās. Man patika, ka produktam nav nekādas smaržas un arī baltā krāsa lietošanas laikā pazūd. Patika arī produkta lietošana – to viegli iebēru plaukstās, saberzēju tās un ieziedu pūderi matu saknēs. Mati iegūst kuplumu! Tas ir apbrīnojami vienkārši un ģeniāli. Man ļoti patīk šis produkts un es to pilnīgi noteikti lietošu arī turpmāk. Iesaku izmēģināt visām citām espati.lv lasītājām!

Ligita, 26 gadi, pārdevēja
Izvēlējos testēt šo produktu, jo mani ieinteresēja, ka tas ir it kā šķidrs pūderis. Jāsaka uzreiz – nesapratu, kādēļ ražotāji to sauc par šķidro pūderi. Man likās, ka pūderis kā pūderis, tiesa – ļoti smalks. Produkta iepakojums ir ļoti vienkāršs, bet smuks. Man patika, ka tas ir caurspīdīgs, jo tā var labi redzēti, cik daudz produkta iekšā vēl palicis, jo pēc smaguma to nevar just – pūderis neko nesver! Lietošana diezgan ērta un parocīga – iebēru pūderi plaukstās un iesmērēju matos pie saknēm. Tikai rokas gan pēc tam jānomazgā – tās paliek tādas kā sausas. Rezultāts gan labs – mati tiešām paliek pavisam kupli! Patika, ka rezultāts labi turas visas dienas garumā. Mati arī mazāk taukojās. Domāju, ka lietošu šo produktu arī turpmāk, un iesaku to izmēģināt citām sievietēm! Tas var būt labs atklājums matu veidošanas jomā.

2 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.