PIESAKIES kuplinošo MATU PŪDERU testam

Pirms pāris nedēļām rakstījām par dažādiem veidiem, kā iegūt apjomīgu matu sakārtojumu (lasi rakstu – KUPLI MATI – kā pie tādiem tikt?). Šoreiz aicinām tevi piedalīties matu pūderu, kas paredzēti kuplu matu iegūšanai, testā!

Matu pūderi ir viens no jaunākajiem un arī efektīvākajiem veidiem, lai iegūtu noturīgu matu kuplumu. Matu pūderu lietošana ir vienkārša – ieber nelielu daudzumu pūdera plaukstās, saberzē tās, un ieklāj līdzekli matos tieši pie saknēm (vislabāk to darīt noliecot galvu uz leju). Ja matu pūderis ir matos iepūšams, tad iepūt to tieši pie saknēm, noliec galvu uz leju un sabužini matus. Ja gadījumā šķiet, ka esi paņēmusi pārāk daudz produkta, un tas atstājis nogulsnes matos, izpūt matus ar fēna palīdzību, noliecot galvu uz leju! Ja tev ir tumša matu krāsa, pievērs uzmanību tam, vai pūderis piemērots šādam matu tonim (tas ir norādīts produkta aprakstā), jo lielākā daļa pūderu satur matējošas daļas, kas tumšos matos var būt saredzamas.

Piesakies matu pūderu testam! Ļoti rūpīgi izlasi katra produkta aprakstu, izvēlies un piesakies tieši sev vispiemērotākajam. Sūti savu pieteikumu līdz šodienas (10.12.2013.) plkst. 19:00 uz [email protected] ar norādi, kuru tieši no piedāvātajiem produktiem vēlies testēt. Pieteikumus aicinām iesūtīt tikai tās dāmas, kurām būs iespēja rītdien (trešdien), no plkst. 10:30 līdz 16:30 ierasties mūsu birojā Rīgā, lai saņemtu testējamo produktu. Testa produktam var ierasties pakaļ arī testētājas uzticības persona. Katru produktu testēs divas lasītājas. Iespēju kļūt par konkrētā produkta testētāju tiks noteikta izlozes kārtībā. Uzaicinājumu ierasties pēc produkta saņems tikai tās dāmas (šodien ap plkst. 20:00), kuras būs ieguvušas iespēju testēt kādu no līdzekļiem. Ar testa rezultātiem pārējās espati.lv lasītājas varēs iepazīties pēc nedēļas.

Produkta cenai, kas norādīta publikācijā, ir tikai informatīva nozīme, produktu testēšana notiek bez maksas!

TRINITY Stardust mattifying powder – veidojošs pūderis matiem
     

Matu veidošanas pūderis ar matētu efektu, piešķir smalkiem matiem apjomu un tekstūru. Pirms lietošanas sakratīt. Lietot tikai sausos matos pie matu saknēm.
Nopērkams profesionālos frizieru salonos un pie zīmola pārstāvja Latvijā SIA Hairtex
Cena 6,45LVL/9,18EUR 
  

ESTRO Megavolume – apjomu veidojošs pūderis

Apjomu veicinošs pūderis, kas piešķir formu, apjomu un matētu izskatu. Pilnībā neredzams un neatstāj matos atliekas. Pirms lietošanas sakratīt produktu un iebērt nedaudz pūdera plaukstās, Uzklāt vienmērīgi uz sausiem matiem, lai piešķirtu apjomu, lietot tieši uz matu saknēm, lai sasniegtu

maksimālu apjomu.
Nopērkams profesionālos frizieru salonom
Cena veikalā : 7.50 LVL/10.67 EUR

LAKMĒ CHALK – pūderis ar matētu efektu tekstūrai un sausam nobeigumam
  

Īpašs apjoms un lieliska elastība. Matēts, veido lielisku matu apjom. Lai panāktu īpašu apjomu un kuplumu ieberiet nelielu daudzumu CHALK tieši pie matu saknēm. Ieberiet nelielu daudzumu līdzekļa sausos matos.
Nopērkams profesionālos frizieru veikalos

Cena – 9.85Ls/14.00 EUR 

L’oreal Professionnel Tecni Art Fresh Dust izsmidzināms pūderis-sausais šampūns matu apjomam


                     

Atsvaidzina matus ikvienā situācijā, ļaujot iztikt bez to mazgāšanas vēl vienu dienu. Ideāli piemērots klientiem ar taukainām matu saknēm vai plāniem matiem, kam nepieciešams papildus apjoms. Var izmantot arī kā līdzekli apjoma piešķiršanai pie saknēm uz tikko ieveidotiem matiem.
Nopērkams profesionālos frizieru salonos
Cena 12,90LVL/18,35EUR

Matrix Design Pulse Mega Dust – pūderis apjoma piešķiršanai

                 

Matrix matu pūderis apjoma radīšanai Design Pulse Mega Dust piemērots visiem matu tipiem, nepadara matus smagākus. Pūderim piemīt stipra fiksācija un tas rada matētu efektu. Izsmidziniet pūderi uz sausiem matiem piesakņu zonā, lai panāktu lokālu efektu. Pūderis nodrošina tūlītēju apjomu, paceļot matus pie saknēm. Padara matus matētus, un tie nav slīdīgi.

Nopērkams profesionālos frizieru salonos

Cena 6.70 LVL/9,53EUR

KÉRASTASE Powder bluff – sausais šampūns matu apjomam aerosola iepakojumā

                

Līdzeklis stilīgiem un noturīgiem matu sakārtojumiem neatstāj uz matiem baltu kārtiņu, piešķir matiem kuplumu un ļauj veidot stilīgus matu sakārtojumus.

Nopērkams profesionālos frizieru salonos

21,10LVL/29,88EUR

SYOSS VOLUME Lift Powder


             
Matu veidošanas pūderis matu apjoma piešķiršanai Syoss Volume lift ir izstrādāts sadarbībā ar frizieriem un stilistiem. Tā formula satur neredzamas bezsvara mikro daļiņas, kas uz ilgu laiku piepaceļ matus pie saknēm un piešķir frizūrai iespaidīgu apjomu bez smaguma efekta.

Syoss – profesionālā matu veidošana, ko vari atļauties.

Nopērkams matu kopšanas produktu tirdzniecības vietās

Cena 4,35LVL/6,19EUR

TIGI Bed Head Candy Fixation Sugar Dust – pūderis matu apjomam pie saknēm

           

Piešķir lielisku apjomu un tekstūru. Rezultātā divtik liels matu sakņu pacēlums, īpaši pakauša apvidū. Var lietot slāņos papildus tekstūrai. Lietošana: Lietot tikai sausos matos. Uzpurināt matu saknēm un ar pirkstu galiem ierīvēt pūderi matos tūlītējam sakņu pacēlumam un matētam izskatam.
Nopērkams profesionālos frizieru salonos vai matu kopšanas produktu tirdzniecības vietās
Cena 11,40LVL/16,22EUR

STRUCTURE DUST Matte Hair Powder – pulveris apjomam un tekstūrai

        

“Maģiskais pulveris” pieškir nebijušu apjomu un tekstūru. Pieškir apjomu smalkiem matiem, izceļ un kontrolē viļņainu matu tekstūru, rada vijīgu tekstūru un apjomīgu formu, izceļ spurainus, nevērīgus stilus, lielisks “otrās dienas” produkts: nomaskē iepriekš lietotus mirdzuma krēmus, viegli samaisāms ar matu vasku, pastu un laku. Lietošana: Ieklāt viegli mitriem vai sausiem matiem tuvu galvas ādai. Ieveidot matus ar pirkstu galiem. Lai pieškirtu appjomu un tekstūru gariem matiem vai sagatavojot uz augšu paceltas frizūras: noliekt galvu uz leju un iepurināt produktu starp matiem. Ar rokām sabužina matus.
Nopērkams profesionālos frizieru salonos vai matu kopšanas produktu tirdzniecības vietās
Cena 10,20LVL/14,41EUR

ALTERNA Bamboo Style Texturizing Body Boost Volumizing Liquid Powder

Bamboo Style Texturizing Body Boost Volumizing Liquid Powder no Alterna ir vienlaikus šķidrs un pūderveida līdzeklis, kas maģiskā veidā pieškir Taviem matiem apjomu, kuplumu, tekstūru, izceļ šķipsnas un dod vieglu fiksāciju. Nepadara matus stīvus vai salipušus. Lietošana: Izsmidzini sausos matos vispārējam kuplumam un tekstūrai vai uzklāj piesakņu zonā, lai tās tūlītēji tiktu paceltas.
Nopērkams profesionālos frizieru salonos vai matu kopšanas produktu tirdzniecības vietās
Cena 20,50LVL/29,17EUR

7 komentāru
  1. Wow – tiešām atvērās jauni apvāršņi matu kopšanas jomā. Nu ko, gaidīšu rezultātius.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.