Kukarane mācās braukt. 3.daļa

Neliela bungu rīboņa…hā! Man ir baltās tiesības. Tas notika ātri, nemanot un pat bez īpašas plānošanas (kas, starp citu, man vienmēr visu izjauc). Notiek tas ātri un kompakti. Aizbrauc uz CSDD, samaksā kasītē pa labi 3.25, pieej pie kaut kādas speciālistes, kura saraksta papīriņus un tevi diezgan negaidīti nobildē turpat pie pieņemšanas galda (ļaujot datorā aplūkot pārsteigumā pārvērstu ģīmi un galējas neveiksmes gadījumā – pārfotografēties). Ja esi apmierināts ar fotogrāfiju, kas vairākumā gadījumu nozīmē – samierinājies, tiec palaists pagaidīt savu jauno dokumentu. Divdesmit minūtes – un esi par soli tuvāk sapnim kļūt par Šūmaheru.
Starp citu, domāju un domāju, kas man nodarbībās liek justies kā Hameleonu rotaļās…..
Un tad, aizverot acis, pār mani nāca atklāsme – tas ir pasniedzējs ar Harija Spanovska balsi.
Bet šodien bija neraksturīgi interesanta teorijas nodarbība. Spanis mūs pārsteidza ar savu netradicionālo skatījumu uz auto izvēli – mums pa horoskopa zīmēm tika ieteikta vēlamā auto krāsa (es jutos ļoti apmierināta ar savu sudraboto, zilo un melno, jo vismaz nebiiju oranžajā grupā :D) un ieteica auto pirms pirkšanas notestēt rīkstniekam, sak’ – maz tur kāda nepareiza aura….
Tad piefiksēju, ka mūsu skolotājam jau ir tāda kā iestrādāta leksika, ar ko cilvēks izrotā un padara krāsaināku savu teorētisko stāstījumu. Stūre tiek dēvēta par baranku, zirgs – konstanti par auzu motoru. Bet topa vārds ir jērikas bazūne. Tas ir auto skaņas signāls. Man vismaz tas viss bija jaunums. Vēl bija Montija Paitona cienīga anekdote, kur vilciena mašīnists uzvaras priekā sauc "Jes!", kad uz sliedēm saplacinājis agresīvu BMW barucēju. Bet tas jau būs par garu. Turpinājums sekos 🙂

3 komentāru
  1. Nesen pati pabeidzu autoskolu, bet vakar pieķēru sevi lamājamies, ka pa priekšu velkas macībnieks. Nu jā…cik ātri visas tās sajūtas aizmirstas, lai gan man grūti gāja un nervozēju, jusdamās uz ceļa vainīga 😀 Tagad, liekas, viss jau aizmirsies un ar tām M burta mašīnītēm sevi vairs neasociēju.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.