Pavasara modes tendences

Pienākot krīzes laikiem, dizaineri atgriežas pie hedonisma, luksusa un patērnieciskuma, jūtas pilnvaroti sekot savām fantāzijām un mūzai. Modē šā iemesla dēļ notiek pilnīga revolūcija, paužot ārišķīgumu, greznību un jaunos zin?tniskos  sasniegumus materiālu klāstā.


Blumarine

Astoņdesmitie atkal atgriežas
Astoņdesmitie gadi prezentē bagātību aksesuāru klāstā, kā arī principu – jo mazāk, jo vairāk.. Jaunajās dizaineru pavasara kolekcijās redzamas gan saules dzeltenā, fluorescējoši zaļā, elektriski zilā, gan šokējoši spilgta violetā krāsa. Aktuāla tematika ir arī astoņdesmito gadu nakts klubu dzīve un dejas zāles garderobe. Kliedzoši? Jā, bet stilīgi!

 
Christian Dior                                                             


Maxmara


Dolce & Gabbana
                                    

Pastaiga pa pludmali
Dizaineri tikpat dedzīgi aizrāvušies ar leģendāro pludmales, jūras un grezno villu tēmu, īpaši izceļot divdesmito gadu versiju. Akcenti krāsās aizgūti no jūrnieku formām, tādēļ dominē baltie, zilie un sarkanie toņi. Š? tēma visspilgtāk sevi pauž tieši krāsās, īpaši horizontālo svītru rakstos. Kopējais apģērba siluets ir gana vienkāršs un elegants, paužot bezrūpīgās dzīves greznību.

    
Dolce & Gabbana


Michael Kors

Jaunāko tehnoloģiju uzbrukums
?eometrija, hi-tech materiāli un formas – futūristiskās noskaņas ir atgriezušās uz podiuma. Spoža psihodēlija, agresīvas indīgu toņu krāsas nomāc ikdienas pelēko gaisotni. Krāsu trakums īpaši izpaužas aksesuāru dizainā, jo sevišķi aktuālajās aplokšņu tipa rokassomiņās un pludmales somās. Pat nopietnajam, formālajam ikdienas apģērbam tiek piešķirts antidramatisks raksturs. Monohromām klasiskām lietām droši tiek pieskaņoti spilgtu krāsu akcenti. Tādas ierastas klasiskas vērtības kā lietusmētelis parādītas jaunā spilgtā krāsu ampluā! Visbiež?k neitrālās krāsas sevi piesaka zaļā, oranž?, dzeltenā un fuksijas rozā apvienojumā.

 
Gareth Pugh                                                       


Celine
    

Izšuvums ikvienā detaļā!
Jauka kā dieviete vai cēla kā hindu princese – vēl viena aizkustinoša modes mākslinieku tēma. Rubīni, safīri, pērles, koraļļi, indiešu stila rotu māksla, kas demonstrē vasaras eksotiku un skaisto dzīvi. Šis pārākais dekoratīvisms arī sandalēs, kurpēs un somās.


Dolce & Gabbana  
                                                


Dolce & Gabbana

Puķu ateljē un porcelāna darbnīca
Ziedi, kas tapuši no organzas, zīda, velveta vai dabiskās ādas, ir īpaši populāri aksesuāru akcenti. Tomēr ne mazāk aktuāla ir to parādīšanās arī tērpos gan neliela akcenta izskatā, piemēram, kā piespraude, gan rotājot visu tērpu, kam visatbilstošākā ir kleita. Tikpat populāri ir porcelāna apgleznojumu tēma – smalki ziedu un ornamentu motīvi. Viennozīmīgi – ziedu motīvs pavasarī aktuāls visplašākajā izpausmē – auduma apdrukās, no auduma veidoto ziedu  pārpilnībā aksesuāros, rotās un apģērba dekoratīvajās detaļās un izšuvumos.


Christian Lacroix    
                                           


Dolce& Gabbana                                                

 
Roberto Cavalli                                                      


Roberto Cavalli

5 komentāru
  1. Beidzot varu sacīt, ka modē ir kaut kas tāds, kas man nenormāli patīk, aiziet krāsas! Beeeidzot!

  2. NU nezinu gan vai šogad mod;e ir daudz kas tāds kas patiktu jums, bezformīgas kleits, lieli neizteiksmīgi krekli, saīsināta garuma bikses utt!Jā par krāsām piekrītu, spilgtas, taču galvenais nosacījums ka tās jākombinē ar citām krāsām, kas nav no radniecīgās krāsu paletes, sarkars ar zilu, zals ar zilu, tā ka acis žilbst!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.