Kņudoņa

Atkal jau vēderā jūtu to kņudoņu….nevaru nosēdēt, gribas kaut kur doties – būt sveša citurienē, nospiest off podziņu smadzenēm un dzīvot vienai dienai.
Jau izložņāju Ryanair un Airbaltic mājas lapu domājot un fantazējot uz kurieni varētu aizlidot, sameklēju izdevīgākos piedāvājumus, googlē izskatīju destināciju attēlus, google map izplānoju jau kā varētu pārvietoties un ko būtu jāredz, izskatīju kādi ir hosteļu piedāvājumi – ir tik forši fantazēt un plānot lietas, ko varbūt pat neizdarīsi….un tad atcerējos, ka drīz dodos uz Berlīni un man bija jāsameklē naktsmītnes…. :))) – cilvēkam vienmēr ir par maz 🙂
Bet kņudoņa nepāriet – kad es vienreiz iemācīšos sēdēt uz vietas?

8 komentāru
  1. es visu laiku sēžu uz vietas un jau entos gadus sapņoju, kā sēdēšu kaut kur siltajās zemēs vakarā ārā kādā picērijā ar meitenēm…ehhhhh. atliek tikai beidzot noorganizēt.

  2. Ja laiks, apstākļi un līdzekļi atļauj, tad nepieciešama tikai vēlēšanās, tālāk viss notiks. Un uz vietas nav jāsēž! 😉

  3. Es arī pilnīgi fiziski jūtu nepieciešamību kautkur doties…. bet kā lai to izdara, ja dzīves virpulī tik vien laika kā pagulēt un paēst pietiek.Darbs , mācības, attiecības…gribētos to uz vienu dienu izslēgt. Bet tā laikam notiek tikai sapņos.

  4. Bet es esmu priecīga, ka es savas iegribas realizēju, tieši kā raksta autore raksta – atradu Ryanair piedāvājumu (ūber lēto), pasūtīju, pieteicu atvaļinājumu, sāku meklēt viesnīcas (šeit gan meklēju labu piedāvājumu) un tagad gaidu to datumu – juhūūūū… Nu nevaru es nosēdēt uz vietas! Ne-va-ru!!! 🙂

  5. Pirmoreiz aibraucu uz ärzemém aprílí,uz Parízi un saslimu ar so celosanu.Augustá atvalinájuma laiká brauciens uz Cehiju,nákamajam gadam jau nopirktas biletes uz Stambulu.Neticéju,kad draugi teica,ka celosana ir ká slimíba,tá tiesám ir.

  6. Es domāju, ka nav ko tur fantazēt…sakravā čemodānus un uz priekšu! Es priecājos, ka mums ir tāda kņudoņa…tā liek mums domāt, paskatīties ko vēl mēs varam paveikt!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.