Kā VIEGLI nopelnīt NAUDU – 7 labākās GRĀMATAS par to

Nauda jeb drīzāk tās pelnīšana ir aktuāls jautājums teju vienmēr un visām. To vienmēr gribas vairāk, vei ne? Piedāvājam tev 7 pasaulē populārākās grāmatas par naudas pelnīšanu, finansiālo neatkarību un labklājību, kas izdotas arī latviešu valodā. Pašbiznesa lubenes par to, kā jātaisa nauda – ir vērts palasīt, lai iedvesmotos!

Malkoms Gledvels “Talanta kods. Ceļš uz izcilību”. Autors vēsta par patieso ceļu uz izciliem panākumiem, un tas ir ļoti sarežģīts un nebūt ne viegls. Pasaules veiksmīgāko ļaužu sasniegumi pārspēj normālu pieredzi – viņu dzīve nepakļaujas loģikai. Autors prezentē fascinējošu un provokatīvu projektu, kā vēl vairāk izmantot indivīda potenciālu.

Džeks Kenfīlds un Dženeta Svicere “Panākumu principi”. „Panākumu principi” ir rokasgrāmata visiem, kas cenšas sasniegt profesionālos vai personiskos mērķus un piepildīt savus sapņus.

Napoleons Hills “Domā un kļūsti bagāts”. Grāmatā autors soli pa solim māca, kādas īpašības ir jāpārvar un jāapgūst, lai savu prātu virzītu uz veiksmi un finansiāliem panākumiem. Kā saka – viss taču sākas mūsu galvās!

Roberts T. Kijosaki “Bagātā tēva padomi, kā iegūt finansiālu brīvību”. Vai tu zināji, ka ikvienam ir vienlīdz lielas iespējas kļūt bagātam? Neuzskati to par kārtējo optimisma devu, kuru tev kāds cenšas iesmērēt. To, ka ikviens var kļūt bagāts, ja vien pieliks pie tā zināmas pūles un laika.

Bodo Šēfers “Uzvarētāju likumi”. Ceļš uz finansiālo brīvību. Viena no veiksmīgākajām naudai veltītajām grāmatām pēdējo 50 gadu laikā.

Ričards Brensons “Ej un dari”. Grāmatā R.Brensons iepazīstina ar savu pieredzi, uzsākot un attīstot biznesu, un pierāda, ka ikviens var dzīvē sasniegt to, ko ļoti vēlas. Viņa dzīves stāsts ir apliecinājums uzņēmībai, neatlaidībai un drosmei un vienlaikus iedrošina ikvienu īstenot vispārdrošākos sapņus.

Stīvens R. Kovejs “Ļoti veiksmīgu cilvēku 7 paradumi”. Ja vēlies dzīvē kaut ko mainīt, tad pirmām kārtām jāmaina sava attieksme un uzvedības veids. Autora principi prasa iedziļināšanos, taču ieguldītais laiks un enerģija atmaksājas. 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.