Jautā ekspertam – iepazīstinām ar jauniem speciālistiem!

Pagājušajā nedēļā uzsākām rubriku Jautā ekspertam, kurā tev ir iespēja uzdot jautājumu jebkuram nozares speciālistam. Tuvākās nedēļas iepazīstināsim tevi ar viņiem visiem. Un, ja kāds no tiem, kurus tu gribētu uzrunāt, nebūs mūsu sarakstā – dari mums to zināmu, un mēs pajautāsim arī viņam.

Šonedēļ iepazīstinam ar jau vairākām speciālistēm, kuras strādā skaistumkopšanas salonā “Salūte” un atbildēs uz taviem jautājumiem. 

Rebeka Brīvmane, zobārste.
Rebeka ir bijusi medicīnas sabiedrības ARS Stomatoloģijas nodaļas vadītāja, SIA A+S zobārstniecības kabineta vadītāja un salona Salūte direktore un zobārste. Viņai vari jautāt visu, kas attiecas gan uz zobu labošanu, estētisko plombēšanu un zobu restaurāciju.

Sanita Krievāne, protēziste.
Sanita atbildēs uz jautājumiem par to, kā padarīt skaistu smaidu – kādas ir mūsdienu metodes zobu uzlabošanai, kas ir zobu implanti, kā protēzists izlabot dažādas nebūšanas.

Elita Klausītāja, higiēniste.
Elita sniegs padomus, kā pareizi rūpēties par saviem zobiem un kā cīnīties ar dažādām mutes veselības problēmām.

Una Gaiķe, masiere.
Una specializējas gan ārstnieciskajā, gan skulpturālajā masāžā. Jautā viņai, kā cīnīties ar birojā pavadīto stundu sekām vai arī, kā pavasarim sakopt savu ķermeni.

Inga Aleksandrova, kosmetoloģe.
Inga atbildēs uz visdažādākajiem jautājumiem, kas saistīti ar ādas un ķermeņa kopšanu un dažādu ar to saistītu problēmu risināšau.

Lai uzdotu jautājumus, vienkārši izmanto lodziņu “jautā ekspertam” espati.lv sākumlapā, vai nu atstāj jautājumu tepat, zem raksta.

Atgādinām par pagājušās nedēļas ekspertiem:
Sandra Bērziņa, veselības klīnikas Premium Medical Montesori pedagoģe
Klaudija Hēla, veselības klīnikas Premium Medical fizioterapeite, zīdīšanas konsultante, topošo vecāku klubiņa vadītāja.
Arī viņām vari uzdot savus jautājumus.

Jau nākamajā nedēļā turpināsim iepazīstināt ar jauniem ekspertiem!

5 komentāru
 1. Jautājums Rebekai Brīvmanei – ja man ir sastrutojis zobs (jūtu, ka iekšā smaganās ir kaut kāds spiediens, virs zoba bumbulītis), cik ilgi tā var staigāt, neko nedarot? Vai tas kaut kā ietekmē arī citu zobu veselību? Un kas vispār šādā gadījumā ir jādara? Es esmu dzirdējusi, ka kanālu tīrīšana, piemēram, ir šaušalīgi dārga. Ja ilgstoši ar šo te vainu necīnīšos, kādas bus sekas?

 2. Gribētu kaut ko vairāk uzzināt par masāžām, ko varu veikt pati sev mājās vai palūgt kādam mājiniekam, piemēram, kā izmasēt augštilbus, jo ir daudz pretcelulīta krēmu – kas saucas mašāzas krēmi, bet kā man īsti jāmasē, lai krēms iedarbotos, nesaprotu. Vienkārši spēcīgi ar pikstiem vai dūri jābraukā pa ādu vai kā?

 3. Vai lūdzu kāds nevarētu atbildē kad bērniņu var sākt sēdināt pussēdus ratos? Vai to drīkst darīt no 5 mēn, vecuma. Protams ne jau ilgstoši. Vienkārši guļamratos vairs nepatīk un mazā sāk niķoties, kad tajos ielieku un dodos pastaigā.
  Bērniņs aktīvi jau mēnesi veļas no muguras uz vēderu, bet atpakaļ gan vēl nesanāk.
  Rati ir novietojami 45 grādos, varbūt var ielikt sedziņu,lai lenķis būtu mazāks?

 4. Pēdējā pusgada laikā man ir parādījušies ļoti izteikti tumši loki zem acīm, domāju ka tas ir pārslodzes un pārguruma dēļ, jo ir sanācis daudz strādāt un maz laika veltīju atpūtai. Vai varu ar šo problēmu griesties pie kosmetologa?

 5. aukšžoklī man ir tikai divi pirmie zobi un divi trešie zobi (kopā 4)tā kā ir auksts vemšanas reflekss pilnu protēzi ielikt nevaru (ir slikta pieredze). Man uztaisīja maziņu ar 2otrajiem un 2 ceturtajiem zobiem. Tā kā abus ākus aikabināt nevarēja vienu noknieba.Tagad vienā pusē
  mazliet spiež , otrā nestāv cieši klāt ir loti nepatīkams diskomforts.Zobārte ir saslimusi.KĀ MAN RĪKOTIES. Jo kad knieba nost āķi viņa tikai noteica, ka protēze ārā nekritīs. BET TĀDU LIETOT ES NEVARU UN NEGRIBU.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.