Horoskopi auna zīmes laikā

No 21. marta līdz 19. aprīlim kā pavasara vēstneši ir visi, kuri dzimuši Auna zīmē. espati.lv piedāvā īpaši sastādītu horoskopu un stāsta – protams, visvairāk par pašiem jubilāriem Auniņiem, un arī par to, kas šajā laikā sagaida citās zīmēs dzimušos.

Aunu raksturo vārdi enerģisks, agresīvs un jauna ceļa lauzējs. Jau no bērna kājas šīs zīmes pārstāvjus viegli var atpazīt pēc rētu un skrambu daudzuma, turklāt nav atšķirības, vai Auniņš ir puika vai meitene. Meitenes pagalmā noteikti labāk čupojas ar puikām, kuri viņu uzskata par savu čalīti. Auni ir lieli podu gāzēji un vienmēr gatavi uz izdarībām, bet iemesls nekādā gadījumā nav audzināšanas trūkums vai ļaunums, bet gan viņu vitālais spēks. Auns neatzīst aplinkus ceļus un nesaprot tos, kuri tādus izvēlas. Ja kaut ko vajag, tad ies un dabūs. Liela daļa Auniņu izvēlas sportiskās aktivitātes, tie var būt arī ekstrēmie sporta veidi. Tāpēc viņš vienmēr būs labā formā. Sievietēm šī aktivitāte var izpausties ikdienā: viens bērns vienā padusē, otrs otrā, iepirkuma maisiņš zobos un ātrā solī rikšo uz priekšu… Lūk, arī sportiskā forma. Aunam piemīt neizsīkstoša enerģija, viņš nespēj būt bezdarbībā. Ja nav ko darīt, pats izdomās sev darāmo, izvirzīs jaunus uzdevumus. Auns enerģiski uzsāk jebkādu jaunu lietu, bet tikpat ātri zaudē par to interesi. Tiklīdz tā notiek, Auniņš kļūst šļaugans un krīt depresijā, kas pāriet, tiklīdz atrasta jauna aizraušanās. Spilgta personība, kura spēj aizraut ar savu pārliecību un kurai piemīt liels dzīvesprieks, spēcīgs gribasspēks un pārgalvīga drosme. Jebkurā neparedzētā situācijā Auns rīkosies, neskatoties uz apstākļiem. Auna sievietei piemīt  stiprs raksturs, viņa vēlas sev blakus tieši tādu pašu vīrieti, taču – ak, vai! – stipriem vīriešiem patīk trauslas un vājas sievietes, par kurām viņi varētu rūpēties. Auniņš sieviete pievelk vājus vīriešus, kuri grib patverties viņas drošajās rokās. Bet, ja reiz atrod savu stipro vīrieti, Aunītes kļūst par labām sievām un mātēm.

Auns šomēnes
Partnerattiecības šomēnes būs ļoti aktuāla tēma. Radīsies iespēja smelties spēku no partnera, kurš uzņemsies līdera lomu, vai kļūt nozīmīgam sava partnera acīs. Auniņa mājās valdīs miers un harmonija. Tālākus braucienus labāk šomēness atlikt. Labs laiks tiem, kuri nodarbojas ar ilūziju tirgošanu (kino, burvju trikiem u. c.) vai ķīmiju, alkoholu, jo būs iespēja iegūt jaunus tirdzniecības sakarus. Pārējiem gan jāuzmanās no finansiāliem zaudējumiem.

Vērsis
Vērsim būs jādomā par nākotni, bet bez vaidēšanas un drudžainas vēlmes grābt, kas grābjams, baidoties, ka vēlāk nāks sliktāki laiki. Var veidot pazīšanos un sakarus, kas noteikti noderēs profesionālajā jomā. Un Vērsim jābeidz uztraukties par to, kas būs vēlāk, jo tas neļauj koncentrēties uz pašreiz darāmo. Esiet uzticīgs sev, dariet visu tā, kā jums škiet pareizi, iegūstot autoritāti un atdzinību darbā. Vērsim būs iespējas saņemt labas ziņas!

Dvīņi
Dvīnītis atradīs veidu, kā paša spēkiem nopelnīt naudu. Var veikt barterdarījumus, iegūstot daudz vērtīgu lietu. Līdz ar pavasara tuvošanos un dabas mošanos sarosīsies arī Dvīņu seksualitāte. Nelaime tikai tā, ka partneris būs iegrimis savās rūpēs un problēmās un nemaz to nemanīs, tāpēc Dvīnīši iegrims savās fantāzijās par princi baltā zirgā (daži būs reālāki un dibinās sakarus ar kādu slepenu kavalieri).

Vēzis
Ja nebūsiet slinks un uzturēsiet savu garu un dvēseli līdzsvarā, izskatīsieties satriecoši. Sliņķi nodarbosies ar sava fiziskā tēla spodrināšanu domās. Ieteicami profilaktiskie pasākumi imunitātes nostiprināšanai, jo starp darba kolēģiem var gadīsties kāds vīrusa pārnēsātājs. Mājas un ģimenes lietās Vēzis vēl joprojām ģimenes galava un noteicējs!

Lauva
Nelieli izbraucieni tepat pa Latviju iedvesmos un dos jaunus spēkus. Lauva izjutīs Latvijas zemes patieso spēku un ietekmi. Izpriecas gan nāksies ierobežot. Būs iespēja saņemt personīgi domātu ziņu no augstākstāvošiem. Karjeras izaugsmei un tās attīstībai nākotnē nepieciešams izveidot jaunus kontaktus jau tagad. Lauviņa slepus fantazēs par kvēlu mīlu.

Jaunava
Materiālās problēmas neattieksies uz Jaunavu, varēsiet pat palīdzēt tiem, kuriem ar finansēm grūtāk. Tuvinieki var bojāt omu, jo būs iegrimuši savās problēmās un īgni. Šāda atmosfēra mudinās Jaunavu mukt prom no mājas. Skatieties uz šo faktu no pozitīvās puses – tas dos Jaunavai iemeslu apciemot savus draugus, kuri uzņems ar lielu prieku. Labs laiks ceļojumiem uz ūdens.

Svari
Šomēnes Svari izjutīs savu iekšējo spēku un ietekmi uz apkārtējiem. Arī apkārtējie to manīs un izjutīs pret jums slēptu apbrīnu un cieņu. Profesionālā jomā būsiet uzmanības centrā un visu mīlulis. Izbraucienus labāk atlikt. Svariem ieteicams neparakstīt nekādus dokumentus, bet, ja nav izvēles, tad maksimāli koncentrējiet visu savu uzmanību tam, ko parakstāt. Tas pats attiecas uz naudas aizņēmumiem – labāk atlikt.

Skorpions
Skorpioniņam šomēnes ieteicams būt taupīgam un lieki netērēt savus resursus. Partnera uzvedība arī būs neizprotama, vienu brīdi jautrs un dzīvespriecīgs, otrā jau atradīsies kaut kur tālu, tālu… Jaunizveidotie sakari var būt ar nākotnes perspektīvā, Labs laiks tiem, kuri studē augstskolās, mācības vedīsies un ies pie sirds. Modīsies Skorpiona līdz šim snaudošais iekšējais spēks, ko jāiemācās apzināties un kontrolēt.

Strēlnieks

Strēlnieciņš būs ļoti nopietns un prasīgs pret apkārtējiem. Daudz darba rūpju, jo nebūs nekādas skaidrības… Visi lieli runātāji, bet, kad lieta nonāk līdz darīšanai, visi kaut kur pašķīst. Tomēr Strēlnieciņš var atrast kādu, kurš vēlēsies ieguldīt savus līdzekļus viņa projekta vai ieceres īstenošanai.

Mežāzis
Prieka mirkļi kopā ar mīļoto cilvēku. Labs laiks kopīgiem kino apmeklējumiem. Profesionālajā jomā joprojām esat virsotnē un noteicējs. Uzmaniet savus tuviniekus, kuri nevērīgi izturas pret savu veselību – ka nenonāk slimnīcas četrās sienās. Būs mirkļi, kad pašam gribēsies nolīst no visiem kādā tālākā stūrītī, lai pabūtu divvientulībā ar sevi.

Ūdensvīrs
Ierobežojiet kontaktus ar draugiem, bet pievērsiet vairāk uzmanības kontaktiem ar tuviem cilvēkiem – tas būs svarīgi un nozīmīgi jūsu nākotnes laimei. Iespējami Ūdensvīram nozīmīgi, tāli ceļojumi vai arī iegūsiet nozīmīgu informāciju no ārzemēm. Darāmais darbs sagādās prieku, ies no rokas.

Zivis
Iegūtā informācija prasīs rūpīgu un detalizētu analīzi, jo lielākā daļa būs baumas un meli. Ja gribat kāpt pa karjeras kāpnēm, būs jāiegulda daudz spēka un enerģijas. Tās Zivtiņas, kuras jau ir karjeras virsotnē, esiet uzmanīgas, lai savas mirkļa vieglprātības dēļ nezaudētu iegūto. Kāds parūpēsies par jūsu finansiālo stāvokli. Var ņemt aizdevumus. Bērni sagādās daudz patīkamu mirkļu.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.