HELOVĪNS klāt – pēdējā brīža IDEJAS

Jau rītvakar tiks svinēta Helovīnu nakts. Ja arī tu vēl neesi šiem svētkiem sagatavojusies, bet kaut kā tos atzīmēt tomēr vēlies, piedāvājam tev vairākas pēdējā brīža idejas, kas noderēs gan dekorējot māju, gan dodoties ciemos vai izklaidēs, gan arī iepriecinot bērnus vai ciemiņus.

IZGREB ĶIRBI – PĒDĒJĀ BRĪŽA IDEJAS.
Līdz šim nav sanācis padomāt par Helovīnu dekorācijām? Lūk, idejas, kā izgrebt šo svētku ķirbi ātri un vienkārši!HELOVĪNU MAKE UP IDEJAS – ĀTRI UN VIENKĀRŠI.
Nebiji domājusi, ka atzīmēsi šos svētkus, bet pēkšņi tomēr jādodas uz kādu pasākumu Helovīnu tematikā? Varbūt uz pasākumu jādodas meitai? Lūk, ātras un vienkāršas make up idejas, kas palīdzēs iejusties tēlā!UZKODI IDEJAS HELOVĪNU STILĀ – PĀRSTEIDZ DRAUGUS.
Draugi pieteikušies ciemos? Varbūt bērni ļoti vēlas, lai šie svētki tomēr tiktu atzīmēti? Lūk, jautras idejas ātrām uzkodām Helovīnu stilā!
VARBŪT – VIENKĀRŠI ĶIRBJI?
Un – ja tomēr šie svētki tavā ģimenē netiek sevišķi atzīmēti, varbūt vienkārši uzcept gardu ķirbju kūku vai pagatavot citu ēdienu no šīs rudenīgās milzu ogas? Lasi – ĶIRBJI 20 dažādas SALDĀS un SĀĻĀS receptes

Lasi arī – HELOVĪNS jeb mošķu nakts

2 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.