Mēneša horoskops. NOVEMBRIS 2014

AUNS
Savu nozīmi un aktualitāti nebūs zaudējuši tie jautājumi, kas virszemē iznāca pagājušajā mēnesī. Finanses profesionālajā sfērā sasprindzinās visas maņas. Debesis klājušās labvēlīgi dažādiem darījumiem un procesu attīstībai, taču jārīkojas tomēr uzmanīgi. Sajūta, ka visas iespēju durvis ir vaļā, var ievest nekurienē ar visu kodu kalkulatoru.

Apņemšanās būs gana. Ķersies klāt jauniem projektiem, nāksi klajā ar ierosinājumiem darbības paplašināšanai un pilnveidei. Tavas aktivitātes tiks novērtētas, jo tam visam pamatīga nopietnības deva. Tāda sajūta, ka beidzot no sprosta izrāvies putns, ticis pie iespējas nomedīt pirmo lielo lomu brīvā dabā. Tāda iespēja būs, tikai uzmanību un resursus tas prasīs daudz.

Mīlestībā virmos tikpat spēcīgas un jūtamas enerģijas. Mīļotie savā starpā ķīvēsies un mīlēsies. Uzmanības trūkums novedīs pie greizsirdības un aizdomu izrādēm. Dzēlīgi vārdi var nesāpēt fiziski, taču emocionālās pārmaiņas tie nesīs sev līdzi. Tie pāri, kas izturēs laiku, kad viens pie otra spiežas tikai eža kažociņā, vēlāk novērtēs viens otru un nostiprinās attiecības ar nozīmīgākām saitēm.

Mēneša beigās atlaidīs nospriegotās emociju stīgas. Citi izies sausām kājām, citi mitrām acīm, taču tāda ir šī vērtīgā patiesība: atstāj savā dzīvē tikai to, kas Tev sniedz labas emocijas un mīlestību.

VĒRSIS
Ja pēc klasiskās mērvienību sistēmas mērīt, tad šis ir netradicionāls laiks laulībām. Taču, ja mīlestība un jūtas rauj pogu caurumus uz pusēm, tad Vērsis stāsies pie mīļotā cilvēka krūts un mūžīgu mīlestību solīs. Un tas nu būtu jāņem pavisam nopietni tiem, kas piekritīs ar Vērsi sieties mūžīgās saitēs, jo te nu joki būs mazi. Pēc dabas mantkārīgs un privātīpašniecisks, tas izvērtēs katru iespēju nodrošināt sevi ar dažādiem labumiem. Tā, lai visiem ir, skaidrs, ka tas ir uz ilgu. Šomēnes būs vai balts, vai melns. Tieši tā – tie, kam nesanāks balts, citas iespējas var nebūt.

Tikpat dinamiska gamma gaidāma arī darījumu sfērā. Ar zobiem turēsies pie tā, kas Tavs. Jo skaidrāk apjaušama tā vērtība, jo izteiktāks un drosmīgāks solim tam pretim. Alkatība dažkārt robežas nepaspēj apjaust, tā pēkšņi nepazīst vairs savus cilvēkus un izliekas, ka šajā pasaulē ir viena pati. Protams vēl medījums. Jāseko līdzi tam, lai pārsvaru tomēr ņem saprāts un veselīga pieeja naudas jautājumam. Oktobris ar saviem vējiem šķiros arī cilvēkus. Tie kuri izrādījušies liekēži un vieglas dzīves tīkotāji, tiem pienāks ne tik sulīgi laiki. Ar vērtīgiem un nākotnē noderīgiem cilvēkiem veidosies stabilas attiecības.

Mēneša otrajā pusē bez liekām emocijām. Vismaz uz āru tās paudīsies maz. Vairāk noskaņosies uz nopietniem jautājumiem, pievērsīsies procesu un notikumu sakārtošanai. Darījumu pasaule piedzīvos nopietnu līgumu parakstīšanu, pozitīvas atbildes no sadarbības partneriem, stabilu stāju uz savām kājām.

DVĪŅI
Nu gan tas brīdis klāt, kad lielāko daļu uzmanības prasīs darba dzīve. Notikumu, kas lika par sevi manīt, jau iepriekšējā mēneša beigās, uzņems jaunu tempu. Viss atkarīgs no Tavas līdzšinējās darbības un intereses par darba sienās notiekošajām aktivitātēm. Lielā mērā vari cerēt un arī iet un lieliem notikumiem un pārmaiņām. Taču jārēķinās, ka tas var būt emocionāli smags mirklis. Ja līdz šim Dvīņi raduši pie viegla darba, tad te pēkšņi jāņem lāpsta rokā un jārok.

Mēneša vidū būs īpaši vērīgi jāraugās notikumos, jāvērtē iepriekšējā pieredze, jāanalizē notikušais. Tavus darbus var pamanīt lielas naudas turētājs, būs jāķeras pie kopīgas domas apstrādes. Te nu gan iesaku rīkoties vērīgi, nekrist klēpī krāšņiem solījumiem.

Novembra vidū finanšu joma Tavā dzīvē var just būtisku satricinājumu. Sakustēsies procesi, kuru atskaņas, kā atbalsis vēl ilgi pa tavu dzīvi skandēs.

Dinamiska un kaislīga mīlas dzīve, fonā visiem notikumiem darba jomā. Daudz atradīsies cilvēkos, īpaši un mēneša beigām. Viegli iepazīsies ar cilvēkiem, veidosi sirsnīgas attiecības. Tie kuri ar sirsnību un saskaņu jau ilgstošās saitēs, var sākt gaidīt bildināšanas skaisto mirkli. Iespējams, ka drēgnā sezona tam pie vainas, taču arī līdz šim trakulīgiem skrējējiem, prasīsies pēc aprūpēta un silta klēpja. Partneris parūpēsies par ērtāku iekārtošanos tajā.

VĒZIS
Romantiski viegli gaisīgu sajūtu laiks, dzestrajos rudens vakaros, liks sirdij pukstēt straujāk. Jau pavisam Vēzis raudzīsies uz notikumiem un pārmaiņām privātajā dzīvē. Pievērsīs tai savu uzmanību un naudu, atbrīvos nozīmīgu vietu savā dzīvē. Prātīgi lēmumi palīdzēs nostabilizēt savas sajūtas. Vairāk būs jāklausās partnera vēlmēs. Atradīsiet kopīgas intereses brīvā laika pavadīšanai un saistošam dzīves ceļam.

Savās domās un darbībās satiksies ar nobriedušu un dzīves gudru cilvēku un no viņa lēmumiem būs ģimenes un attiecību laime. Jūtamas pārmaiņas nesīs mēneša vidus. Tie kas vēl meklē, satiks savas dzīves lielo laimi un iespēju. Pats būtiskākais, lai nekas nenotiek neprāta un steigas pavadā. Gan domām, gan darbībām liels spēks un nozīme.

Galvu reibinoši piedāvājumi un iespējas pamainīs līdzšinējo modeli mēneša vidū. Profesionālajai darbībai šis mēnesis būs svarīgu lēmumu pilns. Jūtama iniciatīva pārmaiņu procesā nāks no vīrieša. Trauslie Vēži to sajutīs jau pa gabalu, taču bīties nevajag. Vajag stāties pretī un pasniegt savu roku. Ja skaidri apzinies savu lomu un atbildību piedāvājumā, tas ir Tavs laiks kāpt lielajā biznesa pasaulē. Sākums sajūsmas pilns un bagāts ar pienākumiem. Uz savām rokām jutīsi darba tulznas un uz vaigiem sviedru lāses. Arī ja tas kumoss gards, neraujies pāri saviem spēkiem un iespējam.

LAUVA
Nozīmīga daļa šī mēneša paies darbā. Turpināsies notikumu un pārmaiņu laiks. Vēlreiz var tikt pārskatīta darbinieku kvalifikācija, vēlreiz pārbaudīta izturība un spēja izdarīt. Lauvas vezumā tiks krauts pamatīgs smagums. Tie kas līdz šim ar smagu un atbildīgu darbu bija uz Jūs, tie nu jutīs sviedrus pār miesu. Jānomaina attieksme pret kolēģiem, dažam arī pret vadību. Savu ideju vārdā jārīkojas pārliecinoši un gudri. Tās pašas idejas var maksāt bargu naudu. Ar to šomēnes jārīkojas pavisam uzmanīgi.

Ja nauda atradīs līdzenu ceļu kā aizslīdēt, nedomājot un neatskatoties būs prom. Vērts rīkoties tieši pretēji. Dibināt kontaktus ar nopietniem naudas makiem, meklēt iespējas ilgtermiņa sadarbībai. Vienošanās gan par finanšu lietām, gan nekustamajiem īpašumiem, gan sadarbību būs ar nopietnu soli nākotnē. Jutīsi to ietekmi un to kā smaržo zeme, no kuras naudas koks dīgst. Ko citu ziemas mēnesī darīt – rūpēties par to, lai raitu soli turpina notikt viss iesāktais un labi izplānotais.

Iespējams, ka pārmaiņas darbavietā kādu trauslāku Lauvu vedīs nost no sliedēm. Tas gribēs mukt uz ārzemēm vai slēpties citos cilvēkiem nesasniedzamos kaktos. Tāpat uz atgriešanos.

Sirsnīgu un jūtamu notikumu periods arī privātajā dzīvē. Beidzot gan vīrieši un sievietes gribēs vienu un to pašu – stabilitāti, mieru un finansiālu labklājību, rīvēšanās sāksies vien tad, kad katrs redzēs atšķirīgus veidus kā pie tā visa tikt. Ja šajā laikā briest šķiršanās scenārijs, tad tas ir uz neatgriešanos. Ja ir lēmums par kopā dzīvošanu un laulību, tā būs kā ar drošības jostu apjozta.

JAUNAVA
Novembrī Jaunavas uz vietas nesēdēs. Būs dažādi izbraukumi, gan saistībā ar darbu, gan privāto dzīvi. Komunikācijā ar apkārtējiem kļūs vieglāk, veidosies labvēlīgi un vērtīgi kontakti. Administratīvajā darbā būsi kā zivs ūdenī – pratīsi ielīst dziļi visos sīkumos, izanalizēt likumsakarības un ieraudzīt to, kā tas viss izskatīsies nākotnē. Nākotnes vīzijas iezīmēsies arī privātajā un mājas dzīvē. Tur būsi aktīva, rīkosies drosmīgi un kas svarīgākais, visām darbībām stabils pamats un vīzija nākotnē. Atmiņā paliks drosmīgi lēmumi un enerģiska rīcība. Īpaši enerģiskiem darbiem būs pilns Augusta otrās dekādes sākums. Spēcīgs saspringums, jūtīgs noskaņojums un ārkārtīgi jūtams uzbudinājums. Ja mājinieki un dzīves līdzcilvēki pamanīsies uzkrist uz nerviem, tad Jaunava nespēs novaldīt savas emocijas. Ja Tavā raksturā vai attieksmē pret mājiniekiem ir kaut kas tāds, no kā vēlies tikt vaļā, šis būs īstais laiks. Kā putekļus no vecā deķa izdosies izpurināt pilnīgi visu. Jārauga, lai par putekļiem nekļūst svarīgi cilvēki.

Vislabākais veids, kā šajās dienās noņemt emocionālo spriedzi, būs kaislīgas mīlas attiecības. Tie, kam nav patstāvīgs partneris pie sāniem, būs ļoti lielas iespējas ar tādu iepazīsties. Jauni cilvēki, interesanti sarunu biedri šomēnes nāks kā pēc uzaicinājuma. Ja jaunu attiecību dibināšanai plāni ir nopietni, lielas iespējas, ka tas arī izdosies. Turklāt pilnīgi mainīs līdzšinējo dzīvi.

Neatkarīgi no tā vai attiecības vēlies vai nē, interese par pretējo dzimumu un tā sniegtajām sajūtām būs īpaši augsta. Tas var veicināt gan savstarpējo sapratni un spēcināt jūtas, gan tieši otrādi – ieviest kārtību tur, kur krietnu brīdi valdīja haoss.

SVARI
Ziema iesāksies ar patīkami vieglu noskaņojumu. Svari būs optimistiski noskaņoti, uzmanīgi pret sevi un apkārtējiem, rūpīgi pret lietām un cilvēkiem. Mēneša sākumā var tikt pie nelielas, taču tīkamas peļņas, izveidot jaunas, profesionālas attiecības. Arī romantiskām būs labs laiks, acis zibēs, un smaidi dalīsies dažādu pretējā dzimuma partneru virzienā. Diezgan lielas iespējas izveidot emocionāli spēcīgas un ciešas attiecības, kuras var novest pie tā, ka arī ja gribēsi, tik viegli vaļā netiksi. Tādēļ arī brīdī, kad sirds ņem virsroku pār prātu, ir vērts atbrīvēt tam mazu daļu uzmanības un ļaut izteikt viedokli. Arī romantiskās attiecības būs ar pievienotu vērtību – var gūt materiālu labklājību caur tām, nostabilizēt savas pozīcijas profesionālajā virzienā.

Par profesionālo izaugsmi, līdzīgi kā iepriekšējā mēnesī rūpēsies Jupiters, solot veiksmi sabiedriskajā sektorā. Jaunām idejām un lieliem plāniem zaļā gaisma. Arī apņemšanās un izturības būs gana, lai ne tikai izdomātu un iesāktu, bet arī veiksmīgi un azartiski turpinātu. Ja jau jutīsi naudu, tad arī turpināsi.

Ap mēneša vidu būs vairāk jākustas un jārīkojas praktiski mērķu vadībā. Iespējami komandējumi, aktīva pārvietošanās pie klientiem, ar klientiem, ar sadarbības partneriem un cita rakstura interesentiem. Komunikācija ar šiem cilvēkiem kļūs brīvāka, atvērtāka. Būs iespēja uzzināt ko jaunu un noderīgu turpmākajam darbam. Laiks pievērsties arī savām interesēm, uzsākt neilgu zināšanu apguves kursu.

Pēc 20. datuma Svari kļūs pavisam prātīgi, domās svarīgas domas, pieņems patiešām saprātīgus lēmumus. Ja uz šo laiku briest eksāmena kārtošana vai atskaišu rakstīšana – iesaku darīt tieši tagad, – viss ies kā no rokas. Arī sarunās ar darba devējiem vecākiem, vispār ar gados vecākiem cilvēkiem, gūsi vērtīgas zināšanas, dzirdēsi prātīgas un noderīgas domas.

SKORPIONS
Beidzot var ķerties pie lielajiem biznesa plāniem, pie jauniem projektiem, jo viss tas, kas šajā laikā ir uzsākts, vēlāk pilnīgi noteikti rezultēsies krietnās naudas summās un gandarījumā. Tikpat ļoti cik šajā laikā būsi tendēts uz taustāmu un baudāmu labumu naudā, tāpat vēlēsies pēc dzīves prieka baudā. Ja vien neaizrausies ar pārlieku nodošanos lielā naudas maisa atvilkšanai, bet pievērsīsies cilvēkiem, tad jutīsi cik maigi un labu sajūtu rosinoši ir pieskārieni, cik patīkami ir pabūt kopā ar cilvēkiem un ieklausīties viņu dzīvesstāstos.

Ja kādu laiku neesi darījis ar saviem mīļajiem cilvēkiem, – velti tam pāris mirkļus vairāk. Baudas un labsajūtas laiks atstās iespaidu uz Tavu formu. Zem biezām ziemas drēbēm sāks krāties atzīmes par dubulto baudas devu, respektīvi, liekajiem kilogramiem. Ja aktīvam sportam šajā laikā nevari saņemties, tad jāpiedomā pie uztura un aktivitāšu līdzsvara.

Arī novembrī ļoti daudz atradīsies cilvēkos, ar lielu interesei piedalīsies mācību vai citos izglītojošos semināros, uzlabos savas intelektuālās spējas, uzsāks jaunu mācību procesu. Profesionālā izaugsme gada nogalē būs atkarīga no Tavām zināšanām un no spējas tās pielietot dzīvē.

STRĒLNIEKS
Skorpiona enerģija, kā allaž Strēlniekam ir pārbaudījumu laiks. Pirmkārt tas ir laiks pirms dzimšanas dienas, kad cilvēkam jāatskatās uz savu dzīvi, uz nodzīvotajiem gadiem, uz to, kas pagūts izdarīt. Otrkārt, Strēlniekam šogad vajadzības pārdomāt un iedziļināties ir bijušas gana, taču tagad vēl. Tagad ar visu savu būtību. Ja šī gada laika tiešām būs atlicis mirklis sevis izzināšanai, tad šomēnes nevajadzētu būt īpaši grūti, taču pretējā gadījumā tas mirklis būs pienācis, kad dzīve Tevi nosēdinās savā priekšā un pati paprasīs – skaidri un gaiši. Tāda ir Skorpiona laika būtība – visu vai neko. Pievērs uzmanību un rīkojis gudri (jau savlaicīgi).

Kamēr asās slotas tīrīs Tavu vērtību kambarus, būs jāpastrādā arī ar rociņām. Fiziskā enerģija turpina piepildīt tavas rezerves, jāmeklē veids, kur un kā to izpaust uz āru. Visefektīvākais, protams, nodoties mājas darbiem, remontam, praktiskai darīšanai. Ja Tev šajā laikā rodas iespēja kaut ko izdarīt savām rokām, tad ķeries klāt bez ilgas domāšanas. Šādas iespējas var rasties arī ne tikai kā fiziskas enerģijas izlādēšanās, bet arī kā papildus peļņas variants. Naudas maks sakustēsies aiz prieka, būs gatavs uzņemt viesus, kuplināt radu saimi. Tas savukārt roku darīs veiklāku uz viegliem un impulsīviem pirkumiem. Ja vien tas mājas dzīvē ir nepieciešams, lai notiek.

MEŽĀZIS
Saviesīga un aktīva rosīšanās sabiedrībā. Pievērsīsies globāliem notikumiem, iepazīsies ar cilvēkiem ar lielu ietekmi ne tikai uz sabiedriskiem un politiskiem procesiem, bet arī Tavu dzīvi nākotnē. Lai to nepalaistu garām ir vērts iztaisnot muguru, pacelt galvu no ikdienišķajiem darbiem un pavērties apkārt. Jāprotas pavērties arī tālākā nākotnē, jāredz iespējas, kuras vēl šodien ir nelielas sēkliņas apmērā. Mierā nesēdēsi, būsi gatavībā rīkoties, iet un darīt. Tas arī prātīgi, jo daudzas no iesāktajām lietām būs nozīmīgs solis nākotnē. Mēneša vidū šajā jomā būs jābalansē teju kā uz šauras laipas pār dziļu aizu. Azartiskākie un nemierīgākie ātri vien iejauksies ar seju nekurienē, prātīgākie izies uz perspektīviem sadarbības modeļiem un tālejošiem risinājumiem. Šī pieeja un attieksme lieti noderēs arī ģimenes dzīvē un mīlas jautājumu risināšanā. Ir jāmācās palaist tas, kurš jau kurpes sasējis un jāsniedz silts patvērums tam, kas Tev sniedz savu sirdi. Aktuāla mīlestības došanas un ņemšanas tēma, izpausmes, atzīšanās, laimes sajūtas dāvāšana. Tas viss, kas Mežāzim nav nemaz tik vienkārši un viegli. Mazliet vaļīgāk jāpalaiž sajūtu saites, mēlei jāļauj brīvāk un vairāk kustēties. Tu cilvēkiem vari iedot ļoti daudz un neatkārtojamas sajūtas un šomēnes tas teju vai jāspēj pierādīt.

Ja viss tā līgani un mīlīgi ies, tad uz mēneša otru pusi Mežāzi redzēsim reti. Aktīva mīlas dzīve aiz aizvilktiem aizkariem, pārdomu pilni rīti un novakari saudzīgā vientulībā. Kāds, kam asinīs nedaudz vairāk azarta, vientulības brīžus dosies lūkot izbraukumā. Tur arī iespēja sajust svaiga gaisa malku un paņemt savā azotē kādu vērtīgu atziņu par dzīvi šodien un nākotnē.

ŪDENSVĪRS
Tā vien gribas domāt, ka skarbos ziemas mēnešus cilvēkiem labpatīk pavadīt zem segas un pie kamīna ar siltu tējas krūzi rokās, taču – bez izņēmumiem neiztikt. Sabiedrības krējumu maisīs daži strauji un aizrautīgi Ūdensvīra cilvēki. Savs portrets un izgājieni, būs jātur līmenī, jo tajā noraudzīsies kā tuvi, tā tāli personāži. Jaunas uzņemšanās un apņemšanās, pieaugs atbildības nasta, taču to gan tversi diezgan viegli. Kā bite ap ziediem lidinoties, Tu dūksi starp uzdevumiem, pienākumiem un novērtējumiem.

Tavas apņemšanas vainagosies ar jauniem projektiem. Tiktāl viss būs skaisti – cilvēki būs, piedāvājumi nāks, un vadība ar labiem vārdiem neskoposies, jo par Tavu kvalitāti runās tavi darbi. Vienīgi noskaņojums! Tas nerimsies priekā un pārliecībā par sevi. Bez mazākās aizķeršanās pieķersies mīlas jautājumiem, bet ar darbu darīšanu būs grūtāk. Šīs divas dzīvē tik būtiskās lietas novembra mēnesī būs kā uz jūtīgas laipas.

Drosmīgākiem un nopietnākiem nolūkiem sapinies Ūdensvīrs būs gatavs atteikties no izpriecām, pagriezīs muguru pat saujiņai draugu, lai ar glīti gludinātu uzvalku, mestos iekšā darījumu dzīvē. Tiem, kam vieglāks noskaņojums par dzīvi, tie dziļi elpos brīvības gaisu, atļausies augstu paceltām kājām dzīvot uz vecāku vai mīļotā cilvēka gādīgajiem pleciem. Ja iepriekšējos mēnešos tā kaislīgā ņemšanās un sarunas par kāzām būs bijušas veiksmīgas, tad – jā, tieši tagad sāksies augļu periods. Augļošanai un apaugļošanai labvēlīgs arī novembra vidus.

ZIVIS
Ziemas stingumam tuvojoties, Zivīm labpatiks ietīties segā un pafilozofēt par pasaules uzbūvi, kosmosa ietekmi uz cilvēkiem un pievērsties garīgām tēmām. Šis laiks būs kā radīts atbildēm un iedvesmai, jo sadzīviskas problēmas, īpašuma un mājas lietas, tas viss būs tālu no aktuālās realitātes. Zivis pašas būs diezgan tālu. Tas nozīmē, ka ziemas mēnešus tiešām aktīvi var pavadīt ārzemēs, baudot citu kultūru, apgūstot svešas tradīcijas. Mēneša pirmajās dienās doties prom būs īpaši viegli, par to parūpēsies Saules un Venēras kopsolis garīgās attīstības un pasaules izpētes mājā.

Ar pasaules, dzīvnieku un sajūtu mīlēšanu Zivīm jau nekad nav gana, taču šoreiz par cilvēkiem. Ja dosies uz ārzemēm, tad ar visu pozitīvi pacilājošo noskaņojumu, ātri vien ieskatīsies kādā svešiniekā. Nevajag pārspīlēt un aizrauties ar pasaku motīvu īstenošanu dzīvē. Te tas notiek retāk. Respektīvi, jādomā līdzi ar galvu arī tad, ja šķiet, ka baltais sniegs ir kļuvis rozā un no gaisa tikai sirsniņas krīt. Izbraukuma romāns savas pozīcijas Tavā dzīvē nostiprinās tikai tanī gadījumā, kad tam būs abpusējs emocionāls pamatojums, izvērtēti plusi un mīnusi. Ļoti viegli ir ļauties lētam grēkam, kā dzied Renārs Kaupers, taču pēc tam būs jādomā kā no tā atmazgāties. Tas – drošības jostas vietā! Ja par savām jūtām esi pilnīgā drošībā, var izveidoties nopietnas attiecības, lēmumi par laulībām un kopīgiem plāniem nākotnē. Savas pozīcijas jānostiprina. Skorpiona zīme tomēr nāk ar jūtamu enerģiju – tai nepastāv gaišs, pelēcīgs vai bēšs. Tā pazīst balto un melno krāsu. Balto tikai tādēļ, ka tajā ir arī daļiņa no melnās! J Enerģijas pamatīgas, tādēļ arī lēmumiem jābūt izanalizētiem līdz mielēm.

Mēneša horoskops tapis sadarbībā ar astroloģi Ritu Riekstiņu!

www.ritariekstina.lv

 
1 komentārs
  1. Jaunavaam Novembra horoskopa rakstiits : Īpaši enerģiskiem darbiem būs pilns Augusta otrās dekādes sākums. Hmm..? laikam kas sastaada sho sadalju vienkaarsi njem copy paste no citiem meenesa horoskopiemun gala rezultaataa vinjiem sanaak – jaunais meenesa horoskops

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.