GRIEĶU SALĀTI ar makaroniem

Šie, ar labiem pilngraudu makaroniem papildinātie grieķu salāti, ir neierastāki, sātīgāki un vēl garšīgāki. Noteikti būs pa prātam arī vīriešiem!

Sastāvdaļas
– 2 glāzes makaronu (to forma – pēc izvēles), 2 tomāti (var izvēlēties ar mazos ķiršu tomātiņus), 1 gurķis, 1 sarkanais sīpols, fetas siers kubiņos, konservētas melnās olīvas, nedaudz rukolas, nedaudz pētersīļu, svaiga citrona sula, garšvielas pēc izvēles, piemēram, citronpipari un kaltēts oregano, olīveļļa, labs etiķis, piemēram, balzamiko.

Pagatavošana
– makaronus novāra atbilstoši uz paciņas rakstītajam, nokāš un atdzesē. Lai nesaliptu, nedaudz sajauc ar olīveļļu. Lielā bļodā liek makaronus, sagrieztus tomātus, gurķi, sarkano sīpolu, fetas siera kubiņus, olīvas, nedaudz saplucinātu rukolu. Pieber garšvielas pēc izjūtām, pārlej ar labu olīveļļu, apslaka ar etiķi. Visu sajauc un viegli pārkaisa ar pētersīļiem.

Atpakaļ uz 3 pilngraudu MAKARONU veģetāro ēdienu RECEPTES

Projekts tapis sadarbībā ar lielāko ekoveikalu tīklu Latvijā – Biotēku, un tā pārstāvēto bioloģisko dzērienu zīmolu IsolaBio.Vairāk par IsolaBio dzērieniem vari uzzināt un iegādāties www.bioteka.lv  

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.