Birka: makaronu ēdieni

Dārzeņu LAZANJA ar siera mērci

Piedāvājam tev gardu lazanjas recepti ar dārzeņiem – tās pagatavošana nav sarežģīta, turklāt tu vari izvēlēties tieši tos dārzeņus, kas tev pašai garšo visvairāk!

Veģetārā minestrone

Minestrone. Veģetārā minestrone. Šīs zupas recepte, protams, nāk no saulainās Itālijas. Es to nedaudz latviskoju un šobrīd varu tajā dalīties arī ar jums!

Tagliatelle MAKARONI ar spinātiem un krēmsieru

Makaroni ar spinātiem un krēmsieru. Jau kādu laiku mūsu ģimenē ir tradīcija, vienu dienu nedēļā gatavot veģetāru maltīti. Šī ir viena no receptēm, ko mēdzu pasniegt saviem mīļajiem. Garšo gan vīram, gan bērniem!

GRIEĶU SALĀTI ar makaroniem

Šie, ar labiem pilngraudu makaroniem papildinātie grieķu salāti, ir neierastāki, sātīgāki un vēl garšīgāki. Noteikti būs pa prātam arī vīriešiem!

Pasta jeb MAKARONI – ar gaļu, sieru vai jūras veltēm

Vispirms par pašu nosaukumu – makaroni. Ja pazīsti kaut vienu itālieti, tad zini, ikreiz, kad gardo miltu izstrādājumu šādi nosauksi, tiksi kaislīgi izlabota. Īstais vārds ir pasta. Jebkurš itāļu virtuves speciālists pateiks, ka šādi (par makaroniem) tiek dēvēts tikai viens pastas veids. Pasta jeb makaroni ir ēdiens ar bārdu. Tā vēsture mērāma tūkstošos gadu un par radītāju godu cīnās vairākas…