espati.lv paštonējošo līdzekļu testa rezultāti

Vēl pirms Ziemassvētkiem izsludinājām jauno produktu testu, piedāvājot testēt dažādus paštonējošos līdzekļus. Paldies par atsaucību! Dāmas, kuras šoreiz netika pie testēšanas, aicinām pieteikties nākamajiem espati.lv produktu testiem. Bet nu paskatīsimies, kā veicās mūsu testētājām.

Karīna Jansone testēja Supersunic – paštonēšanas salvetes


Smarža salvetēm ir ne visai patīkama, bet to var just tikai tad, kad atver paciņu, pēc tam, kad salvetes saturs ieziests ādā, to vairs nejūt. 
Konsistence – tāda pati kā parastām mitrajām salvetēm.
 Uzklāšana ir ļoti vienkārša – salvete jāizsmērē pa visu ķermeni, tā kā salvete ir mitra, to var viegli izsmērēt. Līdzeklis momentāni iesūcas ādā.
Apmēram 30 min laikā parādījās pirmais rezultāts, brūnums izzūd apmēram pēc 3 mazgāšanās reizēm. 
Pēc vairākām lietošanas reizēm parādījās ļoti dabīgs brūnums – kā pēc sauļošanās saulē
. Salvetes apģērbu nesmērē un pleķi uz ādas arī neveidojas, ādas tonis pēc salvetes lietošanas, kā jau minēju, ir dabīgi brūns. 
Viena salvete pietika divām reizēm, pēc pirmās reizes rezultāts jau pamanāms.
 Patika tas, ka veidojas tonis šokolādes brūns un āda izskatās veselīga, nesmērē apģērbu, viegli uzklāt – nav pat jādarbojas tā ļoti rūpīgi un uzmanīgi, jo pēc iesmērēšanas pat rokas nav citā krāsā, kā tas mēdz būt pēc citiem līdzekļiem.

Sandra Berga testēja SANTE Soleil Sensitive mitrinošu losjonu sejai.


Man bija iespēja testēt Sante mitrinošu losjonu ar pašiedeguma efektu.  Visu šo testa laiku lietoju krēmu, neizlaižot nevienu rīta un vakara krēma uzklāšanas reizi. Losjonu saucu par krēmu, jo drīzāk šis apzīmējums raksturo tā struktūru, tas ir biezs un  drīzāk barojošs nevis mitrinošs, smarža neitrāla. Krēms, kaut arī pabiezs, ādā iesūcas ļoti labi, pēc pirmās uzklāšanas reizes sejas āda ir labi pabarota, samtaina (ziemā tas ir pat ļoti labi, vasarai, savukārt, tas būtu par biezu), taču iedeguma efekts nav manāms, savukārt lietojot to ilgstoši (vismaz 7 dienas), iedeguma tonis parādās, bet tas ir ārkārtīgi viegls, nepārspīlēts.
Krēms pleķus, svītras neatstāj, pēc ilgstošas lietošanas piešķir maigu brūnuma efektu, pabaro un rūpējas par ādu. Produktu iesaku tām, kurām ir laiks sagaidīt nepārspīlētā iedeguma toņa parādīšanos un kuras nealkst pēc spilgta un nesaprotama toņa. Paldies par iespēju piedalīties testā! 

Lāsma Leimane testēja SANTE Soleil Sensitive pašbrūninošo losjonu sejai un ķermenim.


Pašbrūnošā losjona smarža ir ļoti viegla un neitrāla. Pēc konsistences – krēmveidīgs. Uzklājas viegli un ātri iesūcas ādā. Pēc pirmās lietošanas reizes jau bija manāms rezultāts. Pēc vairākām lietošanas reizēm āda palika brūna, taču izskatījās dabiski. Parasti no visiem pašbrūninošiem krēmiem man paliek ļoti sausa āda, un tāpēc nereti rezultāts izskatās ne pārāk glīti, šoreiz tā nebija. Losjons ir apbrīnojami patīkams ādai, atsvaidzinošs un mitrinošs.

Alise Putniņa L’Oreal Nutribronze Face – mitrinošo, paštonējošo pieniņu sejas ādai.


L’Oreal Nutribronze Face paštonējošais pieniņš man ir lielisks atklājums. Pirmkārt, ļoti patika nelielais iepakojums, ko var ērti ievietot pat kosmētikas maciņā, tātad šo paštonējošo pieniņu ir viegli vienmēr turēt pa rokai.
Pieniņam piemīt ļoti patīkama, maiga smarža. 
Pieniņa vidēji šķidrā konsistence atvieglo tā uzklāšanu. Pieniņš ātri iesūcas ādā, nerada smaguma efektu, kā arī nespīd. Pēc pirmās lietošanas reizes  biju patīkami pārsteigta, jo āda bija guvusi ļoti maigu iedeguma toni un kļuvusi patīkami maiga. Pēc vairākām lietošanas reizēm āda bija guvusi jauku, dabisku, veselīgu iedegumu. Pirms pieniņa uzklāšanas rūpīgi attīrīju sejas ādu, tādēļ man neveidojās nekādi plankumi un svītras. Ļoti patīk šis pieniņš, iesaku pamēģināt šo paštonējošais pieniņu un atrast sev piemērotāko paštonējošo līdzekli, un iegūt skaistu, veselīgu ādas toni. Veiksmi paštonējošo pieniņu medībās! 🙂

Lita Pētersone testēja Dove Summer Glove sejas mitrinātāju gaišai ādai.


Jāsaka, iepakojums un tūbiņas dizains vien acīm ir tik tīkams, ka vēlme šo produktu notestēt tikai pieauga.
Smarža ļoti patīkama un konsistence ideāla, ne pr šķidru, ne par biezu, jebkurā gadījumā  – uz sejas nenotek un klājas maigi. Pēc pāris stundām jau var manīt, ka sejas ādas tonis kļūst tumšāks. Pašā pirmajā lietošanas reizē varēja manīt plankumus, bet pēc nākamajām lietošanas reizēm tādu vairs nebija. Krāsa, kā būtu uzklājusi tonālo krēmu un jāievēro tas, ka nedrīkst lietot sejas losjonu, jo tas noņem visu tonējošo krāsu.
Tā kā seju mazgāju katru dienu un lietoju dažādus sejas kopšanas līdzekļus, šis kosmētikas produkts man ir kā aizvietotājs tonālajam krēmam, jūtu, ka sejas āda ir palikusi maigāka.
Kopš sāku lietot šo tonējošo līdzekli, nelietošu tonālos krēmus, jo tonālie man visu laiku izsmērējās uz drēbēm, bet no šī līdzekļa nebija neviena pleķīša uz apģērba! Varu teikt, ka kopumā radies ļoti labs iespaids par tonējošo līdzekli – nesmērē apģērbu, smaržo ļoti patīkami, ērti lietojams, mazs iepakojums – varu somiņā ielikt un āda kļuvusi starojošāka.
Paldies par iespēju notestēt un uzzināt, kādus brīnumus veic tonējošais līdzeklis, jo pirms tam nebiju lietojusi nevienu no tiem, bet gan apmeklējusi tikai solāriju.

Inga Pērkone testēja  sejas mitrinātāju tumšai ādai


Šim mitrinātājam ir ļoti glīts iepakojums. Smarža patīkama, ne tā kā lielai daļai līdzekļu. Konsistence kā krēmam, ļoti viegli klājas, bet ilgi neiesūcas ādā. Un arī, kad mitrinātājs ir iesūcies, nepamet sajūta, ka seju klāj krēms – tas nebija visai patīkami.
Pirmo reizi šo līdzekli nenovērtēju, jo uzklāju to pārāk neuzmanīgi un pāris stundu laikā mana seja ieguva oranžu nokrāsu, radās arī pleķi. Noskrubēju seju un ķēros atkal klāt, šoreiz tikai prātīgāk, efekts bija vienmērīgāks, bet arī stipri vien manāms. Līdzeklis noteikti nav paredzēts ikdienas lietošanai, šo līdzekli iesaku pasākumiem, jo pat lietojot ik pa pāris dienām, efekts bija nedaudz par spilgtu.
Kā jau teicu, lietojot šo līdzekli neuzmanīgi, rodas pleķi. Tā kā līdzeklim ļāvu iesūkties ādā, tas apģērbu nesmērēja.
Liels paldies espati.lv par iespēju piedalīties šai testā. Veiksmi!

Laura Hofmane testēja Oriflame Optimals Radiance Energy 365 Face Summer Glow – paštonējošu mitrinātāju sejai
.


Smarža šim līdzeklim ir patīkama, taču tām sievietēm, kuras pieradušas pie eko kosmētikas, smarža varētu šķist pārāk
 spēcīga un intensīva. 
Konsistence – vidēji bieza, patīkama, nesagādā grūtības ar uzklāšanu.
 Līdzeklis ļoti viegli klājas un labi iesūcas āda.
 Ādā iesūcas uzreiz pēc uzklāšanas, uz ādas paliek nedaudz jūtama virskārtiņa, taču sajūta ir patīkama.
Rezultāts bija manāms jau pēc pirmās uzklāšanas reizes, āda bija viegli ietonēta.
Pēc vairākām lietošanas reizēm ādas tonis palika tumšāks. Tā ka man ir gaiša āda, rezultāts bija labs.
Līdzeklis ādu nesmērē. Tonis ir viendabīgs, pirms uzklāšanas lietoju pīlingu, varbūt tāpēc bija labs rezultāts. Patīkama apziņa, ka sastāvā ir C vitamīns, jo ziemā mums tā trūkst. 
Līdzeklis ne tikai ietonē adu, bet arī labi mitrina.
 Paldies par iespēju testēt!

Sanita Ozoliņa testēja Garnier AMBRE SOLAIRE No Streaks Bronzer pašbrūninošo aerosolu sejai.


Smarža aerosolam ir ļoti patīkama, nepavisam neatgādina uzmācīgos paštonējošos aromātus. Sākumā uz šo līdzekli skatījos ar aizdomām, jo šķita, ka tas ir sarežģīti lietojams, ka atstās traipus, bet es kļūdījos.
Lai gan līdzeklis ir pūšams uz sejas, es to vispirms iespiedu plaukstās un tad izsmērēju pa seju. Konsistence šķidra, ļoti viegli klājās. Līdzeklis brīnumaini ātri iesūcas ādā.
Tā kā līdzekli klāju vakaros, ar nelielām bažām gaidīju rītu, bet biju ļoti patīkami pārsteigta, ka pamanīja, ka mana seja ieguvusi vieglu, dabīgu brūnganu toni. Lietojot šo līdzekli vairākas reizes, seja kļuva tumšāka, bet tomēr ne pārspīlēti.
Lai gan nedarbojos tā ļoti prātīgi ar šo aerosolu, tas neatstāja ne pleķus uz ādas, ne traipus uz apģērba.
Līdzeklis ļoti patīkami pārsteidza – patika. Paldies par doto iespēju.

Paldies mūsu testētājām. Sīkāku produktu aprakstu vari izlasīt šeit:
 http://skaistumsunmode.espati.lv/index/view/raksts/espatilv-produktu-tests-Soreiz–pastonejosie-lidzekli/id/1504/#comment_form.

23 komentāru
 1. Nūūū gan..man pilnībā zūd ticamības moments, kaut kā paŗāk optimistiski te viss skan! Tas pats Garnier AMBRE SOLAIRE No Streaks Bronzer pūšamais – pati lietoju un zinu, ka viņš ļoooti ātri iesūcas ādā, pat pārāk ātri, līdz ar to tas apgrūtina uzklāšanu un tonis viņam iroranžīgs. Dove savukārt ļooti pat smird un, jā, arī ir dikti oranžs. Vienīgi ticu, ka Loreal pieniņš bija labs, to grasos iegādāties.
  Tas jau, protams, baigi individuāli ir, jo katram sava smaržas, krāsas izjūta utt..

  Kaut kā no šīs diskusijas gaidīju reālākas atsauksmes, kaut kā neticās, ka ir tik labi viss, tik ar pāris mīnusiem!

 2. Kabuki, nu sakas! Piemeram man, Dove patik un pat loti, par smarzu tur var diskutet, bet pats produkts ir ok.
  Varbut tiesam ir ta loti gludi un pareizi visam te uzrakstijies, bet mums latviesiem tacu nav tik loti specigu izteiksmes lidzeklu ka krieviem vai piemeram cukciem, kuriem sniegam vien ir vairak ka 40 apzimejumu ;).

 3. Lietoju Garnier, arī patīk. Tādēļ ka smidzināms diezgan vienmērīgi klājas, tomēr, ja nesagaida kārtīgu nožūšanu pirms pieskaršanās citiem priekšmetiem vai roku nomazgāšanas, vai arī ja neievēro rakstīo 30cm attālumu smidzinot rodas pleķīši, bet ar skrubi tos var dabūt nost..

 4. vienkārši paštonējošie līdzekļi ir tie, kas parasti diskusijās izsauc vislielāko kritiku, cik vien lasīts, bet izlasu šīs visas atsauksmes un pilnīgi jāsāk domāt, ka viss tik tiešām ir ok…
  meitenēm, protams, desmitnieks par atsauksmēm

 5. jā, piekrītu Kabuki, atsauksmes skan neticami labi…vai to tiešām veica reālas meitenes? vai tas ir kāds reklāmas triks?

 6. Sveiki visiem! Ar šo vēlos paziņot, ka esmu pilnīgi reāls cilvēks un krēmu testēju pati uz sevis, nevis klīnikas pelītēm. Kā bija tā arī uzrakstīju. Vienīgais, pieļauju domu, ka saņēmējas, tai skaitā arī es, tomēr esam pieklājīgi cilvēki un ja būtu arī kaut kas slikts, tad nezākātos un nesacītu “smird” vai “šitas gan ir pilnīgs mēsls”. Taču manā gadījumā viss bija normāli un tamdēļ arī šāda sakarīga atsauksme.

 7. Nu bet ko tad jus gribejat, izrunajas un noliek jau tomer parasti anonimi, tad ari var pateikt visados veidos un locijumos, jo vards un uzvards tacu nav pierakstits. Seit tomer cilveki starte ar saviem vardiem uzvardiem, atbildibas sajuta lielaka automatiski.
  Es gan neteiksu, ka te viss tads gluds un bez realitates sajutas, meitenes ir uzrakstijusas ari par plekiem un par smarzu kas nepatik, ta ka beidziet te sukstities. Piesakaties pasas nakosreiz un tad blieziet zem sava varda uzvarda “patieso viedokli”.

 8. Nu tā, man mājās ir tagad tas pirmās salvetes, taisos notestēt rīt, un tad nu būs tas godīgais viedoklis, bet anonīmi, lai ir pavisam godīgi 🙂

 9. Tās salvetes izskatās daudzsološi. Kur var iegādāties? Jādomā, ka nav pārlieku dārgas?

 10. formidable, rekur zem raksta ir links uz ieprieksejo publikaciju.
  It ka akcijas cena 7,20Ls, vienigais, nevar zinat vai akcija vel speka.

 11. Man personiigi Dove patiik vislabaak…vismaz rada vieglu, patiikamu efektu bez plekjiem… ar salveteem slikta pieredze, bet taas kaa kuram,aciimredzot 🙂 sejas tipi ir daudz un dazhaadi un ne visiem derees viens un tas pats!

 12. Reizi divos mēnešos šajā sadaļā tiek publicēts aicinājums testēt produktus. Aicinājumā var iepazīties ar produktu aprakstiem un izvēlēties sev tīkamāko testēšanai. Tad jāsūta pieteikums uz rakstā norādīto e-pastu. Ja būsi pietiekami ātra, arī Tu varēsi piedalīties testā. Šādu iespēju var iegūt jebkura lasītāja.

 13. Oļa, tu notesteji tas salvetes????
  Ka ta beigas ir ar tam salvetem? Soliji, taks, ka bus neatkarigais viedoklis!!!

 14. Laikam jau tā ir, kā lita saka – kas vienam labs, citam varbūt galīgi garām. Testētāju apraksti kā slavas dziesmas, tiešām kā reklāmas. Pati esmu izmēģinājusi dažādu firmu un konsistenču (krēmi, smidzekļi, salvetes) brūninātājus, neviens nav bijis ideāls – visi kā viens pēc uzklāšanas atstāj to īpatnējo smaku, ja nu vienīgi intensitāte atšķirīga (atceros, vienam Avon tonerim tā bija nāvīga). Apģērbu neviens netika smērējis, ja drēbi nerauj mugurā akurāt pēc ieziešanās, bet ar to uzklāšanu gan tik gludi man neveicās, t.i., ar vienmērīga rezultāta iegūšanu. Arī tonis tiem koncentrētajiem līdzekļiem, kam rezultāts jau pēc pāris stundām gatavs, likās stipri nedabīgs (kaut vai tām pašām Garnier salvetēm – māsa ierēca, cik “smuki” oranža izskatījos). Krēmveidīgos atjaucu ar kādu ķermeņa losjonu, tad i vienmērīgums, i tonis bij labāki. Tagad lielā klāstā pieejami līdzekļi, kas brūnumiņu dod pakāpeniski (pem., Dove varianti), tas mazliet atrisina iepriekšminētās problēmas, bet arī ne vienmēr. Pēdējais grābiens no veikala plaukta man bija no Johnson&Johnson. Paņēmu, jo akcija bija 😀 Attaisot iepakojumu, domāju, ka termiņs beidzies, tā oda, bet nē, lielākajai daļai viņu losjonu tāds aromāts. Problēmas tās pašas vecās – klāju, cik vienmērīgi nu protu, vienalga pēc tam nodevīgo raibumu manīju, pie tam klāšanas procesā tas jokaijus kunkuļus sāka mest pie aktīvākas izlīdzināšanas.
  Ilgu laiku solārijs bija mans draugs, līdz izlēmu, ka par šitiem variantiem mana āda būs pateicīgāka. Āda varbūt arī ir, bet acis un deguns ne pārāk.
  Varētu teikt, ka šobrīd vēl esmu meklējumos ar cerību, ka reiz arī atklāšu tādu līdzekli, par kuru varēšu rakstīt tādas pat slavas dziesmas, kā raksta autores.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.