Tonālie krēmi – testa rezultāti

Pagājušo nedēļ espati.lv izsludināja pieteikšanos Tonālo krēmu testam, šeit lasāms produktu testētāju viedoklis. Informācija par pašiem produktiem lasāma rakstā Piesakies testēt tonālos krēmus

Dzintars Actual light tonālo krēmu testēja – Arta, 20 gadi, studente

Izvēlējos šo produktu, jo nekad nebiju lietojusi Dzintars dekoratīvo kosmētiku un bija interese vai tā ir tikpat laba kā kopjošā kosmētika. Produkta smarža neitrāla, konsistence ļoti viegla, pat šķidra. Iepakojums ērts, gaumīgs, viegli paņemt līdzi, jo neaizņem daudz vietas somā. Uzklājot produktu uz sejas, tas ļoti labi saplūst ar ādas krāsu. Tā kā man ir sausa sejas āda, tad šķita, ka šis produkts to labi mitrināja un arī pēc trešās lietošanas dienas sejas āda bija ļoti labā stāvoklī. Iesaku šo produktu tām espati.lv lasītājām, kurām patīk vieglas konsistences tonālie krēmi, kas nerada smaguma sajūtu.

Vairāk par produktu vari uzzināt: www.dzintars.lv 

Dzintars Actual super tonālo krēmu testēja – Inga, 38 gadi, valsts iestādes darbiniece


Pirmkārt, ko varu uzreiz teikt par krēmu… kolosāls!!!
Izvēlējos Dzintars actual super tonālā krēma bēšo toni, jo aprakstā tika minēts, ka tas nosedz vieglu kuperozi ar ko man ir problēma un dēļ kuras ir grūti atrast piemērotu tonālo krēmu, kas labi pārklātu redzamos asinsvadiņus. Uzklājot tonālo līdzekli sajūtas bija ļoti patīkamas, āda paliek maiga, kā bērnam un sajūtot burvīgo smaržu biju stāvā sajūsmā. Visi sejas defektiņi tika pārklāti un padarīti nemanāmi, neatstājot uz sejas nekādas pazīmes, ka būtu uzklāts tonālais krēms, tas ir tas, ko esmu meklējusi jau ilgu laiku. Pēc vairāku dienu produkta lietošanas, mana sajūsma nemazinājās un nekas neizmainījās. Iepakojums šim krēmam ir ērts un izmērs ļoti piemērots, lai varētu nēsāt līdzi somiņā. Paldies DZINTARAM par šāda krēma izveidošanu!!!

Vairāk par produktu vari uzzināt: www.dzintars.lv

Maybelline, Dream Satin Liquid tonālo krēmu testēja – Līva, 23 gadi, pasākumu rīkotāja


Maybelline, Dream Satin Liquid tonālais krēms, kuru es izmēģināju ir ļoti viegls un tā sastāvs ir kā putu un krēma apvienojums. Ir viegli to uzklāt uz sejas, jo ir ērts dozators iepakojumam un  pats krēms ļoti viegli klājas, vienkārši izlīdzinās uz sejas. Man ir ļoti svarīgi, lai visas dienas garumā krēms būtu noturīgs un, lai nebūtu jūtams uz sejas (jo ir daži, kas ar laiku manu ādu sāk vilkt vai sāk šķist, ka krēms tik pat kā iebetonējas uz sejas), taču šis uz sejas nav jūtams, āda elpo, sausa āda nerodas un galvenais, ka šis krēms ir ļoti noturīgs visas dienas garumā. Arī uzturoties ārā, lietū, krēms sejas krāsa savu izskatu nezaudēja un krēms nepalika pleķains. Man patīk, iesaku izmēģināt!

Dr. Hauschka tonējošo dienas krēmu testēja – Silvija, 35 gadi, mazā biznesa vadītāja


Jau ļoti sen vēlējos izmēģināt kaut ko no Dr. Hauschka zīmola produktiem, tādēļ par radušos iespēju esmu ļoti pateicīga.
Krēms ir ievietots pavisam nelielā 30ml iepakojumā, taču lai rastos par to priekšstats ar šo daudzumu pietiek  ;). Produkts ir maigs, ar neitrālu smaržu, klājas ļoti viegli. Tonis ir pavisam nemanām, caurspīdīgs. Ļoti gribēju pamēģināt šādu tonālo līdzekli, jo parastie tonālie krēmi ir „par smagu”. Ar rezultātu esmu apmierināta. Pavisam noteikti iesaku šo krēmu visām dabīgā izskata dekoratīvas kosmētikas fanēm. Domāju, pēc šī tilpuma izlietošana, iegādāšos sev lielāku iepakojumu.

MAKE UP FOR EVER, FACE & BODY tonālo krēmu testēja – Laura, 25 gadi, projektu direktore


Šī tonālā krēma labākā īpašība, ka tas ir klājams kārtās pēc vajadzības – ja vēlies viegli tonēt, tad liec vienu kārtu, ja vēlies nomaskēt kādu pumpiņu, klāj vairākas reizes. Man patika tas, ka varu vienā kārtā to droši klāt arī uz kakla un dekoltē zonas un vairāk kā vienā kārtā uz sejas – tas ir sejas un ķermeņa krēms. Neierasti šķidra konsistence, tādēļ, ka bāzē 80% ūdens. Nepiekrītu, ka nav vajadzīgs pūderis, manuprāt, šim krēmam nepiemīt matējoša iedarbība. Ūdensnoturību testēju drīzāk kā svīšanu, pēc 3 stundu garas aktīvas atpūtas Siguldā, pūderkrēms bija nemainīgi savā vietā. Patīkama smarža un domāju, ka tas pietiks ilgam laikam. Šajā krēmā viss šķiet lieliski, ja vien esi gatava maksāt.

Paul Penders tonējošo emulsiju testēja – Agnese, 25 gadi, sabiedrisko attiecību speciāliste


Šo produktu testēšanai izvēlējos, jo esmu dabīgās kosmētikas cienītāja. Līdz šim biju lietojusi līdzīgus produktus, tāpēc bija interese salīdzināt. Produkta iepakojums ir ērti lietojams. Tonējošo emulsiju lietoju dienas krēma vietā, jo tas vienlaicīgi mitrina ādu un pilda tonālā krēma funkcijas. Produkts klājas vienmērīgi, rada matētu sejas toni, nomaskē sejas apsārtumu un, kas man liekas svarīgi, nerada smaguma sajūtu (biezas kārtas efektu). Pozitīvi, ka pēc emulsijas iesūkšanās, mazie sejas defekti bija nomaskēti, un bija sajūta, ka uz sejas uzklāts tikai mitrinošs krēms. Vienīgais, par ko gribētu brīdināt, ir produkta smarža, kas ir samērā specifiska un iespējams kādam varētu nepatikt. Šo produktu noteikti varu ieteikt  dabīgās kosmētikas cienītājām.

AVON SOLUTIONS, Plus Total Radiance tonējoši, mitrinošo krēmu testēja – Līga, 28 gadi, biroja vadītāja


Kā izrādījās, Avon krēms ir nevis tonālais līdzeklis, bet gan tonējošs produkts. Tamdēļ nedaudz bija „jāpārorientējas”. Iepakojums ir ļoti ērts un patīkams. Produkta smarža neitrāla, struktūra krēmveida, kas labi klājas. Tonējošais efekts ir faktiski tūlītējs, pēc 10-15 minūtēm seja kļūst tumšāki brūnāka. Efekts izzūd 1-2 dienu laikā. Kaut arī līdzeklis ir kas cits, kā bija plānots, tik un tā ar to esmu apmierināta. Noteikti to varu ieteikt citām espati.lv lasītājām.

L’Oreal Paris, True Match pūderkrēmu testēja – Indra, 21 gads, studente


L’Oreal Paris, True Match pūderkrēmu izvēlējos testēt, jo nekad nebiju lietojusi L’Oreal ražotos pūderkrēmus un vēlējos kādu no tiem izmēģināt.
Produkta smarža ir neuzkrītoša, neitrāla. Patīkama, krēmīga konsistence. Iepakojums ir ērts, bet problēmas varētu sākties, kad krēms ies uz beigām – tā kā tas ir stikla pudelītē, grūti būs izķeksēt laukā to, kas būs palicis uz iepakojuma malām un apakšas. Tātad, tas nav diez ko ekonomisks – līdz pēdējai pilei būs grūti visu dabūt laukā.
Tūlīt pēc produkta uzklāšanas iespaids rodas labs – sejas ādai patīkami pieskarties, tā ir samtaina, maiga.
Lietojot produktu trīs dienas, iespaids nemainījās, neradās arī nekādi izsitumi (tfu, tfu, tfu).
Kopumā varu teikt paldies par iespēju izmēģināt šo produktu. Tas ir ļoti kvalitatīvs un, iespējams, ka pēc šī krēma izlietošanas iegādāšos vēl vienu tādu. Pilnīgi droši var teikt, ka šo krēmu ir vērts iegādāties!

Max Factor Xpierience Weightless tonālo krēmu testēja – Ruta, studente, 22 gadi, studente


Krēmu lietoju ikdienā, kā arī jāpiedalās dažādos skatuves pasākumos, kuros ir svarīgi, lai nekas „nenotecētu”.
Sākot lietot šo produktu, biju ļoti patīkami pārsteigta par tā patīkamo smaržu, arī iepakojums ērts, pierasts, kaut gan es personīgi dodu priekšroku tonālajiem krēmiem, kuri ir uzklājami ar jau produktam pievienotu švammīti. Krēma konsistence ne pārāk šķidra, ne pārāk bieza, tāda, kādai, šķiet jābūt tonālajam krēmam.
Uzklājot krēmu, sajūta patīkama, vēl joprojām jāpiemin jaukā smarža. Ādas sajūta laba – nešķita, ka krēms aizķēpājis poras. Visus nelielos sejas defektus tas viegli apslēpj un ir patīkams jau uzklājot.
Lietojot produktu trīs dienas, tā labums tikai apstiprinājās. Krēms ir ilgnoturīgs un rada veselīgas ādas izskatu un nav uzreiz pamanāms. Visus patīkamos iespaidus apkopojot, varu teikt, ka šo produktu labprāt lietošu arī turpmāk un arī vasarā, pateicoties vieglajai sajūtai un, noteikti iesaku to arī citām lasītājām.

Lumene ādas kopšanas līdzeklis testēja – Ilze, 34 gadi, zīmola vadītāja


Produktam ir ērts iepakojums, tam ir ļoti patīkama smarža un konsistence. Līdzeklis klājas lieliski. Iegūtais efekts – viegls, nemanāms, dabisks tonējums, pie tam āda ir mitrināta un papildus krēmus nav nepieciešams lietot. Pavisam noteikti šo viegli tonālo līdzekli lietošu arī turpmāk, iesaku arī citām espati.lv lasītājām.

Madara tonējošo fluīdu testēja – Krista, 23 gadi, projektu autore


Šo produktu izvēlējos, jo nekad nebiju lietojusi neko no šī zīmola produktiem, un mani ieinteresēja tas, ka šis nav parasts tonālais krēms, bet gan tonējošs fluīds, kas ne tikai rada kosmētisko efektu, bet arī kopj sejas ādu. Produkta smarža un konsistence ir lieliska, arī iepakojums ir ļoti ērts, skaists un gaumīgs! Produkts ideāli klājas uz ādas un nerada maskas iespaidu. Tas lieliski mitrina ādu. Pēc trešās lietošanas dienas varu teikt, ka produkts ir ļoti labs, jo neizraisīja nekādu negatīvu reakciju manai ļoti jūtīgajai ādai. Es ieteiktu šo produktu tām espati.lv lasītājām, kurām nepatīk smagi tonālie krēmi, kurām ir laba sejas āda un nav īpašu defektiņu, ko nepieciešams maskēt!

Saistītie raksti: Piesakies testēt tonālos krēmus

20 komentārs
 1. Piedalījos produktu testā. Šī ir ļoti forša iespēja notestēt ko tādu, kam ikdienā, aplūkojot kosmētikas produktu plauktus, vai nu paiet vienkārši garām, vai neuzdrošinās nopirkt lai pamēģinātu, jo nav zināms kas tas ir un kā “strādā”. Paldies, man patika!

 2. Man ir Dzintars Actual light, piekrītu testētājai, produkts ir ļoti labs, viegls un neaizķepina poras.

 3. Gandrīz visi tonālie ir labi, galvenais lai atbilst sejas tonim un ir pareiz uzklāts.

 4. Par stikla pudelītēm – lietojot krēmu no šāda tipa iepakojuma, tas slīd uz leju un kad krēms ir pusē, līdz pusei pudelītes maliņas ir tīras utt.

 5. Tiešām visi ir tik labi ?! Esmu izmēģinājusi daudzus ….. neticu !! Pati pēc ilgiem izmēģinājumiem esmu apstājusies pie Body shop tonālā krēma.

 6. Nu pastāstiet man lūdzu. Man kaut kā neder neviens tonālais, jebšu es vienkārši neprotu pareizi uzklāt. Viss vienmēr saiet manās lielajās porās un izskats ir vienkārši cirka cienīgs. Kā tad viņu pareizi klāj. Varbūt manai ādai tad tādi nemaz nav piemēroti un jāskatās tikai uz pūderiem?

 7. Es mazliet nesaprotu – te tiek testēta produkcija tikai no drogām? Bet kāpec netestē tādus tonālos ka Yves Saint Laurent, Shiseido, Givenchy, Guerlain, Sisley, Kanebo (Sensai) u.c.?

 8. Loti nepilnīgs raksts. Nav pateikts kāda ādas tips sievietēm…kāda jēga šim rakstam, ja jau visi tonālie labi, zinot pēc sevis, kas der visiem neder nekam 🙁

 9. Es mazliet nevaru piekrist par AVON tint moisturizer.
  Efekts parādās uzreiz. Nevar teikt, ka seja paliek “tumšāka” – varētu teikt, ka krēms sejai mazliet piešķir toni. Sastāvā ir tonējošas pērlītes. Tas nav kā tonējošais, pēc kura lietošanas ķermeņa/sejas āda paliek 1 – 2 toņus tmšāka.
  Efekts neturas 1 – 2 dienas. Seja ir jāatīra katru vakaru, kā rezultātā viss nomazgājas nost pēc sejas mazgāšanas – viņš nav noturīgs kā paštonējošie, pēc kuriem pāris dienas vēl ir tonis. Tas ir vienkārš krēms, kā viegls tonālais, kurš piemērojas visiem ādas toņiem – tas arī ir tas, ko viņš dara.

 10. Piekrītu She par AVON. +man no šī krēma niez acis+vienmēr paliek tušas pleķi zem acīm 🙂 Bet tā laikam ir manu acu īpatnība!

 11. Ar Avon krēmu uzmanīgi! Man, piemēram, no tā ir acu alerģija – acis paliek tik ļoti jūtīgas pret gaismu, ka pat nav iespējams atvērt acis bez asarošanas. Izmetu krēma iepakojumu jau pēc otrā mēģinājuma to lietot.

 12. Man liekas, ka tā kaut kāda reklāma! Vai tad tiešām tie visi diezgan lētie krēmi tik labi???

 13. njum es varu pateikt to, ka Maybelline, Dream Satin Liquid ir tiesham labs, bet tas winjsh nav diezko noturigs! winjsh neiztur sportu, lietu- un nav ari tam domaats. jaa, vinjam ir caurspidigs maigs tekstuurs un kr’asa tiesham dabiga un manuprat padara adu tadu skaistaku un dzivigaku! bet noteikti neiesaku tiem, kuriem ir taukaina ada,jo tad jarekjinaas, ka jakombinee ar puderi, jo spiid aada. maskee nepilnibas, bet parcik neiztur sviedrus, dienas laikaa notek un neizskataas diezko labi.. man pashai shis tonaalais patik- lietoju jau 3sho pudeliti, bet vairs gan nelietoshu, jo nedod welamo efektu [t.i. noturiba un mateejums]. bet noteikti labs tonalais, ja ir sausa ada un nav jaamaskee loti redzami adas defekti.

  par dzinatu- nu nez, cik esmu lietojusi, man nav paticis.. 🙁

  man ir arii jaunais maybelline 24h tonaalais- winjsh 100% paarspeej dream satin liquid. 🙂

  un loreal 24h ir arii tieshaam labs1 vardu sakot- winjsh iztur wisu balliiti un wel no riita izskataas diezgan labi 🙂 un smarzha vienkarshi dieviga.

  lietoju kaadu laiku mabelline affinitone- diezgan sauss- tik sauss, ka pat manai taukainajai aadai reizeem bija par sausu. to pashu waru teikt arii par puudertonaalajiem ..

  Vispar esmu loti izveliga tonaalajos.. testeju mainu wisu laiku. meginu atrast savu ideaalo. kaa arii loti lielu summu neveelos izmest.. piem. bailes riskeet ar make up forever- jo darga kosmetika …
  ja godigi neesmu testeejusi max factor,bet waretu but labi…:) wel testeeju rimmel- galigi nepatika.. un wispar neesmu testejusi tonalos no deco.. un diemzel ari no dzintara. dzintaram citi produkti ir tiesham labi, bet tonaalie galigi neapmierina..

  nez, lasiju testa rezultaatus un nedaudz krempj, ka wisur lasu wienu un to pshu itkaa wisi tonaalie ir briinishkjigaakie utt.. veinkarshi pec pieredzes zinu, ka ata nav. protams, katram ir savs aadas tips utt, bet tomer gribas subjektivakus viedokljus. lai tieshaam buutu weelme peec izlasiiitajaam atsuksmeem kko pameegjinaat..
  +viennoziimiigi Madaras kosmeetika ir ideaala 🙂

  Paldies par uzmanibu.

 14. jau kādus 4 gadus lietoju Avon Plus Total Radiance krēmu, esmu ļoti apmierināta un noteikti iesaku izmēģināt ikvienai! Nesmērē, nemanāms, viegli klājas, jauka smarža (neitrāla), padara sejas ādas krāsu dzīvīgāku. Neizskatās tā, it kā špakteļa kārta riktīga būtu uzlikta uz sejas. Cena arī ļoti laba – un Avon katalogā bieži vien ir dabūjams uz ļoti labām atlaidēm!

 15. Tas Lumene mitrinošais krēms ar tonējošu efektu ir labākais, ko esmu mēģinājusi! Āda ir mitrināta un izskatās veselīga un līdzena!!! Iesaku!!!

 16. Nu es neteiku, ka Max Factor ir “lētais krēns”. Tā ir tiešām loti laba kosmētika, lietoju jau gadiem – pārbaudītas vērtības 🙂
  Un jā, Max Factor VAR nopirkt Drogās, bet vai tas kaut kāds zīmogs,ka slikts?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.