espati.lv izsludina konkursu par veiksmīgāko make-up webvideo!

Tā kā pasaulē pašfilmēts materiāls ir kļuvis par modes lietu, arī mēs vēlamies ieviest šo novitāti tepat pie mums! Tāpēc, ja jūti sevī apslēptu grima mākslinieci vai tev tas vienkārši labi padodas, aicinām tevi parādīt savas prasmes, iemaņas un talantu, kā arī dalīties pieredzē ar citām dāmām, uzfilmējot savu make-up webvideo. Pastāsti un parādi mums, kā top tavs vakara vai ikdienas, krāšņākais, iespaidīgākais, veiksmīgākais, pamācošākais vai izcilākais make-up.

Lai nofilmētu kvalitatīvu make-up webvideo, tev noderēs šāda tehniskā informācija: tava datora webkameras vēlamajai izšķirtspējai būtu jabūt vismaz 640x480px, tacu derēs arī tavā klēpjdatorā jau iemontētā kamera. Filmējoties atrodi piemērotu vidi sava video tapšanai – lai gaisma kristu tev sejā nevis otrādi (nenovieto kameru pret gaismas avotu). Ja vēlies procesam pieiet pavisam profesionāli, nofilmētā materiāla samontēšanai vari izmantot windows movie maker vai kādu citu, bez maksas lejupielādējamu programmu, piemēram no šejienes, http://tv.isg.si/site/?q=node/873, ar kuras palīdzību varēsi ne tikai materiālu sagriezt, bet arī pievienot mūziku utml. Nofilmēto ievieto interneta vietnē Youtube.

Lai tavs make-up būtu veiksmīgs, piedāvājam arī dažus padomus no Maybelline:

1) Noslēp visus ādas defektiņus un tumšos lokus zem acīm ar korektora palīdzību.

2) Uz iepriekš attīrītas un mitrinātas ādas uzklāj tonālo krēmu, tā, lai sejas malās tas pilnībā saplūstu ar ādas toni un nebūtu redzamas kontūras, pēc tam uzklāj nelielu daudzumu atbilstoša pūdera.

3) Ar acu zīmuli novelc šauru līniju pa augšējā plakstiņa skropstu līniju virzienā uz ārējo kaktiņu (ārējā kaktiņā līnija var būt biezāka). Pēc tam skropstu līniju iezīmē arī apakšējā plakstiņa ārējā kaktiņā.

4) Iztušē acu zīmuli ar līdzīga toņa acu ēnām. Uzklājot vairāku toņu acu ēnas, pieturies pie klasiskajiem principiem – gaišākās iekšējā plakstiņa stūrītī, tumšākās – ārējā. Šķidro kontūrlīniju lieto pirms tušas, kad acis jau ieēnotas.

5) Vieglām zig-zag veida kustībām uzklāj skropstu tušu, rūpīgi noklājot skropstu saknītes.

6) Pirms klāj lūpu krāsu apvelc lūpu ārējās kontūras ar gaišu tonālo krēmu. Izvēlies pustoni tumšāku lūpu zīmuli un apvelc lūpas. Līniju iztušē uz lūpu iekšpusi, tad aizpildi uzvilktās kontūras ar lūpu krāsu sākot no lūpu vidusdaļas uz ārējiem kaktiņiem.

Lai tevi iedrošinātu un tev nešķistu, ka make-up video veidošana ir ļoti sarežģīta un nepaveicama, apskati šo video:

Konkursa norises laiksno 21. septembra līdz 30. oktobrim.  Savu webvideo vari sūtīt  uz e-pastu [email protected] vai publicēt sadaļā “blogi”. Ievietojot to Youtube,  virsrakstā izmanto espati.lv: piemēram, "Ilzes Kalniņas make-up video espat.lv konkursam".

Balva. Labākais make-up video balvā saņems Logitech Portable Webcam C905 tīmekļkameru-
http://www.logitech.com/index.cfm/webcam_communications/webcams/devices/5868&cl=roeu,en

un brīnišķīgu, ļoti īpašu balvu no kosmētikas ražotāja Maybellinewww.maybelline.lv.

Drosmīgajiem pieder pasaule! Uzdrīksties un topi par espati.lv make-up konkursa uzvarētāju!

P. S. espati.lv patur tiesības nepublicēt vai dzēst konkursa būtībai un garam neatbilstošas video ierakstu publikācijas.

3 komentāru
  1. Sveika, 34gadiga modele, piedalities konkursa var jebkura vecuma dama, ja vien ir webkamera un ideja labam make-up.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.