Karaliskais rudens Zemgalē

Šogad ceturtā un noslēdzošā Piedzīvojuma Diena tuvojas – atraktīvs, asprātīgs un pārsteigumu pilns ceļojums ar auto Zemgales rudenī.
Šogad ceļoju portāls icelo.lv ir uzsācis pasākumu ciklu Piedzīvojumu diena, kurā tiek apceļoti Latvijas jaunākie un neparastākie, no jauna iepazīti atjaunotie tūrisma objekti.

Pasākuma nosaukums noteikti atbilst tā saturam – tas ir piedzīvojums, kurā dalībnieki iepazīst ne vien skaistos Latvijas dabas skatus, iepazīst Latvijas preču ražotājus, satiek laipnus viesu namu un muižu saimniekus, bet veic dažādus uzdevumus un pārvar šķēršļus, arī pārbauda spējas risinot uzdevumus un plānojot laiku to izpildīšanā. Kopumā dienas laikā komanda apceļo ap 20 pārsteidzošiem tūrisma objektiem. Dalībnieki iepriekš zina apceļojamo reģionu starta un finiša vietu, bet konkrētus uzdevumus iegūst sākoties Piedzīvojumu dienai – starta punktā. Komandas darbs sākas jau plānojot dienas maršrutu un turpinās visiem četriem draugiem apceļojot konkrētos intereses punktus savā tempā.

Ceļojuma un atpūtas portāla iCelo.lv vadītājs Edgars Bomiks stāsta, „Pasākuma mērķis ir piedāvāt aktīvas izklaides iespējas dalībniekiem reizē popularizējot lauku tūrisma objektus un atpūtas vietas, īpaši izceļot jaunākās un neparastākās. Šis nav rallijs un ātruma sacensības, braukts tiek pa kartē iezīmētiem ceļiem. Komandas nesacenšas par ātrāko rezultātu, bet gan lielāko punktu skaitu, ko iegūst apmeklējot objektus un risinot uzdevumus. Šis pasākums paredzēts darba kolektīviem, draugu kompānijām un ģimenēm.”

Kopumā šogad norisinājušās jau trīs Piedzīvojuma dienas. Aprīļa beigās ceļošanu sākām ar Vidzemes iepazīšanu Siguldas un Cēsu apvidū, kur Mālpils muižā dalībnieki meklē Džoniju Depu gleznā, pie viesu nama Jokas saimnieka noteica Latvijā darītā vīna pagatavošanas augus un vēl pāris desmitu interesantu vietu. Jūnija sākumā komandas traucās Kurzmes apkārtnē, kur Talsos Pakalnu Pogas pētīja pogu kolekcija, meklēja tiltu, kas uzcelts Tukuma pļavā, iepazina Jaunmoku pils un citus pārsteigumus. Augusta beigās ceļš veda no Skrundas caur Pāvilostu uz Liepāju – Pāvilostā jāapciemo Ziemassvētku vecītis, jāiepazīst šītakī sēņu audzēšanas triki, jāorientējas Liepājas karostā un pat jānirst ar akvalangu un jāguļ uz stikliem. Noslēgums – ballīte Fontaine.

Kā jau spēlē – uzvarētājie tiek balvas. Apbalvotas tiek ne vien komandas ar augstāko punktu skaitu, bet labāko foto autori, kā arī tērpu un auto noformējumi. Jo trakāk, jo pievilcīgāk!
Optiskais internets
Arī piedzīvojuma dienas dalībnieki atzīst, ka iecere par Piedzīvojuma Dienu ir patiešām interesanta – tā ir iespēja apmeklēt vēl neapmeklētas vietas un iepazīt Latvijā vēl neredzēto, turklāt izpildot interesantus, dažkārt azartiskus uzdevumus. Garlaicīgi nav!

Piedzīvojums Zemgalē

Šī gada noslēdzošā Piedzīvojuma Diena notiks oktobrī rudens zeltītajā un Zemgalē.

KAD? 17.oktobris

KUR? Zemgale – Jelgavas, Bauskas un Dobeles apkārtne. Aptuvenais maršruta garums 200 km / 7 stundas. Starta vieta un laiks tiks paziņoti nedēļu pirms pasākuma.

KAM? 4 piedzīvojumu un atpūtas kāriem draugiem un 1 auto

KĀ? – Piedzīvojumu diena ir tūrisma spēle. Tā noris ar auto apceļojot apskates objektus un veicot katrā objektā konkrētu uzdevumu. Ja citkārt par ekskursijām un to izdevumiem jārūpējas pašiem, tad Piedzīvojumu Dienā vietu apmeklējuma maksa ir iekļauta pasākuma cenā.

Apskates objekti – Zemgales dabas maģija un karalisko piļu mistika, vēsturiski objekti un sportiskas aktivitātes un garšas baudas. Katrā objektā veicot uzdevumu tiek saņemti punkti, kas noteiks spēles uzvarētājus.

PIETEIKTIES: Piesakies www.iCelo.lv

Iepriekšējā Piedzīvojuma Dienā Vidzemē un Kurzemē mums klājas jautri un interesanti.

Ieskaties:

Dalībnieku foto galerija Piedzīvojumu diena Vidzemē

Dalībnieku foto galerija Piedzīvojumu diena Kurzemē

Dalibnieku foto galerija Citi ceļojumi

 
Sēžamies auto un laižam brīvdienās ar draugiem tepat Latvijā!
Tiekamies Piedzīvojuma Dienā Zemgalē.
 
Papildus informācija www.icelo.lv

7 komentāru
  1. Piedalījos piedzīvojumu dienā Kurzemē. Piedališos arī šajā. Kolosāls pasākums!
    Rekomendēju! 🙂

  2. man šis jau būs trešais pasākums! Ieskau arī jums, jo tiek izķemēta viena daļa Latvija un pēc tam var pa lēno braukt kad ienāk prātā pa vietām, kas parādītas un iet garajās pastaigās, piknikot vai kārtīgi apskatīt muzejus.

  3. Mēs ar draugiem arī piedalījāmies braucienā pa Zemgali ( pa savu novadu ) 🙂 un tas tiešām bija feins pasākums – atklājām pat tādas vietas par kurā agrāk nebija dzirdēts. Tas tiešām bija vienreizējs pasākums – un noteikti ne pādējais mums 😉

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.