espati.lv izvēlas labākās nedēļas filmas

Turpinām piedāvāt labāko nedēļas filmu izlasi!

espati.lv nedēļas izvēle –  īpaši iesakām:

Sestdien, 26.septembrī 19:00

Salauztie ziedi (Broken flowers, 2005), komēdijas, kanāls – TV1000

Dzīve nudien mēdz sagādāt dīvainus pārsteigumus. Dons Džonstons (Bils Murejs) ir bijušais donžuāns, kas sapelnījis gluži pieklājīgu kapitālu, strādājot datortehnikas nozarē, un nu grasās iet pensijā un dzīvot rāmi un mierīgi. Kad pašreizējā draudzene no viņa aiziet, viņš saņem anonīmu vēstuli. Tajā rakstīts, ka viņam ir deviņpadsmit gadus vecs dēls, kurš, iespējams, viņu meklē. Šis negaidītais pavērsiens liek Donam no jauna izvērtēt savas attiecības ar sievietēm, un viņš dodas ceļojumā pa visu valsti, meklējot savas bijušās mīļākās.

2005. gada Kannu kinofestivālā šī filma saņēmusi žūrijas balvu, Kembridžas filmu festivālā – skatītāju balvu, 2006.gadā – Čehu filmu festivālā Czech Lions saņēmusi balvu kā labākā ārzemju filma. Šai filmai ir arī 11 nominācijas, starp kurām tā bijusi nominēta arī Zelta palmas zaram.

Režisors: Džims Džarmušs. Lomās: Bils Murejs, Džūlija Delpija, Hetera Simsa, Brī Freizere, Džefrijs Vraits u.c.

Trešdien, 23.septembrī

23:00 Nezināmais (Unknown, 2006), kriminālā drāma, kanāls – TV1000

Vēlies mazliet spriedzes darba dienas vakarā? To tev piedāvā kanāls TV1000 un filmas “Nezināmais” varoņi. Filmas galvenā doma – neuzticies nevienam un baidies no visiem. Pieci cilvēki pamostas aizslēgtā noliktavā, neatminoties, kas viņi tādi ir un kā te nonākuši. Viņi secina, ka dažiem acīmredzot jābūt ķīlniekiem, bet citiem – nolaupītājiem. Atliek tikai noskaidrot, kurš ir kurš, jo ir tapis zināms, ka galvenais nolaupītājs jau ir ceļā un grasās nogalināt ķīlniekus.

Režisors: Saimons Brends. Lomās: Džeimss Kaviezels, Gregs Kiners, Bridžeta Moinahana u.c.

Ceturtdien, 24.septembrī

19:45 Māsas (Сестры, 2001), kriminālā drāma, kanāls – Дом Кино

Divas meitenes, astoņus un trīspadsmit gadus vecas, viena otru neieredz, kaut gan viņām ir viena māte. Trīspadsmitgadīgā Sveta glābj no noziedzniekiem savu mazo māsu Dinu, kuras vienīgā vaina ir tā, ka viņas tēvs nogrēkojies kriminālo autoritāšu priekšā. Pamazām meitenes kļūst par īstām māsām.

Režisors: Sergejs Bodrovs. Lomās: O.Akiņšina, E. Gorina, A. Baširovs, R. Agejevs u.c.

Piektdien, 25.septembrī

19:00 Iedomu varoņi (Imaginary Heroes, 2004), drāma, kanāls – TV1000

Pēc atskurbinošas ģimenes traģēdijas Trevisi galīgi noiet no ceļa. Pusaugu dēls Tims (Emīls Hiršs), ģimenes melnā avs, iet pa dzīvi kā pa ļaunu sapni. Viņa tēvs Bens (Džefs Danielss) sāk izturēties pret sievu un bērniem kā pret svešiniekiem un noslēdzas no apkārtējās pasaules. Viņa māte Sendija (Sigurnija Vīvere) sāk pīpēt zāli un bārstīt visindīgākos un sarkastiskākos komentārus. Vienlaikus viņa karo ar kaimiņu saistībā ar rūpīgi slēptiem noslēpumiem, kas draud pilnībā izārdīt ģimeni. Kā tas viss atrisināsies, skaties piektdienas vakarā kanālā TV1000.

Režisors: Dens Hariss. Lomās: Sigurnija Vīvere, Emīls Hiršs, Džefs Denielss, Mišela Viljamsa u.c.

21:55 Bīstamais izpriecu brauciens (Joy Ride, 2001), trilleris, kanāls – TV6

Viss sākās kā nevainīgs joks. Lūiss tikai gribēja aizbraukt uz vairākus simtus kilometru tālo pilsētu, kurā mācās viņa mīļotā meitene. Viņa kļūda bija tā, ka puisis nebrauca viens. Viņš par līdzbraucēju paņēma savu vecāko brāli, kurš benzīntankā iegādājās rāciju. Ar šīs rācijas palīdzību puiši izjokoja kādu kravas mašīnas šoferi. Tobrīd viņi vēl nenojauta, ka šis muļķīgais joks izvērtīsies par viņu dzīves baisāko murgu. Pēc šīs filmas tu zināsi – nekad nejoko ar cilvēkiem, kurus nepazīsti.

Režisors: Džons Dāls. Lomās: Stīvs Zāns, Pols Vokers, Lilī Sobleski

Sestdien, 26.septembrī

20:15 Šreks trešais (Shrek the Third, 2007), animācijas filma, kanāls – TV3

Un atkal pie mums ciemos zaļādainais, labestīgais cilvēkēdājs Šreks! Kas gan ar viņu noticis pēc kāzām ar daiļo princesi Fionu? Šreks apprecēja princesi, bet kļūt par Tāltālās karaļvalsts karali nebija viņa plānos. Taču kad viņa sievastēvs karalis Herolds saslima, Šrekam bija vai nu jāatrod piemērots kandidāts karaļa tronim, vai arī jāatsakās no klusās un mierīgās dzīves purvā, lai kāptu tronī. Tādēļ kopā ar labākajiem draugiem Ēzelīti un Runci Zābakos Šreks devās uzmeklēt to, kurš, viņaprāt, būtu karaļa troņa cienīgs – Fionas radinieku Ārtiju. Kamēr Šreks bija ceļā, Tāltālajā karaļvalstī notika trakas lietas – Daiļais princis kopā ar sliktajiem pasaku varoņiem iebruka pilsētā, lai sagrābtu varu.

Režisors: Kriss Milleres. Lomās: Šreks, Fiona, ēzelītis, Runcis zābakos u.c.

18:10 Skats no augšas (View from the Top, 2003), komēdija, kanāls – TVXXI

Romantiska komēdija, kas piesaista skatītājus ar slavenu aktieru vārdiem. Vienlaicīgi amizanta komēdija un romantiska pasaka, kuru mēs skatāmies ar jaunas meitenes no nenozīmīgas, tuksneša ieskautas, pilsētiņas, Donnas Džensenas acīm, kura sapņo par burvīgu un bagātu dzīvi un stjuartes darbu pirmās klases starptautiskos reisos.
Par filmas pamatu tika ņemts Donna Džensenas (viņu attēlo Gvineta Paltrova), dzīves stāsts, kura no mazas amerikānu pilsētiņas bez nākotnes iespējām raujas iekļauties tajā pasaulē, kur iespējams aizsniegt jaunas virsotnes. Jautrība vakaram garantēta!

Režisors: Bruno Barreto. Lomās: Gvineta Paltrova, Maiks Maierss, Kristina Eplgeita, Marks Rufalo u.c.

Svētdien, 27.septembrī

23:50 Tālu projām (Far and Away, 1992), piedzīvojumi/romantika, kanāls – TV3

Tu taču vēl atceries to laiku, kad daiļā Nikola Kidmena vēl bija kopā ar savu nu jau bijušo vīru Tomu Krūzu. Un lūk, šeit kāds romantisks stāsts, kur abus varēsi redzēt vienkopus. 1893. gads, pasaulē ir jūtamas pārmaiņu vēsmas. Divi jauni cilvēki ar atšķirīgu sociālo stāvokli un izcelsmi dodas uz Jauno zemi – Ameriku, lai atrastu laimi, bagātību un viens otru! Viens no Amerikas zvaigžņu plejādes savulaik skaistākajiem pāriem vienā no visu laiku romantiskākajām filmām.

Režisors: Rons Hovards. Lomās: Toms Krūzs, Nikola Kidmena, Tomass Gibsons u.c

Izbaudi kino un seko līdzi mūsu filmu izlasei arī nākamnedēļ!

2 komentāru
  1. ir taču arī citas bezmaksas kanālos redzamās filmas, kas ir ļoti labas. Šodien piemēram bija Pūķa sirds pa LTV. bet te šķiet tik tv3 un tv1000.

  2. espati.lv filmu izlasi piedāvājam no trešdienas, tāpēc arī filmas, kas skatāmas pirmdien un otrdien, nav šeit iekļautas. Protams, mīļās lasītājas, varat minēt arī savus variantus, it seviški, ja filmu esat jau redzējušas un iesakāt noskatīties. Paldies 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.