Dzeramas piena biezputras berniem

Ārā ir jauks laiks – tieši kā radīts piknikam! Pieaugušie līdzi paņems maizītes vai pat dārza grilu, bet ko piedāvāt zīdainītim, sākot no sešu mēnešu vecuma? Bērniņam nepieciešama ne tikai garda, bet arī vērtīga un vitamīniem un minerālvielām bagāta maltīte, bet vecāki vēlētos, kaut šī maltīte būtu viegli sagatavojama jebkuros apstākļos.
Aicinām izmēģināt jaunāsNestlé dzeramās piena biezputras! Tā ir lieliska maltīte ar biskvīta garšu, piemērota zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma,
 
Nestle Baby Milk&Cereals Biscuit

bet no 8 mēnešu vecuma varat piedāvāt arī vilinošo dzeramo piena biezputru ar šokolādes garšu!
 
Nestle Baby Milk&Cereals Choco

Ražotāji ir īpaši piedomājuši pie tā, lai dzeramās piena biezputras būtu viegli paņemamas līdzi un izmantojamas pastaigā vai piknikā – nelielais iepakojums nav ne jātur vēsumā, ne jāuzsilda. Vienkārši atver iepakojumu, ielej dzeramo piena biezputru pudelītē vai “snīpjkrūzītē”, un maltīte gatava!

Nestlé dzeramās piena biezputras ir gatavotas no piena maisījuma un graudaugiem. Tās piemērotas brokastīm, pēcpusdienas našķim vai vakara maltītei. Lai bērniņš augtu veselīgs, dzeramajām piena biezputrām pievienotas svarīgas minerālvielas – kalcijs, dzelzs un jods, kā arī 13 vitamīni.
 
Nestlé dzeramās piena biezputras neaizstāj ēdināšanu ar krūti – tās ir papildēdiens.
Pasaules Veselības Organizācija iesaka ekskluzīvu krūts ēdināšanu līdz 6 mēnešu vecumam.
Nestlé pilnībā atbalsta šo ieteikumu, kā arī iesaka turpināt ēdināšanu ar krūti paralēli papildēdienu ieviešanai, ņemot vērā Jūsu ārsta rekomendācijas.
 
Uzziniet vairāk par dzeramajām piena biezputrām!
Infolīnija: 67508056
6 komentāru
  1. Manuprāt šito varētu dot lielākiem bērniem, droši vien garšīgi, bet tā šokolāde liekas pārāk “smags” produkts, jo tagad tik bieži sīčiem ir alerģijas.

  2. Jāpaskatās, kas šīm putrām sastāvā, cik tās dabīgas utt., parasti problēmas ir ar to ēdienu, kuram visādas piešprices.

  3. Maneejaa 6 meenesu vecumaa nemaz pudeli nemen. Es putrinas baroju ar karotiiti. Dodu tikai nesaldinaatas putras. Nesaprotu kaa vispaar var ienaakt praataa taada lieta, kaa beernam dot putru ar sokoladi.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.