10 pasaules bezgaumīgākās kāzu kleitas

Pirms pāris nedēļām espati.lv tev stāstīja par desmit pasaulē slavenākajām un iekārojamākajām kāzu kleitām (skaties rakstu 10 pasaules visu laiku slavenākās kāzu kleitas). Šoreiz griežam visu ar kājām gaisā – esam apkopojuši desmit, mūsuprāt, pasaulē bezgaumīgākās kāzu kleitas! Arī šo kleitu valkātājas ir visiem labi zināmas un populāras dāmas, turklāt kleitu radītāju – dizaineru – vārdi nav tie svešākie. Diemžēl, rezultāts ir … visai nebaudāms. Skaties un izsaki savu viedokli arī tu!

Britnija Spīrsa (Britney Spiers)
 

2004. gada 18. septembrī popmūzikas princese Britnija Spīrsa izvēlējās teikt vārdu savam izredzētajam Kevinam Federlinam. Un te arī sākas pārsteigumi ar Britnijas kāzu tērpu – tie ir bijuši veseli divi! Un šķietami paredzēti dažādām auditorijām – viena kleita ir gara un klasiska, kas kāzām būtu visai piemērota, taču otra – ultra mini! Abu kleitu autore ir dizainere no Losandželosas Monika Lhuliera (Monique Lhuillier). Pārsvarā visās šī pāra kāzu fotogrāfijās Britnija redzama valkājam mini kleitu, taču fotogrāfijas ar garo kleitu, iespējams uzņemtas, lai būtu arī kāds solīds foto no šī pasākuma! Katrā ziņā Britnijas baltā ultra mini kāzu kleita ir tik īsa, ka līgava var pozēt vien kājās stāvot, jo apsēsties gluži vienkārši nav iespējams, taču ir arī savs labums – līgavainim nav problēmas ar prievītes atrašanu un novilkšanu, jo Britnija to nemaz nevarēja paslēpt zem kleitas!


Nikola Riči (Nicole Richie)
 

Parisas Hiltones skandalozi slavenā draudzene Nikola Riči un viņas izredzētais Džoels Madens vārdu viens otram teica 2010. gada 11. decembrī, Kalifornijā. Nikolas kāzu kleitas autores ir britu izcelsmes dizaineres, kas kopīgi darbojas zem zīmola Marchesa. Pati līgava apgalvo, ka kleitas ideja tikusi aizgūta iedvesmojoties no leģendāri slavenās Holivudas aktrises Greisas Kellijas kāzu tērpa, taču starptautiskie modes eksperti jau paguvuši Nikola kāzu tērpu nodēvēt par neveiksmīgas balerīnas uznācienu. Kopumā var teikt tikai vienu – ja kāzu kleitai ir uzkrītoša un ar bagātīgām mežģīnēm rotāta augšdaļa, tad apakšdaļai vajadzētu būt vienkāršākai un otrādi. Nikolas gadījumā ir gan bagātīgi daudz mežģīnes, gan volāni, gan plīvurs, un tas viss kopā rada kārtīgas putukrējuma tortes iespaidu!

            
Kristīna Agilera (Christina Aguilera

Kristīna un Džordans Bratmans salaulājās 2005. gada 19. novembrī, Kalifornijā. Kristīnas kāzu kleitas autors nav neviens cits kā slavenais franču izcelsmes dizaineris Kristians Lakruā (Christian Lacroix). Pati kāzu kleita tikusi veidota nepārprotamā flamenko stilā, un pati par sevi nebūtu tik slikta, taču kopā ar uzkrītošajiem, spīdīgajiem matu rotājumiem un mežģīnēm bagātīgi rotāto plīvuru, padarīja līgavu par pārlieku košu un varētu pat teikt – nedaudz vulgāru. Zinātāji runā, ka kleita esot bijusi arī pārlieku neērta, ko pierāda fakts, ka līgava svinību laikā ātri vien no tās atbrīvojusies pārģērbjoties citā tērpā. Kopumā Kristīnas kāzu tērps labāk piestāvētu mūziklam Mulenrūža, nevis šai, dziedātājas lielajai dienai.

       
Melānija Knausa Trampa (Melanie Knauss-Trlump)
 
 

Melānija un Donalds Tramps vārdu viens otram teica 2005. gada janvārī. Un, lai gan Melānija ir pazīstama kā vienmēr eleganti ģērbta sieviete, viņas kāzu kleita pārsteidza daudzus – teju trīsdesmit kilogramus smagajai kleitai bija piekabināta trīspadsmit pēdu gara šlepe, kas kopumā liek brīnīties kā līgava ar šo tērpu mugurā vispār varēja tikt uz priekšu? Pati kleita bijusi rotāta ar milzīgu daudzumu pērļu (kas arī atbildīgas par iespaidīgo kleitas svaru), sabiedrība gan smīnēja – kādēļ pērles, nevis, piemēram, briljanti? Taču smīnam nav pamata – neskatoties uz to, ka kleita vairāk asociējas ar kārtīgu putukrējuma desertu, tā tomēr ir ierindota pasaulē dārgāko kleitu sarakstā, tās vērtība lēšama aptuveni 50 000 latu! Kleitas autors ir pats Kristians Diors.

            
Pinka (Pink

Populārā dziedātāja ar savu izredzēto Keriju Hārtu gredzenus mija 2006. gada 7. janvārī, Kostarikā. Un, lai gan daudzi šīs dziedātājas fani bija pārliecināti, ka kāzu tērps būs rozā krāsā, tā tomēr nebija. Pinka bija uzticējusi veidot savu kāzu tērpu Monikai Lhulierai, kas divus gadus iepriekš bija apģērbusi arī līgavu Britniju. Jāteic arī Pinkas kāzu kleita guva skarbu kritiku – liela daļa modes ekspertu atzina, ka šī kleita nemaz neizskatoties pēc kāzu kleitas, turklāt melnā bante vispār esot absolūti nepiemērota kāzām, turklāt kopā ar līgavas matu rotu rada pat ļoti bērnišķīgu iespaidu. Un jāpiekrīt vien ir – Pinka šajā kleitā izskatās vairāk kā sagatavojusies doties uz vidusskolas balli, nevis savām kāzām…

            
Sāra Džesika Pārkere Kerijas Bredšovas lomā (
Sarah Jessica Parker as Carrie Bradshaw

Nez, vai Sāra Džesika Pārkere ko šādu vilktu mugurā pati savā kāzu dienā? Visticamāk nē. Kerijas Bredšovas līgavas tērps kino filmā Sekss un Lielpilsēta tiek ierindots mūsu bezgaumīgāko kāzu kleitu topā vairāku iemeslu pēc – pirmkārt, kleitai ir burtiski atbaidoša krāsa, tas nav šampanieša tonis, ko nereti izvēlas līgavas, tas ir daudz tumšāks, līdz ar to izskatās kā pavalkāts, sevišķi to var attiecināt uz plīvuru. Otrkārt kleita izskatās pārlieku masīva uz smalkās Kerijas auguma. Un treškārt šo kleitu papildinošais zilais matu rotājums pat neprasa komentārus… Kopumā var teikt vienu – skaidrs, ka kino filma Sekss un Lielpilsēta ir ne tikai attiecību, bet arī modes filma, taču ne vienmēr modernais ir arī baudāms!

            
Fērdžija (Fergie

Fērdžija un Džošs Duhmels gredzenus mija 2009. gada janvārī. Lai gan līgavas kāzu tērps bija Dolce & Gabbana lolojums, tas ir izpelnījies diezgan skarbu kritiku un iekļuvis arī mūsu bezgaumīgāko kāzu kleitu topā. Protams, mēs neapstrīdam šīs populārās dziedātājas lieliskās un vienmēr perfektās ķermeņa aprises, taču, vai tiešām tās vajadzēja tik ļoti izcelt ietērpjoties savas kāzu dienas tērpā? Fērdžijas kleita izskatās pat ļoti neērta (diez, kā tādā var kaut soli paspert?), ko apliecina arī fakts, ka līgava no tās atbrīvojusies uzreiz pēc svinīgās ceremonijas. Turklāt skatoties uz šo tērpu kaut kur gluži neviļus rodas asociācijas ar filmām par mūmijām, kuras ietītas baltajā marlē pat ļoti līdzinās šai līgavas kleitai!

            
Pamela (Pamela Anderson

Slavenā un skandalozā aktrise ar savu mīlestību dziedātāju Kid Rock salaulājās 2006. gada 29. jūlijā, Francijā. Lai gan pašas ceremonijas laikā Pamelai, it kā, mugurā esot bijusi kaut kāda kleita, kuru ļoti nosacīti varētu dēvēt arī par kāzu kleitu (nu kaut vai, piemēram, baltās krāsas dēļ), visās oficiālajās šī pāra kāzu fotogrāfijās laimīgā līgava tērpusies baltā un ļoti miniatūrā kāzu bikini. Ko lai saka – arī pats kāzu bikini neizcēlās ar neko īpašu, patiesībā vienīgais elements, kas visnotaļ krīt acīs visās šī pāra kāzu fotogrāfijās ir … Pamelas milzīgās krūtis!

            
Keitija Praisa jeb Džordana (Katie Price, Jordan

Populārā britu fotomodele, pazīstama ar segvārdu Džordana, salaulājās ar savu izredzēto Pīteru Andrē 2005. gadā. Lai gan šī laulība nu jau ir šķirta, tomēr līgavas kleita nav un netiek aizmirsta. Šī ir kleita, kuru mēs nevarējām neierindot visu laiku bezgaumīgāko slavenību kāzu kleitu izlasē! Rozā krāsa, uzkrītošā, spožā rozā tiāra, ar rozā mirdzošiem akmentiņiem izšūdinātā korsete un mežonīgi kuplie svārki – tāda Keitija savam izredzētajam parādījās kāzu dienā. Princese, bārbija vai vienkārši dīvaina trīsdesmitgadniece – lūk tāds ir jautājums, kas rodas uzlūkojot šo līgavu!

 
           

Selīna Diona (Celine Dion) 

Talantīgā dziedātāja ar savu izredzēto Renē Andželēlu gredzenus mija nu jau tālajā 1994. gadā. Liels bija pārsteigums ieraugot šīs, vienmēr tik gaumīgās un elegantās, dziedātājas kāzu tērpu! No pirmā acu skata pat īsti nevar saskatīt un kur nu vēl atpazīt pašu Selīnu – viņas kāzu kleita vairāk atgādina ledus karalienes tērpu no pasaku filmas Nārnijas Hronika. Un kronis visam šī vārda tiešākajā nozīmē ir Selīnas Dionas teju trīs kilogramus smagā tiāra, kas esot bijusi rotāta ar diviem tūkstošiem īpaši mirdzošu Swarovski kristālu, turklāt, lai dziedātāja spētu šo smago rotu noturēt uz galvas, tā tikusi burtiski piešūta viņas matiem! Kas attiecas uz pašu kleitu – līgava ar lielu lepnumu paziņojusi, ka šīs kleitas tapšana prasījusi aptuveni tūkstoti stundu laika – tātad aptuveni 40 dienu neatlaidīga darba… Nez vai tas viss ir bijis tā vērts, jo īsi raksturojot šīs dziedātājas kāzu tērpu, var teikt vienu – kas par daudz, tas par skādi!

12 komentārs
 1. es pat nezinu, kuru izveeleetos, visas drausmiigas… Varbuut Feergijas kleitu, ja tieshaam buutu jaaizveelas.

 2. Man personīgi ļoti patīk Pinkas kleitas augšdaļa…ja nebūtu melnās lentas uz galvas un ap vidukli, kleita būtu tīri pievilcīga 🙂

 3. Patiešām atlasītas baisākās :), kur slavenību dizaineri un stilisti skatījušies…

 4. Hmm ..
  man gan patik te dazhas. piem., Nikolas kleita, viss jau ir gaumes jautajums.
  Un ja atklati, Riga vai LV, vel ne tadas ir redzetetas, akls var palikt no cakotam dailavam – Diona tur tirais nieks 🙂

 5. Pinkai bija perfekta, mūsdienīga, gaumīga kleita, nevajag kaut kādus fanu paredzējumus pārveidot par neveiksmi, tas kā nekā ir viņas privātais pasākum! Un vēl jo vairāk, pinka ir tāda, jauna atraktīva, populāra roķīga sieviete, ko pie velna piesējāties, tiešām gaumes sajūtas nav un izpratnes par kaut ko!
  Piekrītu par bikini, pārāk safasātēm sapucētā, utt… bet tas bija muļķīgi

 6. Fff, “modes eksperti” pateica, ka kleitas nejēdzīgas, un tagad te visas, kas grib izlikties, ka ko no modes saprot, tieši šīs kleitas nozākā kā izcili neglītas, bet patiesībā nemaz tik drausmīgākas par citām redzētām kleitām viņas nav. Pāris pat tīri smukas, lai gan galvenais jau vispār – lai līgavai patiktu, pārēie var neskatīties, ja nepatīk.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.