Birka: svētku receptes

PILDĪTA vista vai pīle SVĒTKU galdam – 3 receptes

Pildīta vista. Pildīta pīle. Vista ar augļu pildījumu. Pildīta pīle. Nez kāpēc vairākums no mums uzskata, ka pildītu vistu, zosi vai pīli pagatavot ir megasarežģīti. Un, lai domā, jo… Ja tu nenobīsies un izmēģināsi, sapratīsi, cik viegli tas ir. Tā var iegūt spožas saimnieces titulu, nemaz nepārpūloties.

8 JAUNĀ GADA ēdieni – cel galdā, lai PIEPILDĪTU vēlmes

Jaunā gada ēdieni. Siera salāti, cepetis, ķirbju krēmzupa, kartupeļu sacepums, pupiņas ar garšvielām, zivs galerts. Gadu mijā aizveram durvis uz pagājušajiem notikumiem un atveram nākamās, sagaidot jaunos piedzīvojumus. Šajā laika mēs ticam, ka varam iespaidot nākamo gadu, iedomāties vēlēšanās un cerēt, ka tās piepildīties. Bieži zīlējam, lai saprastu, kas mūs sagaida un varētu tam pienācīgi sagatavoties.

Piparkūku receptes

Piparkūkas. Piparkūku receptes. Riekstu, augļu piparkūka ar šokolādes gabaliņiem. Piparkūku ābolmaize. Piparkūku krēms ar magonēm.

Svētku maltīte, ja maciņā svilpo vējš

Gada nogalē svētku netrūkst, diemžēl to nevar teikt par naudu. Ja nu savu svētkiem paredzēto budžetu jau esi iztērējusi dāvanām un mielastam palikuši vien graši, naudas vietā daudz vairāk nāksies ieguldīt izdomu.

Svētku maltīte

svētku māltīte, svētku receptes, šokolādes uzpūtenis, pīles cepetis, laša salāti, kartupeļi, cūkas cepetis

Viegli un garšīgi – Ziemassvētku RECEPTES

Svētki bez klātiem galdiem kārtīga latvieša ģimenē nav iedomājami. Diemžēl pēc cūkas cepetīša, sautētiem kāpostiem un speķa raušiem jūties tik smagi un piezemēti, ka no svinīguma nekas daudz neatliek. To var mainīt, ja tradicionālos ēdienus aizstāsi ar kaut ko daudz gaisīgāku un vieglāku, bet ne mazāk gardu.