Birka: izskats

Ko VIŅŠ domā par tavu meikapu?

Par dekoratīvo kosmētiku nereti izdodam lielu naudu, bet sevi mierinām ar domu, ka tas taču ir liela un cēla mērķa – mūsu skaistuma – labā. Taču ko par to visu domā vīrieši? Kā viņi vērtē sieviešu kāri sevi izskaistināt ar dekoratīvās kosmētikas palīdzību?

Vīriešu izskata trūkumi sieviešu acīs II

Varbūt līdz šim nebiji par to domājusi, tomēr, ir sievietes, kurām lietišķās etiķetes un ģērbšanās stila kļūdas vīrieša garderobē var sacelt pamatīgu vētru tējas glāzē.

Es atzīstos

Es tagad atzīšos pirmais, bet es saku “pirmais” tāpēc, ka es zinu – jūs visas un visi tā darāt. Bieži skatos uz cilvēkiem uz ielas un domāju – nez’, kāds viņš izskatās pliks, un ne tikai pliks, bet kā viņš nodarbojas ar seksu. Ne jau tādā perversā izkāpinātā interesē, bet tīri tā…iztēles trenēšanai. Ir tādas pelēkās dūdiņas vai kārtīgās sievietītes…

Kas patīk sievietēm? Skati vīru pēc cepures

Vairums vīriešu uzskata, ka katra sieviete sapņo par partneri, kuram ir reljefā izspīlēti visi iespējamie ķermeņa muskuļi. Kā apgalvo zinātnieki, tās ir pilnīgas blēņas. Mūsu gaume krietni atšķiras no vīriešu pieņēmumiem un mūs interesē pilnīgi kaut kas cits. Tālāk neliels ieskats par to, kas mūs piesaista vīriešu ārienē un, pats galvenais, kādēļ piesaista.

TAS klikšķis

Viņa paskatījās spogulī un sabijās: pretī raudzījās bāla, sagurusi tantīte, lai gan viņai bija knapi 30 gadi. Divi bērni, nepabeigta izglītība, aprautas iespējas. Kaut kur dziļi sirdī mita vēlmes, alkas pēc kaut kā spilgtāka, cerība sasniegt karjeras panākumus, būt kaut kas vairāk par nobružātu mājas čību. Tā viņa noteikti jutās … Darba nav, draudzenes arī pajukušas savā dzīvē, daža laba…