Birka: drošība

Brīnišķīgā ūdens pasaule

Speciālisti norāda, ka nodarbības baseinā stiprina bērna veselības stāvokli un veicina pareizu attīstību, labvēlīgi ietekmē asinsrites sistēmu un elpošanu. Peldot veidojas laba stāja. Aktīvas nodarbības ūdenī stiprina kaulus un nervu sistēmu un novērš plakanās pēdas attīstības iespēju, uzlabo miegu, apetīti un padara mazo cilvēku izturīgāku. Peldēšanas pozitīvos ieguvumus var turpināt plaši uzskaitīt, bet bez tiem – iešana divatā uz baseinu…

Šis un tas par drošību

Diemžēl mēs nevaram vienmēr būt blakus savam bērnam un pasargāt viņu. Tāpēc ir lietas, kas mazajam jāiemāca, lai šī pasaule viņam kļūtu kaut nedaudz drošāka.

Bērnu veselības apdrošināšana

Pirms kāda laika espati.lv redakcijā vērsās, kāda topošā māmiņa, kas vēl ir sava mazuļa gaidībās, bet jau uztraucas par mazā veselību un drošību. Māmiņa uzreiz pēc dzimšanas vēlējās sava bērniņa veselību apdrošināt, bet kompānijas teicās, kā šādas iespējas nepastāv. Tādēļ arī mēs izlēmām noskaidrot, kāds ir lielāko apdrošināšanas kompāniju piedāvājums attiecībā uz bērnu veselības apdrošināšanu.

Organizējam bērnu ballīti

Bērnībā svētku gaidīšana ir kaut kas īpašs. Droši vien vēl no savām bērnu dienām atceries, kā, tuvojoties dzimšanas dienai, svītroji dienas kalendārā, paslepus meklēji, kur vecāki noslēpuši dāvanu, vai vēl kā citādi mēģināji atvieglot grūto gaidīšanas laiku. Un zini, ka arī tavs bērns savu Lielo dienu gaida ar tikpat lielu nepacietību.

Drošība ziemā

Ziemas laikā visizplatītākās ir tieši galvas traumas. Tādi sporta veidi, kā slēpošana, slidošana, snovbords, kā arī parasta vizināšanas no kalniņa, var kļūt par šādu traumu izraisītājiem. Bērni ir aktīvi, ziņkārīgi un vēlas izmēģināt visu jauno, tāpēc tavi norādījumi būt piesardzīgam uz kalna vai braucot ar ragaviņām, visticamāk, tiks piemirsti. Vislabākais risinājums šajā gadījumā būs ķiveres iegāde. Pat ja mazais vēl…