Atvaļinājumu pavadam ATSEVIŠĶI – ko IEGŪSTAM?

Uzzinot, ka mīļotie cilvēki atvaļinājumu pavadīs atsevišķi, nereti prātā iešaujas doma, ka viņu attiecībās, visticamāk, radušās problēmas, ka interese vienam par otru ir zudusi. Protams, reizēm šādām bažām ir arī pamats, taču mūsdienās arvien biežāk sastopam veselīgās attiecībās esošus mīlošus pārus, kuriem vienkārši patīk pabūt, piemēram, ceļot atsevišķi. Ko viņi no tā iegūst?

Intensīva nodošanās hobijiem. Kopīgas intereses un hobiji ir burvīgs faktors, taču ne visiem tā ir paveicies. Tāpēc – ja tavam vīrietim, piemēram, patīk kāpt kalnos, bet tev – laiski izbaudīt okeānu un sauli, neliedziet šo prieku viens otram. Aizrautīgi ļauties savām sirdslietām atsevišķi – tas nav grēks! Tas jebkurā gadījumā ir labāk nekā īgna un sūkstīšanās pilna atrašanās blakus.
 
Būšana vienatnē ar sevi. Ikviens no mums ir atsevišķs indivīds. Lai arī cik spēcīga būtu mīlestība pret otru, ir mirkļi, kad nepieciešams pabūt tikai un vienīgi ar sevi, ieklausīties savā būtībā, sakārtot domas, meditēt, nodibināt kontaktus ar mūzu utt. – kas nu kuram tajā mirklī ir aktuālāk. Kāpēc lai to nedarītu atvaļinājuma laikā?
 
Izvairīšanās no konfliktiem. Kā mēs zinām, lielākā daļa vīriešu necieš šopingošanu, taču mums, sievietēm, atrodoties citā valstī, tā ir būtiska nepieciešamība. Tādējādi nespēja vienoties par ceļojuma maršrutu un mērķi var izvērsties nepatīkamā skandālā – kāpēc gan neaiztaupīt kādu lieku konfliktu, akceptējot savas un mīļotā vēlmes?
 
Jaunas vēsmas attiecībās. Reizēm atpūta atsevišķi spēj atdzīvināt tos laikus, kad nebijāt kopā 24 h diennaktī un ilgojāties viens pēc otra tik ļoti, ka atkalredzēšanās prieka eiforijā nevarējāt atlipt. Turklāt, esot pašpietiekama, tu vairāk iemīlēsi sevi, kā arī vīrietis uz tevi, ļoti iespējams, paskatīsies ar citām acīm.
 
Laiks ar sev tuvajiem. Ja ikdienā pavadāt laiku kopā diezgan intensīvi, atvaļinājums var labi kalpot tam, lai beidzot katrs no jums atpūstos kopā ar savu ģimeni, radiniekiem un draugiem. Socializēšanās piešķirs svaigumu jūsu attiecībām!

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.