OGU sagatavošana ziemai – piedalies recepšu KONKURSĀ!

Aicinām tevi piedalīties recepšu konkursā, kurā vari dalīties ar sev mīļām un gardām ēdienu receptēm. Šī projekta draugs un atbalstītājs ir lielākais ekoveikalu tīkls Latvijā – Biotēka. Jūliju var dēvēt arī par ogu mēnesi, tādēļ šī mēneša recepšu konkursa tēma: ogu sagatavošana ziemai (ievārījumi, kompoti, čatniji u.tml.). Piedaloties, tev ir iespēja laimēt vērtīgas balvas no Biotēkas pārstāvētā zīmola Urtekram. 

Atjaunots dizains un formulas, bet joprojām Urtekram ne par mata tiesu nav pārkāpis savu sākotnēji izvirzīto principu – nekādu kompromisu dabiskuma priekšā! Jaunās kosmētikas formulas joprojām iztiek bez jelkādiem mākslīgiem uzlabotājiem, piedevām, mākslīgiem konservantiem un krāsvielām, tomēr šampūni, kondicionieri, dušas želejas un ķermeņa losjoni ir kļuvuši mūsdienīgāki gan tekstūras (biezāki un viendabīgāki), gan efektivitātes (viens līdzeklis pietiek ilgākam laikam) ziņā. Kad runa ir par jūsu ādu, par cukura daudzumu nav jāsatraucas! Zeltainā niedru cukura kristāli lutina ādu, remdē, mīkstina un bagātīgi mitrina to. Veido maigas putas. Vairāk vari uzzināt www.bioteka.lv 

Piedalies konkursā un iegūsti īpašas balvas no Urtekram! Dāvanā saņem Urtekram roku ziepes ar brūno cukuru: 

Balvas saņems trīs labāko ēdienu recepšu autores! 

KAS TEV JĀDARA, LAI PIEDALĪTOS?
Konkursa nosacījumi ir pavisam vienkārši – tev ir jāiesūta mums sava vislabākā, visgaršīgākā ogu sagatavošanas ziemai recepte (viena vai vairākas), rūpīgi izklāstot gan nepieciešamās sastāvdaļas, gan pašu gatavošanas procesu. Ja ir iespējams, pievieno arī kvalitatīvas fotogrāfijas, kas ilustrē garšīgo rezultātu!

Receptes sūti uz e-pastu [email protected] līdz nākamās nedēļas trešdienas (16.07.2014.) plkst. 15.00! Jau nākamās nedēļas ceturtdienā (17.07.2014.) mēs publicēsim konkursa uzvarētājas, kā arī viņu garšīgās ogu sagatavošanas ziemai receptes!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.