8 romantiskas FILMAS, kas radīs Ziemassvētku NOSKAŅU

Šajā svētku laikā tā vien gribas ieritināties zem siltas segas ar karsto dzērienu rokās, lai noskatītos kādu romantisku filmu. Lai izvēle par piemērotāko filmu būtu vieglāka, piedāvājam 8 romantiskas filmas, kuras ir vērts noskatīties gan gaidot Ziemassvētkus, gan arī pašās svētku dienās. Lai romantisks kino vakars tavās mājās! 
The Holiday (2006)
Filma, kurā ir atspoguļots viss – neveiksmīgas attiecības, vientulība, draudzība, liktenis, karjera, svētki, ģimene, mīlestība, laimīgas beigas, un tas viss ar lieliskiem aktieriem.

Love Actually (2003)
Ceļš līdz mīlestībai katram ir tik dažāds un par to arī filmas sižetā. Vienalga, kāds ir cilvēka statuss, kādā valodā runā, cik jauni vai veci ir stāstu varoņi, viņus visus kaut kas vieno… Mīlestība.

New Year’s Eve (2011)
Jaungada naktī tik tiešām ir iespējams viss – iemīlēšanās, jaunas apņemšanās, cerības, piedošana un greznas ballītes. Svētki ir brīnumu laiks, to apliecina arī šī filma.

Noel (2004)
Bezgala romantisks un sirsnīgs stāsts par dažādu cilvēku sajūtām svētku laikā. Cilvēku ceļi krustojas, lai viens otram palīdzētu atrast cerības staru, mīlestību, prieku gan lielos notikumos, gan dzīves sīkumos.

The Family Stone (2005)
Iepazīstināt savu ģimeni ar savu otro pusīti ir pārbaudījums katrā ģimenē, taču Stounu ģimenē šis pārsteigums izvēršas īpaši jautrās noskaņās. Romantiska filma ar iespēju no sirds izsmieties.

While You were sleeping (1995)
Visi domā, ka Lūsija ir cietušā līgava, tikai pats līgavainis pēc pamošanās no koma stāvokļa, par šo sievieti zina tikai to, ka viņa pārdod biļetes metro. Jautrs mīlestības stāsts.

Your Sister’s Sister (2011)
Filma, pēc kuras noskatīšanās ir skaidrs, ka tā ir uzņemta pēc patiesiem notikumiem, jo šādas dzīves situācijas tiešām notiek. Filma bez iepriekš paredzama scenārija un ar negaidītām beigām.

Closer (2004)
Viņi tic mīlestībai no pirmā acu skatiena, varbūt tieši tāpēc viņi to piedzīvo. Piedzīvojot ciešanas un sāpes, to visu attaisno nepārvarama kaisle un vēlme nosargāt šo mīlestību.

4 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.