7 visbiežāk pieļautās kļūdas skropstu kopšanā

https://www.bigstockphoto.com/

Lai arī mēs bieži vien par tām aizmirstam, mūsu skropstas ir ļoti svarīgas. Tās ne tikai aizsargā mūsu acis no infekcijām, bet arī pasargā no kairinājuma, ko izraisa piesārņojums, netīrumi un pat ziedputekšņi gaisā. Uzklausot grima mākslinieku padomus, espati.lv ieskicē 7 pavisam ikdienišķas kļūdas, kas var sabojāt jūsu skropstas.

Nekvalitatīva skropstu pieaudzēšana

Skropstu pieaudzēšana var būt ātrs un efektīvs risinājums, lai iegūtu garas un skropstas, tomēr tas jādara rūpīgi un pareizi. Pieredzējis skaistumkopšanas salona meistars visdrīzāk prasīs, lai jūs veiktu plākstera testu 24 stundas pirms skropstu pieaudzēšanas procedūras, lai izvairītos no vilšanās vai alerģijas riska. Lai gan jūs varat izvēlēties dažāda garuma mākslīgās skropstas, lielākā daļa meistaru jums neieteiks nēsāt skropstas, kas garākas par 15 mm, jo ​​šo skropstu svars var izraisīt stresu matiņa folikulā, kā rezultātā rodas priekšlaicīga to izkrišana. Pirms pieaudzējiet skropstas, veiciet pamatīgu izpēti, lai atrastu labāko sava aroda meistaru. Pārliecinieties, ka skropstas jums pieaudzēs sertificēts meistars ar lieliskām atsauksmēm, kā arī nebaidieties uzdot visus jums interesējošos jautājumus.

Acu berzēšana

Acu berzēšana varētu likties pavisam dabīga un pat atvieglot it īpaši tad, ja jums ir alerģija, taču šis sliktais ieradums var nodarīt lielāku kaitējumu nekā jūs domājat. Tas ne tikai var izcelt tumšos lokus ap acīm, bet pārāk spēcīga berze var izraisīt sīko asinsvadu pārrāvumu vai kaitējumu radzenes lēcai. Papildus tam berze var izraisīt jūsu skropstu izkrišanu un izraisīt infekciju, pateicoties baktērijām, kuras no rokām nonāk jūsu acīs.

Karstums

Tāpat kā matiem, pārmērīgs karstums var arī skropstām atņemt tām vitāli svarīgo mitrumu, izraisīt lūzumus vai pat sadedzināt tās, ja temperatūra ir pārāk augsta. Kaut arī neliels karstums var palīdzēt fiksēt skropstas, grima eksperti tomēr iesaka izmantot speciālos skropstu rullīšus, kas tieši šim nolūkam ir paredzēti, nevis matu fēnu, kas var izraisīt bojājumus. Kā alternatīvu labāk ieguldīt apjomīgās mākslīgajās skropstās, lai iegūtu šo atliekto skropstu efektu.

Nepareiza mākslīgo skropstu noņemšana

Lai arī nekas nav kārdinošāks par mākslīgo skropstu noplēšanu, nepareizi noņemot mākslīgās skropstas jūs riskējat kopā ar tām traumēt arī jūsu dabīgās skropstas. Veltiet papildus laiku, lai iemērktu kosmētisko salveti vai vates gabaliņu eļļu saturošā kosmētikas noņēmējā un viegli paberzējiet to pret skropstu līmi, lai atbrīvotu mākslīgās skropstas. Atkārtojiet šo procedūru pēc nepieciešamības, līdz skropstu josla ir pietiekami atraisījusies, lai to viegli varētu noņemt, nevelkot ādu vai dabīgos matiņus.

Skropstu ķīmiskā krāsošana

Skropstu tonēšana jeb ķīmiskā krāsošana ir lielisks veids kā bez grima uzlabot jūsu dabiskās skropstas un ikdienā izskatīties vairāk sakoptai. Šīs modernās procedūras ir kļuvušas tik populāras, ka skropstu tonēšanas komplekti mājās tagad ir gandrīz jebkurai no mums. Tomēr iesakām skropstu ķīmisko krāsošanu uzticēt licencētam profesionālim, jo bieža vai nepareiza ķīmiskās krāsas lietošana var izraisīt skropstu neatgriezenisku zaudēšanu. Ja COVID-19 pandēmijas laikā nevarat tikt pie sava skaistumkopšanas meistara, tad iesakām tā vietā izmantot atkārtoti lietojamas melnas mākslīgās skropstas.

Skropstu atliecējs

Skropstu atliecējs ir labs palīgs, lai paceltu spītīgos matiņus, padarot acis šķietami lielākas un skropstas vizuāli garākas. Tas ir lielisks grima rīks, taču vēlams šo rīku izmantot pirms skropstu tušas uzklāšanas. Ja lietosiet skropstu atliecēju pēc skropstu tušas uzklāšanas, skropstu tuša liks jūsu dabīgajām skropstām pielipt pie atliecēja it īpaši tad, ja tās vēl nebūs kārtīgi nožuvušas. Tas var sabojāt skropstu kutikulas, izraisīt skropstu lūšanu un veicināt priekšlaicīgu skropstu izkrišanu. Pārliecinieties, ka jūsu skropstu atliecējs efektīvi atliec skropstas, nebojājot un neizraujot tās. Kvalitāte skropstu atliecējam ir galvenā, tāpēc ir vērts iztērēt nedaudz vairāk, tomēr iegūt drošu un ilgstošu efektu. Lai iegūtu labākos rezultātus, grima mākslinieki iesaka tādus zīmolus kā Lilly Lashes, Eylure vai Ardell.

Veca skropstu tuša

Jā, arī kosmētikai ir savs derīguma termiņš! Lai gan visbiežāk jūs savu skropstu tušu lietojat, kamēr tūbiņa beidzas vai tā izžūst, ir svarīgi, lai skropstu tuša nebūtu ar notecējušu derīguma termiņu, jo veca skropstu tuša var saturēt baktērijas, kas var izraisīt skropstu izkrišanu, acu infekcijas un acu gļotādas bojājumus. Lielākā daļa ražotāju iesaka nomainīt skropstu tušu ik pēc 2–4 mēnešiem un nekavējoties sazināties ar oftalmologu, ja pamanāt infekcijas pazīmes, piemēram, acu asarošanu, niezi, sāpes vai diskomfortu.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.