Mazi padomi efektīvam rezultātam

Vienkārši un viegli realizējami triki, kā īsā laikā sasniegt vislabāko efektu.
Skropstas. Lai skropstas izskatītos spēcīgas un garas, skropstu tušu uzklāj zigzag veidā, no saknēm līdz pašiem galiņiem.

Rīta stundai
. Lai nekavējoties atsvaidzinātu nogurušu seju, lieto gaišu, atstarojošu acu zīmuli. Iezīmē iekšējos un ārējos acu kaktiņus, kā arī viegli izcel līniju virs plakstiņiem.
Slaidākai sejai. Konturēšana ir izplatīts veids modes industrijā, kā padarīt seju slaidāku un pievilcīgāku. Uzklāj matētu bronzas toņa pūderi zem vaigu kauliem un zoda.

Pilnīgākām lūpām
. Pēc lūpu krāsas vai lūpu spīduma uzklāšanas, izmanto nedaudz perlamutra lūpu spīdumu lūpu vidusdaļā.
Matiem. Izmazgātus matus vispirms nosusini ar dvieli un tikai tad izmanto kondicionieri. Ja mati būs piesūkušies ar ūdeni, kondicionieris nebūs tik efektīvs.

Uzacu izcelšanai
. Lai vienkārši un ātri izceltu uzacis, ar uzacu zīmuli iezīmē uzacu loku augšpusi un viegli pagarini uzacu ārējo daļu.
Ātram manikīram. Pats vienkāršākais vieds, kā laika trūkuma apstākļos sakopt savus nagus ar mini manikīru ir, ieziežot nagu kutikulas ar nagu kopšanas eļļiņu. Tas nomaskēs sauso ādu ap nagu pamatni, tādējādi nagi izskatīsies sakoptāki.

5 komentāru
  1. zebest – tipa tā, kā tagad reklamē ūberkruto Lancome skropstu tušu ar to trīcekli iekšā – viņš krāso zigzagā bez tavas piepūles 🙂 nu respektīvi – ka tu tušu velc nevis taisni no skropstu pamatnes līdz galiem, bet dari to ar zigzaga kustību, lai maksimāli efektīvi apklātu katru skropstu.

  2. zebest 😀 nu, ar roku veiklību vismaz 10 ls var ietaupīt, jo tā tuša tuvu tricāram – tikai dēļ šīs superzigzagkustības! :))

  3. Nagiem – pirms eļļiņas mazliet vajag pamīcīt ar pirktu galiņiem citrona šķēli. Āda ap nagiem paliek spodrāka.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.