7 pazīmes, kas norāda – VIŅŠ nevēlas NOPIETNAS saistības

Tu viņu esi satikusi. Viņā ir viss, ko vēlējies. Viss ir labi, un tomēr – kaut kas nešķiet tā, kā tam vajadzētu būt. Kur ved šīs attiecības? Vai tās būs nopietnas? Lūk, 7 pazīmes, ka viņam nav prātā nopietnas saistības. Patiesībā – šīs ir acīmredzamas lietas, bet jautājums – vai mēs tās redzam? Bieži vien – redzam, bet negribam redzēt, līdz ar to nogrūžam tās prom, lai nerēgojas acīs, un dzīvojam, izliekoties, ka viss taču ir tik skaisti…!

VIŅŠ NEIZRĀDA VĒLMI ATTĪSTĪT ATTIECĪBAS. Viņš nerunā par jūsu attiecībām nākotnes formā. Jūs dzīvojat te un tagad – šodienai. Ir jau labi, bet tas, kas vēl tikai būs, vienmēr ir miglā tīts. Viņš neizrāda ne vēlmi, ne iniciatīvu kaut ko saplānot, kaut vai pasapņot par to, kā būs, kad būs.

VIŅŠ IZVĒLAS ŅEMT, NEVIS DOT. Viņam vairāk rūp savs, ne tavs labums. Viņš grib, lai lutini viņu, lai pārsteidz viņu, lai apčubini viņu. Viņš ņem no tevis labprāt, bet – vai dod arī pretim? Ja vīrietis attiecības redz nākotnes perspektīvā, tad viņš ir ieinteresēts arī dot, nevis tikai ņemt.

VIŅŠ IR TICIS NOPIETNI SĀPINĀTS IEPRIEKŠ. Protams, tas ne vienmēr nozīmē, ka jums kopā nav cerību izveidot ko tiešām spēcīgu, bet tas var būt par nopietnu traucēkli. Tev jāpierāda, ka šoreiz būs citādi, ka tu viņu nesāpināsi. Un reizēm tas ir ļoti, ļoti grūti, tomēr ne neiespējami.

VIŅŠ IZVAIRĀS NO TAVAS ĢIMENES UN DRAUGIEM. Spēcīgs signāls, ka viņš nevēlas, lai viss būtu nopietni. Tava ģimene un draugi ir svarīgi spēlētāji tavā dzīvē, ja viņš atsakās to pieņemts, laikam komentāri ir lieki… Protams, sākotnēji viņš var vienkārši baidīties, tomēr, ja jūti, ka viņš vienkārši nevēlas satikties un izvairās, tad pajautā atklāti – kas par ietu?

VIŅŠ TEV IZVIRZA NEPAMATOTAS PRASĪBAS. Viņš vēlas tevi pārveidot. Pielāgot savai gaumei, prasībām un vajadzībām, nevis pieņemt tevi tādu, kāda tu esi patiesībā. Protams, jebkuras attiecības ir pieslīpēšanās otram jautājums, tomēr – ja tevi grib pārtaisīt par citu cilvēki, tad pajautā sev pati – vai tas ir tā vērts? Vai tu viņu vēlies mainīt par teju 100%?

VIŅŠ PAR KATRU CENU GRIB SAGLABĀT SAVU BRĪVĪBU. Viņš to ļoti uzsver. Būtībā – viņš baidās no saistībām. Ja, piemēram, draugi ir pirmajā vietā un izklaides ar tiem svarīgākas par jebko – vai tas ir tas, ko vēlies? Ja viņš nerunā par dzīvošanu kopā, vai arī – jūs dzīvojat kopā, bet viņš saglabā savu privāto dzīvokli, tas ir nopietns signāls, ka atkāpšanās ceļš tiek paturēts.

VIŅŠ IR BLAKUS, KAD IR LABI. Viņš ir blakus, kad viss ir kārtībā – kad spīd saule, kad ir izklaides un skaistie brīži kopā. Ar viņu var smieties un labi pavadīt laiku. Skaisti! Un tomēr – vai viņš ir blakus, kad nepieciešama palīdzība? Kad tev ir problēmas? Un galu galā – kad vajadzīgs kāds, uz kura pleca izraudāties…?

 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.