6 skaistuma lietas, ko SIEVIETES vēlas, lai vīrieši veic – ko par to domā VIŅI?

Sievietes bieži vien uzskata, ka ļoti labi zina visu par skaistumkopšanu. Arī to, kas no tā visa būtu jāpiekopj vīriešiem. Bet – ko par to domā paši vīrieši? Uzzini!

SIEVIETES VĒLAS, LAI VĪRIEŠI:
Likvidē garos deguna matiņus.
Ir grūti koncentrēt uzmanību uz sarunu ar vīrieti, ja no viņa deguna uzkrītoši rēgojas… garš matiņš. Andis, 45 gadi: „Mana sieva mūždien man aizrāda par matiem, kas nāk ārā no deguna. Man tas šķiet sīkums. Godīgi sakot, brīžiem pat nesaprotu, kur viņa tas saskata. Raut neļauju, jo vienreiz pamēģināju, otrreiz vairs negribu. Man ir labi tā kā ir.”

Izrausta uzacis. Mēs neciešam ļoti biezas, spurainas un bieži kopā saaugušas uzacis. Tas taču būtu tik vienkārši – izraustīt tās un izveidot skaistu formu… Māris, 39 gadi: „Uzskatu, ka normālam vecim nav jārausta uzacis. Večiem ir veču uzacis, tas ir ok. Tām ir jābūt biezākām, kā sievietēm. Un nevajag man censties iestāstīt, ka vajagot citu formu, kas izcels manus sejas vaibstus. Mana forma man ir gana laba.”

Kopj un piekrāso bārdu. Garāka bārda un ūsas vēl būtu pieņemamas, ja tās būtu sakoptas, vai ne? Gvido, 47 gadi: „Man un sievai atšķiras izpratne par to, kas ir sakopta bārda. Man tā šķiet normāla bārda, kuru apgriežu, kad tā ir pārāk izspūrusi, bet viņa visu laiku grib mani pierakstīt uz kaut kādu bārdas salonu, kur varot gan apgriezt, gan piekrāsot… Nu atvainojiet – kas tās par muļķībām?”

Lieto sejas mitrinātāju. Mēs taču zinām, ka āda ir jāmitrina. Arī – vīriešu sejas āda. Tad tā ilgāk būs jaunavīgi skaista… Rihards, 36 gadi: „Mana sieviete man ir sagādājusi sejas krēmu, kas esot jālieto uz tīras ādas no rīta un vakarā. Es lietoju tad, kad man sanāk un, kad atceros. Jēga ir tāda, ka viņa redz, ka tilpums krītas, ir apmierināta un par to daudz nerunā.”

Lieto acu krēmu. Acu krēma lietošana vīriešiem ir tikpat būtiska kā sievietēm, jo acu zona arī viņiem ātrāk noveco… Kristaps, 29 gadi: „Vienreiz piekritu pamēģināt acu krēmu, ko draudzene bija sagādājusi. Pēc dažām dienām ievēroju, ka āda ap acīm paliek sarkanāka un acis izskatās aizpampušas. Vairāk es uz šādiem eksperimentiem neparakstos, man liekas, ka mana āda ir gana laba tāpat.”

Taisa manikīru un pedikīru. Tīri un kopti roku un kāju nagi ir svarīgi ne vien sievietēm, bet arī vīriešiem. Un pastāv taču manikīrs vīriešiem… Gunārs, 40 gadi: „Reizi pa reizei atļauju sievai uztaisīt man manikīru rokām mīļā miera labad. Kāju nagus gan pats apgriežu, jo man liekas smieklīgi, ka kāds tagad krāmētos gar maniem kāju nagiem.”

1 komentārs
  1. Jā ,tikai nabaga vīrieši paši neko negrib darīt,lai sivietes justos apmierinātas,bet no sievietēm prasa gan.Gribas gan gludas kājas,gan skaistu bikini,nerunājot par pedikīru un manikīru(kkur jau lasīju,kas vīriešos nepatīk sievietēs)….bla bla bla..Paši padomājiet par dažiem sīkumiem,kaut vai par tiem pašiem matiņiem degunā:)

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.