6 aktuālitātes tavam SKAISTUMAM un LABSAJŪTAI

Izgatavoti no dabiskām izejvielām, iedvesmoti no skaistās Provansas. L'Occitane zīmola piedāvājuma klāstā ietilpst – sejas, matu un ķermeņa kopšanas produkti sievietēm un vīriešiem, kā arī ceļojuma komplekti, dāvanas un produkti mājai. Gūsti iedvesmu savam skaistumam!

Radīts 1976. gadā, L'Occitane zīmols atdzīvojās, kad Olivjērs Bosāns pirmo reizi izmantoja destilācijas ierīci, lai iegūtu ēterisko eļļu no savvaļas rozmarīna, kuru viņš bija saplūcis Provansā. Lai arī laiki ir mainījušies, viena lieta paliek nemainīga: L'OCCITANE vēl joprojām audzē dabiskās sastāvdaļas Francijas dienvidos. Tas palīdz saglabāt produktus, kuri efektīvi iedarbojas uz ādu, vienlaikus saglabājot Provansas laukus.

Gadiem ejot, L'Occitane ir izveidojuši sadarbības ar vietējiem destilētājiem, zemniekiem un tā reģiona dārzniekiem. Kopā viņi ir atdzīvinājuši gadsimtiem senas tradīcijas un talantus, sniedzot tiem dzīvības dvašu un nozīmi arī mūsdienās. Attīstot mandeļu koku audzēšanu Valensoles Platejā, saglabājot savvaļas salmenes puķi Korsikā un lavandas lauku glābšana – šie ir tikai daži veidi kā L'Occitane atbalsta tradicionālās metodes.

SEJAS KOPŠANA

Sejas kopšanas kolekcijas sevī ietver padziļinātu augu izpēti un to labvēlīgo ietekmi uz ādas. Daudzie efektivitātes testi un patenti ir pierādījums tam, ka dabiskās sastāvdaļas no ziediem, augiem un kokiem ir iedarbīgas. Dabiskās sastāvdaļas no augu eļļām un organiskajiem augiem garantē augstas kvalitātes sejas kopšanas produktus – sejas krēmi, attīrošie līdzekļi un maskas.

Sejas kopšanas kolekcijas ir radītas visām ādas nepieciešamībām: Salmene darbojas kā aktīvs pretnovecošanās līdzeklis. Angelika mitrina un piešķir veselīgu mirdzumu. Šī sviests aizsargā un baro ādu.

L'OCCITANE sejas kopšanas produktiem piemīt patīkama tekstūra un aromāti, kas ļauj izbaudīt Provansas burvību un skaistuma noslēpumus.

Produktus skati ŠEIT

ĶERMEŅA KOPŠANA

Produkti, kas atdzīvina, attīra un nomierina. Plaša ķermeņa kopšanas produktu kolekcija, kas ietver sevī ziepes, dušas želejas, ķermeņa skrubjus un daudz ko citu, kas izgatavots pēc L’OCCITANE tradīcijām no kvalitatīvākajām sastāvdaļām.

Produktus skati ŠEIT

MATU KOPŠANA

L'OCCITANE piedāvā šampūnus un kondicionierus matiem, kas piemēroti dažādiem matu tipiem un prasībām. Īpaši izstrādātas formulas ar dabīgām ēteriskajām eļļām, kas padara matus mīkstus, stiprus un mirdzoši veselus.

Produktus skati ŠEIT

AROMĀTI

Katrs no L'OCCITANE aromātiem pastāsta stāstu, atklāj leģendu vai nodzied kādu Provansas dziesmu. Atklāj mūsu smaržas un aromātus telpām no Jasmīna un Bergamontes līdz svaigajai Verbēnas un ziedu Peonijas, Ķiršu ziedu un Rozes kolekcijām.

Ka arī rosinošo Eaux de Provence un La Collection de Grasse kolekcijas, kas nāk no parfimērijas dzimtenes – dienvid-Francijas.

Produktus skati ŠEIT

VĪRIEŠIEM

L'OCCITANE piedāvā sejas kopšanas produktus vīriešiem, kas iedvesmojušies no Provansas dabas brīnumiem un daudzajām tradīcijām, kuru pamatā ir stāsts. Mūsu produkti ir izgatavoti no dabīgām izejvielām, ieskaitot smaržas, sejas un ķermeņa kopšanas produktus, kā arī slavenie skūšanās produkti.

Produktus skati ŠEIT

“BESTSELLERI”

Lai katra diena ir kā aizceļošana uz Provansu. 30 gadu garumā L'OCCITANE ir veidojis dabiskus skaistuma produktus iedvesmojoties no Provansas. Sākot no krēmiem beidzot ar maigām ziepēm kā samts, šie produkti ir “must-have” bez kuriem nav iespējams iztikt. Tie ir spēcīgi, aromātiski un nekavējoties uzlabo garastāvokli.

Produktus skati ŠEIT

Saņem sejas kopšanas konsultāciju un bezmaksas paraudziņus L'occitane veikalos:

T/C Spice, Lielirbes iela 29,

T/C Galerija Centrs, Audēju iela 16,

T/C Alfa, Brīvības iela 372,

U/V Stockmann, 13. Janvāra iela, Riga,

Tiešsaistē www.loccitane.lv

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.