5 sadzīves elektronikas priekšmeti, kas atvieglo katras sievietes ikdienu

https://www.istockphoto.com/

Mēs dzīvojam tādā laikmetā, kurā viss tiek automatizēts tā, lai cilvēkam pašam maksimāli mazāk būtu jādara. Sievietēm šajā ziņā ir daudz rūpju – bērnu audzināšana, ēdiena gatavošana, mājas uzkopšana, turklāt vēl jārūpējas pašai par savu ārējo izskatu un labsajūtu. Zemāk minētās lietas noteikti atvieglos sievietes ikdienu un ļaus ātrāk un efektīvāk padarīt visus darāmos darbus.

Kvalitatīvs un jaudīgs virtuves kombains

Ja agrāk mēs visu darījām ar rokām – griezām, rīvējām, malām, tad tagad ar šiem procesiem lieliski tiek galā virtuves kombaini. Daudzfunkcionāls un jaudīgs virtuves kombains ļaus jums pagatavot visdažādākos ēdienus pavisam īsā laikā – salātus, zupas, mērces, kā arī šobrīd tik populāros augu pienus un riekstu sviestus. Virtuves kombainu vislabāk izvēlēties tādu, kuram var nomainīt asmeņus, kā arī pašu trauku, jo šādas ierīces ļaus pagatavot arī smūtijus, frī kartupeļus un pat slaveno rasolu.

Putekļsūcējs ar mazgāšanas funkciju

Šobrīd sadzīves elektronikas veikalos ir pieejams plašs klāsts bezvadu putekļsūcēju, turklāt arī tādi, kuriem iespējams pievienot atsevišķu detaļu grīdu mazgāšanai. Šī ierīce būs īpaši vērtīga tiem, kuriem mājās ir mazi bērnu un mājdzīvnieki, jo netīrumus katru reizi varēs notīrīt ātri un efektīvi. Šādi putekļsūcēji ir ērti, viegli uzglabājami un visbiežāk ar vienu uzlādes reizi tie tiks galā ar samērā lielu dzīvojamo platību.

Veļas žāvētājs

Šī sadzīves ierīce ir īpaši noderīga aukstajā gada periodā, kad īsti nav kur izkarināt slapjo veļu, turklāt jaunās māmiņas arī var ietaupīt laiku uz veļas karināšanu. Mazuļa drēbītes ātri būs sausas un mīkstas. Vislabāk izvēlēties veļas žāvētāju atsevišķi no veļas mašīnas, ja vien mājās platība atļauj. Šādos veļas žāvētājos bez raizēm var žāvēt visu, ko esat izmazgājuši – no mīkstākā vilnas džempera līdz biznesa kreklam vai slēpošanas jakai. Turklāt jaunākās paaudzes veļas žāvētāji slēdzas jau tajā brīdī, kad veļa ir sausa, negaidot automātiski uzlikto laiku.

Epilators

Gluda un maiga āda ir katras sievietes sapnis. Ja runa ir par lieko ķermeņa apmatojumu, tad katra sieviete izvēlas sev piemērotāko tā likvidēšanas veidu, tomēr epilators paveiks šo darbu ātri, ērti un izdevīgi. Vaksācija nereti dod ilgāku rezultātu, bet tā ir diezgan sāpīga un nepatīkama procedūra, tāpēc saprātīga izvēle ir epilatora izmantošana, jo epilēšana sniedz 3-4 nedēļu rezultātu, turklāt šobrīd ir pieejami epilatori, kurus var izmantot arī ūdenī, tādā veidā mazinot sāpes. Epilators jums ietaupīs arī kaudzi naudas, jo katru mēnesi nebūs jāmaksā par vaksāciju.

Trauku mazgājamā mašīna

Reti kurai sievietei prieku sagādā trauku mazgāšana, turklāt pēc garas darba dienas šis ir darbs, ko mājās gribas darīt vismazāk. Trauku mazgājamā mašīna ne tikai ietaupīs jūsu laiku un saudzēs manikīru, bet arī samazinās ūdens patēriņu. Šis ir lielisks palīgs virtuvē gan lielākai gan mazākai ģimenei. Tā vietā, lai strīdētos par to, kuram kārta mazgāt traukus, saliekat tos trauku mazgājamajā mašīnā un izbaudiet laiku kopā ar ģimeni, ierīce visu izdarīs pati, turklāt trauki būs sausi un atliks vien tos novietot atpakaļ savās vietās.

 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.