5 lietas, ko vīrieši CIEST NEVAR kopdzīvē ar sievieti – stāsta VIŅI

Tas, taču ir tik skaists laiks – uzsākt kopdzīvi ar savu otro pusi…! Tomēr laika gaitā, rodas ne mazums vien lietu, kas ikdienas sadzīvi padara ne tik rožainu, kā sākumā. Nenomazgāti trauki, pārlieku ilga sēdēšana pie datora, netīrās veļas izmētāšana pa istabām – tas tik tiešām var tracināt. Šoreiz par to, kas vīriešus kaitina sadzīvē ar mums, sievietēm!

Kārlis (32): Visbiežāk tracina sievietes mūžīgā vēlme pēc uzmanības. Kad es atnāku mājās no darba, ir dienas, kad vienkārši gribu nomazgāties, apsēsties un atpūsties. Vienmēr nevar būt spēks smaidīt, runāties vai doties sabiedrībā. Zinu, ka sieva visu dienu pavada mājās ar bērnu un vakarā grib būt vairāk ar mani. Bet dodiet vīriešiem vismaz pus stundiņu laika atjēgties pēc darba! Ja tiklīdz ienāku pa durvīm, sievai nepieciešami simts uzmanības apliecinājumi – tas ne tikai nokaitina, bet arī nogurdina un tad gan vakars var būt sabojāts. Ļauj atvilkt elpu un tad vīrietim būs spēks un prieks sniegt visu uzmanību sievai.

Māris (26):
Mani citreiz kaitina, ka draudzene tik ilgi ir dušā. Nu tiešām – ko katru rītu un katru vakaru divdesmit minūtes var darīt dušā? Es zinu, ka viņa ir ūdens mīļotāja. Es to saprotu, pieņemu un mums par to nav nekādu strīdu. Galu galā nav jau nekas traks – cilvēks no rīta labāk pamostas, ieejot dušā un vakarā, pēc darba dienas, ar dušas palīdzību atslābinās. Tomēr tracina tie brīži, kad mums ir jāsteidzas, un, redziet, tad ir arī laiks garajai dušai. Tas tik tiešām var nokaitināt un uzvilkt. Tu, taču zini, cik ilgi parasti dušā esi! Ja mums ir jāsteidzas vai, kas ieplānots, tad parēķini laiku un dušā ej agrāk!

Inguss (44): Mani visvairāk nokaitina nevajadzīgu lietu pirkšana. Tikai tāpēc, ka kaut kam ir atlaide vai kaut kas veikalā iepatīkas – nav uzreiz jāpērk! Īpaši tad, ja nevari pat atbildēt uz jautājumu: „Kur mēs to liksim?”. Atbilde: „Gan jau izdomāsim”, neder! Nevajadzīgu krāmu vairošana mājās mani ļoti tracina. Es uzskatu, ka visam ir sava vieta un savs pielietojums.

Sandis (29): Dzīvokļa pārkārtošana ik pa laikam ir laba lieta. Tomēr ne tad, ja tas notiek katru mēnesi! Atnākot no darba, viss ir pārkārtots. Dīvāns pie citas sienas, televizors vēl pie citas. Kā tas var nekaitināt!? Man patīk, kad lietām ir sava kārtība un citreiz mājās veidojas neliels bardakas – tas rada māju sajūtu. Nevis tas, ka katru reizi, kad gribi sakārtot dzīvokli, tas jāpārkārto.

Valdis (38): Kā jau saka – tu appreci cilvēku ar visiem viņa niķiem un stiķiem. Viens no sievas lielākajiem niķiem, kas mani mēdz tracināt – drēbju nekārtība! Itkā saka, ka vīrieši ir nevīžīgi, bet te nu man jāsaka, ka manas sievas drēbes ir visur – vannas istabā, uz gludināmā dēļa, gultā, uz krēsla! Tās tur nokļūst tad, kad izejot no mājas, septiņas reizes ir jāpārģērbjas un nav laika nolikt drēbes atpakaļ vietā. Veidojas bardaks! Varbūt vaina ir tajā, ka sievai ir par daudz drēbju. Tomēr pēc septiņu dažādu komplektu nomaiņas, vienmēr seko frāze: „Mīļais, man nav ko vilkt mugurā!”

 
 
Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.